POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

MZKS chrobry głogów S.A.Biznes

Grupa Gezet Hyundai nowym Sponsorem klubu

10.04.2021 Autor: AM Źródło: własne


Chrobry zyskał mocne wsparcie topowej sieci sprzedaży samochodów. Od derbowego meczu z Miedzią Legnica marki Hyundai i Grupa Gezet będą jednymi z najbardziej eksponowanych na naszym stadionie. Inaugurujemy w ten sposób zupełnie nowy model współpracy biznesowej z naszym klubem. Poza standardowymi świadczeniami reklamowymi w zamian za udostępnienie na potrzeby Chrobrego wysokiej klasy trzech samochodów marki Hyundai: jeden SUV model Tucson i dwa typu hatchback i30, klub będzie eksponował przekazane samochody podczas meczów przy Wita Stwosza 3 oraz korzystał z nich podróżując po całej 1-ligowej Polsce. W ten sposób na kolejny rok mocno wiążemy ze sobą klubowy herb i znaki firmowe naszego nowego sponsora.
 
 
 

Przy tej okazji warto wspomnieć, że wartość ekspozycji nazwy i herbu Chrobrego wyceniona na podstawie badań medialności klubu wynosiła w poprzednim sezonie odpowiednio 2 740 272 zł i 967 890 zł (wg. Pentagon Research na zlecenie Fortuna 1 Liga „Badanie efektywności sponsoringu sportowego”), a top 5 marek z najlepszym wynikiem na naszym stadionie to Zina, Vectra, Galeria Glogovia i STS. W obecnym sezonie po rundzie jesiennej są w tym gronie Antrans i Społem. Wierzymy, że poprzez odpowiednie dopasowanie nośników reklamowych w top 5 znajdzie się także Grupa Gezet i Hyundai.

Grupa Gezet jest największym autoryzowanym dealerem samochodów w województwie lubuskim i jedną z największych grup dealerskich w Polsce. Sieć sprzedaży stanowi obecnie siedemnaście nowoczesnych salonów zlokalizowanych w Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie oraz Zielonej Górze. W ofercie firmy znajdą Państwo kilkadziesiąt modeli samochodów nowych i używanych marek Alfa Romeo, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Jeep, Kia, Mitsubishi oraz Suzuki, a także motocykle i skutery marki Honda. Prawie 20-letnia obecność na rynku i opinie zadowolonych klientów to najlepsza rekomendacja nowego sponsora klubu.

- Cieszymy się, że podjęliśmy rozmowy z Chrobrym i współpraca pomiędzy nami zaistniała. Chrobry to prężnie rozwijający się klub, a dla nas to taka wisienka na torcie, że możemy być jego sponsorem i przekazać trzy samochody. Zależy nam na tym, aby wiedziano, że Grupa Gezet i Hyundai oraz Chrobry współpracują ze sobą prężnie - mówi Łukasz Stachowiak, Kierownik Grupy Gezet. 

- Mamy tradycję współpracy z różnymi klubami sportowymi. Zawsze staramy się oszacować i ocenić potrzeby kluby, chcąc dopasować odpowiednie produkty, aby współpraca mogła układać się bardzo harmonijnie. Nie chodzi tyle o sposób reklamy na stadionie, co rozpoznawalność marki Chrobrego jako lokalnego klubu sportowego. Chrobry jest mocno rozpoznawalny w Głogowie, w regionie Zagłębia Miedziowego, i nie tylko. Dlatego cieszymy się ze sformalizowania tej współpracy - dodał Piotr Kaźmierczak, Marketing Manager Grupy Gezet. 
 
 

Finał rozmów i przekazanie kluczyków do samochodów miał miejsce na stadionie Chrobrego w obecności prezydenta Głogowa Rafaela Rokaszewicza:

- Cieszę się z każdego, nawet najdrobniejszego partnera, szczególnie z Głogowa, ale dziś mamy tu regionalnego czy nawet ponadregionalnego partnera. Grupa Gezet to inna półka, która wchodzi we współpracę z Chrobrym. To żywa, mobilna reklama, lecz także duże wsparcie dla klubu, bo logistyka to coś, o czym nie można zapominać. To wszystkie fajnie się komponuje, a Klub Biznesu Chrobrego rozrasta się o kolejnych partnerów i przyjaciół, którzy mimo trudnych czasów chcą wspierać głogowski sport. Zachęcam do wspierana głogowskiego sportu i Chrobrego Głogów. Nawet najmniejszy przedsiębiorca może stać się takim partnerem naszego klubu - komentował Prezydent Głogowa Rafael Rokaszewicz. 

Dołączenie Grupy Gezet do Klubu Biznesu to efekt działań podjętych w przerwie między rundami, o których mówi dyrektor Chrobrego Zbigniew Prejs. 

- Wyjazd do Zielonej Góry zaowocował szybkimi działaniami. Marka klubu na tyle dużo znaczy, że podjęte rozmowy były bardzo krótkie i sprawne. Ostatni okres pozyskiwania sponsorów jest najlepszy dla klubu, rozpoczęliśmy współpracę z ok. dziesięcioma kolejnymi, od najmniejszych po większych, jakim jest marka Hyundai od Grupy Gezet. Mimo pandemii firmy są skłonne do wsparcia klubu i wspólnych działań biznesowych. Cieszymy się, że to zrealizowaliśmy. Nadal prowadzimy kilka rozmów, na których finalizację wspólnie z przedsiębiorcami ze względu na obecne częściowe zamknięcie gospodarki daliśmy sobie czas - powiedział Dyrektor Chrobrego Głogów Zbigniew Prejs. 

Trzeba tu przypomnieć, że od tego roku przybyło nam do tej pięciu zupełnie nowych sponsorów - głogowskich firm od lat funkcjonujących na lokalnym rynku, ale i zupełnie nowych.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Chrobry Głogów S.A.

Adres: ul. Rudnowska 17B, 67-200 Głogów

Kontakt:

tel. 076 835 61 93 (sekretariat)

fax 076 835 68 84

Internet: www.chrobry-glogow.pl

E-mail: sekretariat@chrobry-glogow.pl

Sukcesy sportowe: 8 sezonów w II lidze: 1984/85, 1985/86, 1986/87, 1991/92, 1993/94 (8. miejsce), 1994/95, 1995/96, 1996/97; 1/2 finału Pucharu Polski - 1979/80

Chrobry Głogów to najstarszy i największy klub sportowy w mieście, a także największa i najnowocześniejsza baza sportowa w regionie. Jego piłkarskie początki sięgają 1946 roku. Obecnie, już jako Spółka Akcyjna, dysponuje dużą bazą treningową, w skład której wchodzą m.in. stadion z kilkoma płytami, hala, baseny, korty tenisowe i odnowa biologiczna. Piłkarska część Chrobrego to natomiast klub wraz z Akademią Piłki Nożnej z łącznie dwudziestoma zespołami. W najmłodszych szkolą się kilkuletnie dzieci, najstarszy – będący wizytówką Chrobrego - występuje w drugiej lidze. Dzięki temu, że z bazy sportowej korzystają tysiące, a kolejne tysiące losami klubu się interesują, Chrobry Głogów jest atrakcyjnym miejscem biznesowym. Świetnym dla reklamy i bogatym w organizacyjne możliwości. Ty także przyłącz się do gry! Zapraszamy do współpracy.

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny