POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest13.12.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

W tym roku nowe boisko na os. Piastów

08.03.2018 Autor: ŁJ Źródło: własne


Chrobry Głogów S.A. oraz S-Sport Sp. z o.o. z Katowic podpisały umowę i jednocześnie w związku z tym został przekazany plac na rozpoczęcie inwestycji polegającej na budowie boiska rekreacyjno-treningowego o nawierzchni trawiastej naturalnej z wyposażeniem i zbiornikiem retencyjnym. Jest to II etap rozbudowy kompleksu treningowego Chrobrego znajdującego się na osiedlu Piastów Śląskich.

W I etapie, zakończonym w połowie ubiegłego roku, wybudowano budynek stanowiący zaplecze korzystających z obiektu treningowego zawodników: z szatniami, sanitariatami, salą do odpraw i magazynem na sprzęt. Teraz czas na dalszą część inwestycji, która powinna zakończyć się 30 września 2018 roku. 

To kolejny krok w kierunku jeszcze większej jakości szkolenia w klubie, w którym poprzez Akademię Piłki Nożnej i Szkołę Mistrzostwa Sportowego trenuje już ponad 700 zawodników. Klub stara się w ten sposób zapewnić tej grupie możliwie najlepsze warunki. Zainteresowanie piłką nożną w Chrobrym i stale zwiększająca się liczba trenujących powodują, że boiska treningowe przy stadionie stają się niewystarczające. Docelowo kompleks na os. Piastów Śl. - w tej chwili z nowym budynkiem zaplecza, a wkrótce z nową płytą treningową - odciąży główną część bazy przy ul. Wita Stwosza. 

Inwestycja w 50 procentach finansowa jest przez Gminę Miejską Głogów, a w 50 procentach jest to dotacja z Ministerstwa Sportu i Turystyki. 

Tagi

baza treningowa    piastow   

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#