Dzisiaj jest23.10.2019

ChG II: wyczekiwane przełamanie. 3:0 w Jeleniej Górze

11.11.2017 Autor: ŁJ Źródło: własne

Po takiej przerwie takie trzy punkty muszą cieszyć! Czwartoligowej drugiej drużynie Chrobrego nie szło na wyjeździe, gdzie zdobyła tylko jeden punkt, niemal wszystkie gromadząc u siebie (6-0-0). Teraz jednak te proporcje będą bardziej wyrównane. Młody zespół ChG pokonał w Jeleniej Górze miejscowe Karkonosze 3:0.

Pierwszy komplet poza Głogowem cieszy tym bardziej, że Karkonosze to bardzo dobry w czwartoligowych warunkach zespół. Przed tym meczem zajmował 3 miejsce w tabeli i wobec wygranej pomarańczowo-czarnych tej lokaty nie poprawi.

Chrobremu prowadzenie dał w 68 minucie Amadeusz Żak i dla tego 20-letniego zawodnika to już trzeci gol w drugim spotkaniu (przed tygodniem po jego dwóch trafieniach Chrobry II wygrał 2:1). W 80 minucie na 2:0 podwyższył Paulo Filipowicz, a już w samej końcówce wynik spotkania ustalił Patryk Obiała.

Kolejny, ostatni już w tym roku mecz w niedzielę 19 listopada. Tego dnia Chrobry podejmie inny zespół z czwartoligowej czołówki, Orkana Szczedrzykowice.

KARKONOSZE JELENIA GÓRA - CHROBRY II GŁOGÓW 0:3 (0:0)