POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

MZKS chrobry głogów S.A.Biznes

Biznesowe spotkanie w Legnicy

21.06.2017 Autor: ŁJ / AM Źródło: własne


W środę w hotelu Sękowski w Legnicy odbyło się specjalne biznesowe spotkanie. Organizator - Miedź Legnica zaprosiła do udziału w nim swoich sponsorów, lokalnych partnerów oraz pierwszoligowe kluby biznesu. Na zaproszenie Miedzi do Legnicy przyjechali przedstawiciele zarządu Nice 1 Ligi, który jest inicjatorem takich spotkań, a także klubów m.in. GKS-u Tychy, GKS Katowice, a także Chrobrego. Obecny był również prezydent Legnicy.

Podczas spotkania na podstawie przygotowanych prezentacji omawiano zagadnienia związane z biznesową stroną funkcjonowania klubów - korzyści związane z marketingiem sportowym, inwestowanie w piłkę nożną, członkowstwo w tzw. klubie biznesu i pojęcie ekwiwalentu reklamowego. Odbyła się również prezentacja firm uczestniczących w spotkaniu oraz nawiązanych relacji biznesowych. Wydarzenie było okazją do nawiązania nowych kontaktów, choćby z dziedziny pokrewnej działalności, bo to przecież wiele firm z różnych części Polski w jednym miejscu. 

Chrobry do udziału w spotkaniu zaprosił swoich sponsorów i partnerów. Wraz z przedstawicielami klubu w Legnicy byli Marta Dytwińska-Gawrońska (rzecznik prezydenta miasta Głogowa), Jarosław Trawiński (doradca zarządu E-Towers FAMABA), Jerzy Krotla (właściciel/prezes PRiUB Budrem) oraz Magdalena Lorek (dyrektor kina Cinema 3D w Głogowie).

Spotkanie poszerza i wpisuje się w strategię zarządu PLP/Nice 1 Ligi, który od początku roku realizuje projekt integracji działań marketingowych klubów pierwszoligowych wokół sponsorów tytularnych i oficjalnych. Podczas cyklicznych spotkań w PZPN zainicjowana została nowa formuła klubów biznesu zakładająca ich współpracę i budowanie relacji.
 
 
 
 
 
 
 
 

Chrobry Głogów S.A.

Adres: ul. Rudnowska 17B, 67-200 Głogów

Kontakt:

tel. 076 835 61 93 (sekretariat)

fax 076 835 68 84

Internet: www.chrobry-glogow.pl

E-mail: sekretariat@chrobry-glogow.pl

Sukcesy sportowe: 8 sezonów w II lidze: 1984/85, 1985/86, 1986/87, 1991/92, 1993/94 (8. miejsce), 1994/95, 1995/96, 1996/97; 1/2 finału Pucharu Polski - 1979/80

Chrobry Głogów to najstarszy i największy klub sportowy w mieście, a także największa i najnowocześniejsza baza sportowa w regionie. Jego piłkarskie początki sięgają 1946 roku. Obecnie, już jako Spółka Akcyjna, dysponuje dużą bazą treningową, w skład której wchodzą m.in. stadion z kilkoma płytami, hala, baseny, korty tenisowe i odnowa biologiczna. Piłkarska część Chrobrego to natomiast klub wraz z Akademią Piłki Nożnej z łącznie dwudziestoma zespołami. W najmłodszych szkolą się kilkuletnie dzieci, najstarszy – będący wizytówką Chrobrego - występuje w drugiej lidze. Dzięki temu, że z bazy sportowej korzystają tysiące, a kolejne tysiące losami klubu się interesują, Chrobry Głogów jest atrakcyjnym miejscem biznesowym. Świetnym dla reklamy i bogatym w organizacyjne możliwości. Ty także przyłącz się do gry! Zapraszamy do współpracy.

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele