POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest31.05.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

ChG II: w ulubionym miejscu

03.11.2017 Autor: ŁJ Źródło: własne


O szóste domowe zwycięstwo z rzędu zagrają rezerwy Chrobrego Głogów. Najlepiej spisujący się u siebie czwartoligowiec w kolejnym meczu podejmie drużynę Górnika Boguszów Gorce. Zapraszamy na trybuny drugiej płyty w sobotę. Początek o godz. 15.00.

Można narzekać na drugiego Chrobrego na wyjazdach, ale w domowych spotkaniach to zupełnie inna drużyna. Na pięć meczów w Głogowie wygrała wszystkie, zdobywając przy tym 22 bramki, a tracąc 7. W całej czwartej lidze, zarówno w jednej, jak i drugiej grupie, nie ma drugiego takiego zespołu. 

Nie zawsze wiąże się z to z obecnością zawodników pierwszoligowca, bo na przykład przed dwoma tygodniami pomarańczowo-czarni pokonali Olimpię Kamienna Góra 6:2, a jedynym grającym jesienią wyżej piłkarzem był Bartosz Machaj. A jeszcze wcześniej (3:0 z Górnikiem Złotoryja) byli to Michał Bednarski i Adam Makuchowski, czyli młodsi przedstawiciele szerokiej kadry pierwszego zespołu.

Młodym rezerwom pozostaje pracować nad lepszymi rozwiązaniami na wyjazdach i nadal wygrywać u siebie. Sobotni rywal głogowian w tabeli jest za nimi. Górnik ma 5 punktów mniej i 13 miejsce.  Sobota, 4 listopada
15.00 Chrobry II Głogów - Górnik Boguszów Gorce (Sport-Track 4 Liga)
Głogów, II płyta

Tagi

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#