POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

MZKS chrobry głogów S.A.Biznes

Klub przymierza się do biznesowego spotknia

29.09.2017 Autor: AM / ŁJ Źródło: własne


Chrobry Głogów przymierza się do organizacja pierwszego „śniadania biznesowego” z udziałem swoich partnerów, sponsorów, przyjaciół i innych lokalnych przedsiębiorców. Z tej okazji przedstawiciele klubu wzięli wczoraj udział w spotkaniu Rady Gospodarczej działającej przy prezydencie Głogowa.

W programie posiedzenia rady było m.in. omówienie wpływu polityki podatkowej miasta na rozwój biznesu, spotkanie z Komisją ds. Budżetu i Rozwoju Miasta Rady Miejskiej czy założenia do budżetu na 2018 rok. O część spotkania zadbał Chrobry. Na podstawie przygotowanej prezentacji i filmów omówiono biznesową stronę działalności klubu. Pokazano potencjał marketingowy obecności klubu w Nice 1 Lidze, a co za tym idzie innych przy klubie. 

To był przedwstęp do organizacja wspomnianego śniadania biznesowego, które z powodzeniem funkcjonuje już w kilku innych klubach, Niebawem zacznie w Chrobrym i poprzez tę inicjatywę klub będzie starał się powiększyć większe grono obecnych przy sobie biznesowych partnerów, by zintegrować je pod wspólnym szyldem. 
 
 
 
 
 
 Chrobry Głogów S.A.

Adres: ul. Rudnowska 17B, 67-200 Głogów

Kontakt:

tel. 076 835 61 93 (sekretariat)

fax 076 835 68 84

Internet: www.chrobry-glogow.pl

E-mail: sekretariat@chrobry-glogow.pl

Sukcesy sportowe: 8 sezonów w II lidze: 1984/85, 1985/86, 1986/87, 1991/92, 1993/94 (8. miejsce), 1994/95, 1995/96, 1996/97; 1/2 finału Pucharu Polski - 1979/80

Chrobry Głogów to najstarszy i największy klub sportowy w mieście, a także największa i najnowocześniejsza baza sportowa w regionie. Jego piłkarskie początki sięgają 1946 roku. Obecnie, już jako Spółka Akcyjna, dysponuje dużą bazą treningową, w skład której wchodzą m.in. stadion z kilkoma płytami, hala, baseny, korty tenisowe i odnowa biologiczna. Piłkarska część Chrobrego to natomiast klub wraz z Akademią Piłki Nożnej z łącznie dwudziestoma zespołami. W najmłodszych szkolą się kilkuletnie dzieci, najstarszy – będący wizytówką Chrobrego - występuje w drugiej lidze. Dzięki temu, że z bazy sportowej korzystają tysiące, a kolejne tysiące losami klubu się interesują, Chrobry Głogów jest atrakcyjnym miejscem biznesowym. Świetnym dla reklamy i bogatym w organizacyjne możliwości. Ty także przyłącz się do gry! Zapraszamy do współpracy.

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele