POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

MZKS chrobry głogów S.A.Biznes

Wsparcie ze Szwecji

21.07.2014 Autor: ŁJ Źródło: własne


Klub Mecenasów Sportu ma nowych członków i zatacza coraz szersze kręgi. Dołączyły do niego kolejne nowe osoby, w tym jedna kibicująca Chrobremu ze Szwecji. Witamy w obecnie 10-osobowy gronie Damiana Wróblewskiego oraz Ireneusza Przybylskiego.
 
Poprzez Klub Mecenasów Sportu Chrobry integruje środowisko przedsiębiorców, biznesmenów, pracodawców, ale też innych osób, które sympatyzują z głogowskim klubem i chcą mieć udział w budowie marki. Mecenas Sportu to posiadacz specjalnego Karnetu Mecenasa Sportu, którego koszt wynosi 1200 zł (w skali roku) z możliwością rozbicia kwoty na comiesięczne wpłaty. Karnet zobowiązuje do uczestnictwa w wydarzeniach z udziałem Chrobrego z zupełnie innej strony. Możliwość zostawienia auta na parkingu przy budynku klubowym bezpośrednio przed meczem, spędzenie czasu pozostającego do niego w środku, korzystając z przygotowanego cateringu lub przyglądając się tętniącemu przedmeczowemu życiu, zaproszenie do wzięcia udziału w konferencji prasowej po spotkaniu czy SMS-owe informowanie o najważniejszych wydarzeniach z klubu - to tylko niektóre z otrzymanych przywilejów.
 
 

Chrobry Głogów S.A.

Adres: ul. Rudnowska 17B, 67-200 Głogów

Kontakt:

tel. 076 835 61 93 (sekretariat)

fax 076 835 68 84

Internet: www.chrobry-glogow.pl

E-mail: sekretariat@chrobry-glogow.pl

Sukcesy sportowe: 8 sezonów w II lidze: 1984/85, 1985/86, 1986/87, 1991/92, 1993/94 (8. miejsce), 1994/95, 1995/96, 1996/97; 1/2 finału Pucharu Polski - 1979/80

Chrobry Głogów to najstarszy i największy klub sportowy w mieście, a także największa i najnowocześniejsza baza sportowa w regionie. Jego piłkarskie początki sięgają 1946 roku. Obecnie, już jako Spółka Akcyjna, dysponuje dużą bazą treningową, w skład której wchodzą m.in. stadion z kilkoma płytami, hala, baseny, korty tenisowe i odnowa biologiczna. Piłkarska część Chrobrego to natomiast klub wraz z Akademią Piłki Nożnej z łącznie dwudziestoma zespołami. W najmłodszych szkolą się kilkuletnie dzieci, najstarszy – będący wizytówką Chrobrego - występuje w drugiej lidze. Dzięki temu, że z bazy sportowej korzystają tysiące, a kolejne tysiące losami klubu się interesują, Chrobry Głogów jest atrakcyjnym miejscem biznesowym. Świetnym dla reklamy i bogatym w organizacyjne możliwości. Ty także przyłącz się do gry! Zapraszamy do współpracy.

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny