Dzisiaj jest23.10.2019

ChG II: 6:1 na koniec i 4 gole Kaczmarka

19.11.2017 Autor: ŁJ Źródło: własne

Końcówka rundy w Sport-Track 4 Lidze należy do rezerw Chrobrego. Trzy zwycięstwa z rzędu, w tym dwa z zespołami będącymi wyżej. I na różne składy. Młodszy wygrał przed tygodniem w Jeleniej Górze 3:0, bardziej doświadczony rozgromił dziś Orkana Szczedrzykowice 6:1.

Rezerwy zasili dziś zawodnicy pierwszoligowca, którzy w piątek nie grali lub grali mniej w meczu z Podbeskidziem. To Gospodinov, Kona, Napolov, Kaczmarek, Bach, Trytko czy Szczepaniak. Orkan jednak także miał jakość, bo jego barwy reprezentują ci, których znamy z trzecioligowego okresu Chrobrego (Łukasz Filipiak, Adam Kłak, Tomasz Kociszewski bądź Rafał Majka), co tłumaczy wyższe miejsce drużyny w lidze (obecnie czwarte).

Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1, a obie bramki zdobyli ci, którzy razem byli w Chrobrym jeszcze w sezonie 2009/10. Orkanowi prowadzenie z rzutu karnego dał Łukasz Filipiak (wcześniej faulował Szymon Waleński), a wyrównał Konrad Kaczmarek.

Kaczmarek zresztą miał swój dzień, bo dziś zdobył łącznie cztery gole. Większość po przerwie, kiedy to głogowianie się rozstrzelali. Swoje dołożyli jeszcze Łukasz Szczepaniak oraz w samej końcówce Przemysław Trytko (a była ponadto poprzeczka po innym uderzeniu „Szczepana”) i w efekcie efektowne 6:1, domowy bilans 7-0-0 po całej rundzie jesiennej i siódme miejsce w tabeli ze stratą czterech punktów do trzeciego. Wiosną będzie można powalczyć o czołówkę. Powrót do walki o ligowe punkty w marcu 2018.

CHROBRY II GŁOGÓW - ORKAN SZCZEDRZYKOWICE 6:1 (1:1)
0:1 Filipiak 29 (k)
1:1 Kaczmarek 35
2:1 Kaczmarek 48
3:1 Kaczmarek 51
4:1 Szczepaniak 77
5:1 Kaczmarek 85
6:1 Trytko 90

CHROBRY II: Gospodinov - Kona, Serweta, Małucki (46 Glinecki), Kaczmarek, Dobrakowski, Bach (46 Napolov), Trytko, Nawrot, Szczepaniak, Waleński.

ORKAN: Wójcik - Tański, Kłak, Majka, Grygierczyk, Rosa, Filipiak, Pilarowski (21 Ogórek), Gambal, Kociszewski, Śliwiński.