POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

MZKS chrobry głogów S.A.Biznes

Chrobry razem z Vectrą od 5 lat

23.02.2021 Autor: AM Źródło: własne


Przedłużyliśmy umowę sponsoringową z Vectra S.A. Jest nam niezmiernie miło rozpocząć kolejny, szósty już rok współpracy. 

Vectra pozostanie naszym złotym sponsorem Chrobrego Głogów. Poza standardowymi nośnikami reklamowymi logo firmy będzie nadal obecne na naszych grafikach meczowych w social mediach klubu oraz na bandach led podczas transmisji na żywo meczów Fortuna 1 Ligi z naszego stadionu. Przykładowe realizacje świadczeń poniżej:
 
 
 
Logo na grafice meczowej w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram) 

 
Ekspozycja grafiki meczowej na urządzeniach mobilnych (Facebook)

 
Reklama na bandach ledowych podczas transmisji meczu na żywo w Polsat Sport

Realizując świadczenia reklamowe zgodnie z poprzednią umową wykazaliśmy się wypracowaniem wysokiego ekwiwalentu reklamowego, co przedstawiliśmy w raporcie z badań marketingowych przeprowadzonych na zlecenie Fortuna 1 Liga przez Pentagon Research. Cieszymy się, że nasza oferta jest tak skuteczna i atrakcyjna dla naszych partnerów biznesowych.

Chrobry Głogów S.A.

Adres: ul. Rudnowska 17B, 67-200 Głogów

Kontakt:

tel. 076 835 61 93 (sekretariat)

fax 076 835 68 84

Internet: www.chrobry-glogow.pl

E-mail: sekretariat@chrobry-glogow.pl

Sukcesy sportowe: 8 sezonów w II lidze: 1984/85, 1985/86, 1986/87, 1991/92, 1993/94 (8. miejsce), 1994/95, 1995/96, 1996/97; 1/2 finału Pucharu Polski - 1979/80

Chrobry Głogów to najstarszy i największy klub sportowy w mieście, a także największa i najnowocześniejsza baza sportowa w regionie. Jego piłkarskie początki sięgają 1946 roku. Obecnie, już jako Spółka Akcyjna, dysponuje dużą bazą treningową, w skład której wchodzą m.in. stadion z kilkoma płytami, hala, baseny, korty tenisowe i odnowa biologiczna. Piłkarska część Chrobrego to natomiast klub wraz z Akademią Piłki Nożnej z łącznie dwudziestoma zespołami. W najmłodszych szkolą się kilkuletnie dzieci, najstarszy – będący wizytówką Chrobrego - występuje w drugiej lidze. Dzięki temu, że z bazy sportowej korzystają tysiące, a kolejne tysiące losami klubu się interesują, Chrobry Głogów jest atrakcyjnym miejscem biznesowym. Świetnym dla reklamy i bogatym w organizacyjne możliwości. Ty także przyłącz się do gry! Zapraszamy do współpracy.

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny