POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

MZKS chrobry głogów S.A.Biznes

E-Towers Famaba pozostaje z Chrobrym

10.11.2017 Autor: ŁJ Źródło: własne


E-Towers Famaba pozostanie sponsorem Chrobrego Głogów. Firma zdecydowała się przedłużyć umowę z klubem.

E-Towers Famaba jest jedną z dłużej wspierających Chrobrego firm. Wynika to też z tradycji. W 1947 roku przy dziś Famabie, a wtedy Stoczni powstał Robotniczy Klub Sportowy Stocznia. Stał się właśnie jednym z tych podmiotów, które z czasem połączyły siły, by stworzyć jednego, mocnego Chrobrego. Udokumentowaniem tej historii były częściowo wspólne obchody 70-lecia w ubiegłym roku. Na ulicach miasta pojawiły się finansowane przez E-Towers bilbordy nawiązujące do rocznicy klubu oraz firmy. 

E-Towers Famaba przy Chrobrym jest nieprzerwanie od kilku lat, towarzysząc mu w drodze do pierwszej ligi. Teraz zdecydowała się pozostać na stadionie jeszcze dłużej. Za takie zaufanie i wieloletnie wsparcie dziękujemy. 
 

E-Towers Famaba to specjalista w produkcji wież wiatrowych. Z zespołem składającym się z 300 wyspecjalizowanych pracowników, skupia się na produkcji średniej i dużej wielkości konstrukcji stalowych:

- Wieże wiatrowe

- Drugorzędna stal dla turbin wiatrowych offshore

- Spawane/obrabiane skrawaniem komponentystalowe dla dźwigów portowych i przejezdnych

- Inne konstrukcje stalowe, takie jak: suwnice, kominy, konstrukcje rurowe, budowle przemysłowe.

 

Ma do dyspozycji powierzchnię produkcyjną 25,257m2  oraz nowoczesny i dobrze wyposażony park maszynowy, całkowicie ukierunkowany na produkcję i obróbkę produktów stalowych
Siedziba firmy znajduje się przy ul. Portowej 1 w Głogowie. 
 
 
 
 

Chrobry Głogów S.A.

Adres: ul. Rudnowska 17B, 67-200 Głogów

Kontakt:

tel. 076 835 61 93 (sekretariat)

fax 076 835 68 84

Internet: www.chrobry-glogow.pl

E-mail: sekretariat@chrobry-glogow.pl

Sukcesy sportowe: 8 sezonów w II lidze: 1984/85, 1985/86, 1986/87, 1991/92, 1993/94 (8. miejsce), 1994/95, 1995/96, 1996/97; 1/2 finału Pucharu Polski - 1979/80

Chrobry Głogów to najstarszy i największy klub sportowy w mieście, a także największa i najnowocześniejsza baza sportowa w regionie. Jego piłkarskie początki sięgają 1946 roku. Obecnie, już jako Spółka Akcyjna, dysponuje dużą bazą treningową, w skład której wchodzą m.in. stadion z kilkoma płytami, hala, baseny, korty tenisowe i odnowa biologiczna. Piłkarska część Chrobrego to natomiast klub wraz z Akademią Piłki Nożnej z łącznie dwudziestoma zespołami. W najmłodszych szkolą się kilkuletnie dzieci, najstarszy – będący wizytówką Chrobrego - występuje w drugiej lidze. Dzięki temu, że z bazy sportowej korzystają tysiące, a kolejne tysiące losami klubu się interesują, Chrobry Głogów jest atrakcyjnym miejscem biznesowym. Świetnym dla reklamy i bogatym w organizacyjne możliwości. Ty także przyłącz się do gry! Zapraszamy do współpracy.

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele