POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

MZKS chrobry głogów S.A.Biznes

ChrobryTV: inauguracja Klubu Biznesu

20.10.2017 Autor: AM / ŁJ Źródło: własneWładze miasta i Klubu, sponsorzy, partnerzy i przyjaciele Chrobrego Głogów podczas śniadania biznesowego zainaugurowali dzisiaj działalność Klubu Biznesu Chrobrego Głogów. Była to pierwsza okazja do tego, aby jego członkowie na forum zaprezentowali profil działalności swoich firm. 

Klub Biznesu Chrobrego Głogów powstał z myślą o systematycznych spotkaniach przy różnych okazjach. Chcemy, aby stał się platformą kontaktową lokalnego głogowskiego biznesu poprzez którą będzie można nawiązać relacje z przedsiębiorcami skupionymi przy innych 1-ligowych klubach piłkarskich w całej Polsce. Ze spotkań koordynatorów klubów biznesu Nice 1 Ligi wynika, że jest bardzo duże zainteresowanie taką formą współpracy. Kluby z reguły są gwarantem rzetelności firm, z którymi na co dzień współpracują wpływając wzajemnie na wzmacnianie swoich marek.
Naszym celem jest również, a może i przede wszystkim integracja przedsiębiorców w samym Głogowie. Chcemy, aby korzystali oni z potencjału marketingowego wynikającego z prowadzonej działalności – sukcesów 1 Zespołu oraz grupy docelowej dla której dedykujemy cały program szkolenia dzieci i młodzież w postaci Akademii Piłki Nożnej. Ostatecznym celem jest budowanie tożsamości lokalnej i społeczności związanej z Klubem. 
- To taki milowy krok. Chcemy zbudować zaufanie w oparciu o te firmy, które już z nami są, a z czasem o kolejne - nakreślał Zbigniew Prejs, dyrektor klubu. 

W piątkowym śniadaniu w Sali Rajców głogowskiego ratusza uczestniczyło ok. 30 osób będących przedstawicielami partnerów Chrobrego na płaszczyźnie finansowej, ale nie tylko. 
- To potrzebne dla samego Głogowa. Sama wiem, że były pewne problemy z dotarciem do lokalnych przedsiębiorców. Dzięki Chrobremu mamy do tego okazję - mówiła dyrektor kina Cinema 3D w Głogowie Magdalena Lorek.
- Widzimy swoje reklamy, ale nie znamy się. To okazja, by się poznać i porozmawiać, także o współpracy pomiędzy sobą, dodatkowo z korzyścią dla Chrobrego - powiedziała natomiast Joanna Dzwończyk-Sokalska z salonu Zakątek Piękna, który kibice mają okazję poznać biorąc udział w „stadionowych” konkursach. - Przyznam, że podchodziliśmy do tego sceptycznie. Początkowo miała być jedna reklama, ale okazało się, że jest mnóstwo form współpracy. Długo nad tam się zastanawialiśmy, ale po czasie nie żałujemy, bo sami korzystamy.

O współpracy mówiła także Anita Sobotkiewicz z Float Głogów, będącego jednym z nowych partnerów klubu.
- Współpraca z Chrobrym to dla mnie największe przedsięwzięcie, jakie mogłam tu zrealizować, a spotkanie to miła niespodzianka. Widzimy się na stadionie, ale nic o sobie nie wiedzieliśmy. Teraz przynajmniej poznaliśmy swoje firmy.

Wszystkich chętnych do uczestnictwa w kolejnych spotkaniach zapraszamy do kontaktu. Obecnie Klub Biznesu Chrobrego Głogów koordynują Alicja Męczyńska i Łukasz Jaremkiewicz.

Chrobry Głogów S.A.

Adres: ul. Rudnowska 17B, 67-200 Głogów

Kontakt:

tel. 076 835 61 93 (sekretariat)

fax 076 835 68 84

Internet: www.chrobry-glogow.pl

E-mail: sekretariat@chrobry-glogow.pl

Sukcesy sportowe: 8 sezonów w II lidze: 1984/85, 1985/86, 1986/87, 1991/92, 1993/94 (8. miejsce), 1994/95, 1995/96, 1996/97; 1/2 finału Pucharu Polski - 1979/80

Chrobry Głogów to najstarszy i największy klub sportowy w mieście, a także największa i najnowocześniejsza baza sportowa w regionie. Jego piłkarskie początki sięgają 1946 roku. Obecnie, już jako Spółka Akcyjna, dysponuje dużą bazą treningową, w skład której wchodzą m.in. stadion z kilkoma płytami, hala, baseny, korty tenisowe i odnowa biologiczna. Piłkarska część Chrobrego to natomiast klub wraz z Akademią Piłki Nożnej z łącznie dwudziestoma zespołami. W najmłodszych szkolą się kilkuletnie dzieci, najstarszy – będący wizytówką Chrobrego - występuje w drugiej lidze. Dzięki temu, że z bazy sportowej korzystają tysiące, a kolejne tysiące losami klubu się interesują, Chrobry Głogów jest atrakcyjnym miejscem biznesowym. Świetnym dla reklamy i bogatym w organizacyjne możliwości. Ty także przyłącz się do gry! Zapraszamy do współpracy.

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele