POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

MZKS chrobry głogów S.A.Biznes

Qubus Hotel Głogów Sponsorem Chrobrego i Partnerem Klubu Biznesu

16.08.2021 Autor: AM Źródło: własne


Do tej pory okazjonalna współpraca związana z różnymi wydarzeniami była sposobem do wypracowania długofalowej formuły wspólnych działań. Anna Kania-Hańska, dyrektor Hotelu Qubus Głogów, podpisała umowę sponsoringową z Chrobrym Głogów, która m.in. obejmuje patronat nad naszym projektem Klubu Biznesu. 
 
 
 

Przed wprowadzeniem epidemicznych obostrzeń wspólnie z Hotelem Qubus Głogów udało się zrealizować kilka spotkań Sponsorów, Mecenasów i Partnerów Chrobrego w formie tzw. śniadań biznesowych. Na każdym spotkaniu prezentowaliśmy firmy, które wspierają Chrobrego finansowo i korzystają z naszych świadczeń reklamowych. Networkingowe założenia Klubu Biznesu stały się wtedy najbardziej atrakcyjnymi punktami oferty sponsoringowej Chrobrego, a ich atutem wspaniałe miejsce i atmosfera Hotelu Qubus dysponującego odpowiednią infrastrukturą małego centrum biznesowego z salami konferencyjnymi i odpowiednio dostosowaną do prezentacji salą restauracji z nagłośnieniem, dostępem do Internetu, projektorem itd. 
 
 
 
Ostatnie śniadanie biznesowe zaplanowane było tuż przed rozpoczęciem rundy wiosennej poprzedniego sezonu. Niestety covid pokrzyżował te plany, dlatego teraz po tak długiej przerwie zacieśniamy współpracę. W nadchodzących tygodniach wracamy do wspólnych śniadań biznesowych, wzajemnych świadczeń reklamowych i promocji miasta. Hotel zyskuje status brązowego sponsora i oficjalny tytuł Partnera Klubu Biznesu Chrobrego Głogów.
 
 

- Z dumą oficjalnie przystępujemy do grona Partnerów Klubu Biznesu. Jest to jeszcze większa motywacja do działania w ramach realizacji wspólnych celów. Chrobry Głogów był i będzie dla nas ważnym partnerem biznesowym, tym bardziej cieszy, że gramy do jednej bramki - powiedziała Dyrektor Hotelu Qubus w Głogowie Anna Kania-Hańska. 

Hotel Qubus to miejsce z ogromnymi możliwościami. Dysponuje różnorodnym wachlarzem usług począwszy od noclegów, przez Centrum fitness czy różnorodna ofertę restauracji oraz sal konferencyjnych, które są doskonałym miejscem na spotkania biznesowe, ale również na spędzenie wyjątkowych chwil w gronie najbliższych. Hotel jest doskonale przygotowany m.in. na pobyt drużyn sportowych, z którymi Chrobry rozgrywa swoje mecze domowe i dzięki dopasowaniu warunków do tego typu klienta razem udało nam się w 2018 roku zrealizować duże przedsięwzięcie jakim był Turniej UEFA U17 Elite Round, kiedy gościliśmy w Głogowie reprezentacje Irlandii, Macedonii i Gruzji. W Hotelu można zorganizować np. wesela, komunie, chrzciny, a także imprezy urodzinowe. Kuchnia oferuje dania i smaki z całego świata i fantastyczną obsługę, a także usługi cateringowe na zewnątrz. Więcej informacji na temat naszego Sponsora znajduje się na stronie internetowej (przejdź). 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Chrobry Głogów S.A.

Adres: ul. Rudnowska 17B, 67-200 Głogów

Kontakt:

tel. 076 835 61 93 (sekretariat)

fax 076 835 68 84

Internet: www.chrobry-glogow.pl

E-mail: sekretariat@chrobry-glogow.pl

Sukcesy sportowe: 8 sezonów w II lidze: 1984/85, 1985/86, 1986/87, 1991/92, 1993/94 (8. miejsce), 1994/95, 1995/96, 1996/97; 1/2 finału Pucharu Polski - 1979/80

Chrobry Głogów to najstarszy i największy klub sportowy w mieście, a także największa i najnowocześniejsza baza sportowa w regionie. Jego piłkarskie początki sięgają 1946 roku. Obecnie, już jako Spółka Akcyjna, dysponuje dużą bazą treningową, w skład której wchodzą m.in. stadion z kilkoma płytami, hala, baseny, korty tenisowe i odnowa biologiczna. Piłkarska część Chrobrego to natomiast klub wraz z Akademią Piłki Nożnej z łącznie dwudziestoma zespołami. W najmłodszych szkolą się kilkuletnie dzieci, najstarszy – będący wizytówką Chrobrego - występuje w drugiej lidze. Dzięki temu, że z bazy sportowej korzystają tysiące, a kolejne tysiące losami klubu się interesują, Chrobry Głogów jest atrakcyjnym miejscem biznesowym. Świetnym dla reklamy i bogatym w organizacyjne możliwości. Ty także przyłącz się do gry! Zapraszamy do współpracy.

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny