POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

MZKS chrobry głogów S.A.Biznes

Polish Dach wspiera Chrobrego U-15 trenera Skarpińskiego

30.09.2021 Autor: AM Źródło: własne


Witamy w Klubie Biznesu kolejnego sponsora - firmę Polish Dach ze Szlichtyngowej. To kolejna firma, która zdecydowała się na wsparcie konkretnej drużyny. W tym sezonie będzie korzystać ze świadczeń reklamowych pakietu brązowego, który obejmuje między innymi reklamę na stadionie podczas meczów Fortuna 1 Ligi. 

Dzięki firmie Polish Dach udało się na przykład sfinansować wiosną wyjazd drużyny trenera Przemka Skarpińskiego na turniej do Zakopanego, a w planach są kolejne. O swojej firmie pan Dariusz Polak właściciel mówi:
- Jesteśmy firmą budowlaną ściśle związaną z pracą w drewnie. Od niemal 20 lat zajmujemy się wykonywaniem i montażem więźb dachowych, altan ogrodowych, wiat garażowych oraz innych konstrukcji drewnianych. Dzięki ciągłemu nastawieniu na rozwój od 2019 roku budujemy dla Państwa również domy szkieletowe. Od początku naszej działalności jesteśmy związani z miastem Głogów i całym Zagłębiem Miedziowym. Większość naszych realizacji powstała w takich powiatach jak polkowicki, nowosolski, wschowski, leszczyński, górowski czy lubiński. Na tym obszarze świadczymy obecnie nasze usługi. To na co szczególnie zwracamy uwagę to rzetelne wykonywanie naszych prac. Pozwala nam na to wykwalifikowany i doświadczony zespół fachowców, specjalistyczne narzędzia oraz najwyższej jakości materiały. Mamy ludzkie podejście - każdego klienta traktujemy indywidualnie i dopasowujemy się do jego potrzeb. Jesteśmy transparentni i otwarci na każdym etapie budowy, szanujemy naszych kontrahentów i ich oczekiwania - wierzymy, że to jedyna droga aby nasze usługi były polecane kolejnym osobom marzącym o swoim wymarzonym domu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Polish Dach na stronie internetowej: https://polish-dach.pl 

Chrobry Głogów S.A.

Adres: ul. Rudnowska 17B, 67-200 Głogów

Kontakt:

tel. 076 835 61 93 (sekretariat)

fax 076 835 68 84

Internet: www.chrobry-glogow.pl

E-mail: sekretariat@chrobry-glogow.pl

Sukcesy sportowe: 8 sezonów w II lidze: 1984/85, 1985/86, 1986/87, 1991/92, 1993/94 (8. miejsce), 1994/95, 1995/96, 1996/97; 1/2 finału Pucharu Polski - 1979/80

Chrobry Głogów to najstarszy i największy klub sportowy w mieście, a także największa i najnowocześniejsza baza sportowa w regionie. Jego piłkarskie początki sięgają 1946 roku. Obecnie, już jako Spółka Akcyjna, dysponuje dużą bazą treningową, w skład której wchodzą m.in. stadion z kilkoma płytami, hala, baseny, korty tenisowe i odnowa biologiczna. Piłkarska część Chrobrego to natomiast klub wraz z Akademią Piłki Nożnej z łącznie dwudziestoma zespołami. W najmłodszych szkolą się kilkuletnie dzieci, najstarszy – będący wizytówką Chrobrego - występuje w drugiej lidze. Dzięki temu, że z bazy sportowej korzystają tysiące, a kolejne tysiące losami klubu się interesują, Chrobry Głogów jest atrakcyjnym miejscem biznesowym. Świetnym dla reklamy i bogatym w organizacyjne możliwości. Ty także przyłącz się do gry! Zapraszamy do współpracy.

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny