Dzisiaj jest23.10.2019

ChG II: wysoka wygrana

22.10.2017 Autor: ŁJ Źródło: własne

Drugi Chrobry kontynuuje zwycięską, domową serię. W 11 kolejce Sport-Track 4 Ligi pokonał Olimpię Kamienna Góra 6:2 i była to piąta wygrana w piątym spotkaniu u siebie.

Już w 17 minucie było 2:0, a dwie bramki w ciągu 120 sekund zdobył Patryk Obiała. Mecz był jednostronny, stąd kolejne gole: Dominika Nawrota, bardzo ładny Mateusza Dobrakowskiego, Dawida Świdwy oraz Michała Bednarskiego. Gości stać jednak było na dwa trafienia. Ostatnie z nich miało miejsce już w 89 minucie, przy wyniku 6:1, więc honorowo - mimo braku szans na choćby punkt - powalczyli do końca.

CHROBRY II GŁOGÓW - OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 6:2 (3:1)