Dzisiaj jest15.11.2019

Wszyscy powygrywali

23.10.2017 Autor: ŁJ Źródło: własne

Wczoraj informowaliśmy o zwycięstwie rezerw w Sport-Track 4 Lidze i cennym remisie juniorów z Lechem Poznań w Centralnej Lidze Juniorów, a na tym nie koniec dobrych rezultatów osiąganych przez najstarsze zespoły Chrobrego. Swoje spotkania powygrywały też kobiety oraz juniorzy z Dolnośląskiej Ligi Juniorów.

Drużyna kobiet pokonała AZS III Wrocław 4:1, choć początek sprawił dziewczynom Chrobrego kłopoty. Nic jednak dziwnego, bo wrocławianki to jedna z czołowych ekip w 3 Lidze.
- Wynik bardzo cieszy, bo punkty są nam bardzo potrzebne, ale pierwsze dwadzieścia minut to fatalna postawa naszego zespołu i tylko nieskuteczność oraz problemy z wykończeniem akcji rywalek sprawiły, że nie straciliśmy goli - przyznawał trener Artur Przybył. - Dobrze, że w odpowiednim momencie potrafiliśmy wrócić na właściwy tor i wtedy zespół pokazał bardzo dobrą skuteczność grając już tak, jak tego oczekuję.

W Jeleniej Górze wygrali juniorzy starsi. Sprawę załatwiły bramki Perełki oraz Jóźwiaka w drugiej połowie. W tabeli DLJ jest bardzo dobrze, bo pomarańczowo-czarni zajmują w niej 1 miejsce.

Trzy punkty także w starciu juniorów młodszych w DLJM. Chrobry - Górnik Wałbrzych 4:1 i 3 pozycja w ligowej stawce z pięcioma punktami straty do prowadzącego Śląska Wrocław, który wygrał wszystkie dwanaście gier.

3 Liga Kobiet: Chrobry Głogów - AZS III Wrocław 4:1 (2:0)
Bramki (Chrobry): Lasota 37, 50, Franas 22, Pietrzak 60.
Chrobry: Surlas - Kamieniecka (78 Gnach), Lewandowska, Szperlik, Franas (78 Wróbel), Gajewska, Gniewosz, Pietrzak, Onufrak (60 Zelewska), Anioł (57 Stypińska), Lasota (72 Adamska).

DLJ: Karkonosze Jelenia Góra - Chrobry Głogów 0:2 (0:0)
Bramki (Chrobry): Perełka, Jóźwiak.
Chrobry: Paluch - Podgórski (46 Staszkowian), Grycaj, Turowski, Cackowski (55 Koszuta), Filipiak, Jóźwiak, Kusy (65 Pankowski), Marut (80 Krzyżosiak), Paszek, Perełka.

DLJM: Chrobry Głogów - Górnik Wałbrzych 4:1 (1:0)
Bramki (Chrobry): Szymon Kwiecień x2, Jakub Baranowski, Jakub Turański.
Chrobry: Maksimowicz - Pawlik, Juwa, Czykieta, Śliwiński - Antochów, Piła, Turański - Kłonowski , Zapłacki, Baranowski. Grali także: Moczurad, Kwiecień, Wróbel, Kmera, Walner.