Dzisiaj jest23.10.2019

ChG II: szóste domowe zwycięstwo

04.11.2017 Autor: ŁJ Źródło: własne

Drugi Chrobry podtrzymał świetną domową serię. Pokonał Górnika Boguszów Gorce 2:1 i było to szóste zwycięstwo w szóstym spotkaniu u siebie.

Strzelecką formą błysnął Amadeusz Żak, który zdobył obie bramki. W 21 minucie, a następnie w 61 - 3 minuty po tym, jak Górnik doprowadził do wyrównania.

Spośród tych domowych meczów ten należał do tych bardziej zaciętych, choć wynik byłby lepszy, gdyby w końcówce Patryk Obiała wykorzystał stuprocentową sytuację. Z drugiej strony goście mając rzut wolny, włącznie ze swoim bramkarzem Marcinem Jaskółowskim ruszyli w pole karne Chrobrego. Jaskółowski zdołał nawet oddać strzał głową, jednak nie zaskoczył on Adama Makuchowskiego i pomarańczowo-czarni pozostają z kompletem domowych zwycięstw.

CHROBRY II GŁOGÓW - GÓRNIK BOGUSZÓW GORCE 2:1 (1:0)