POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

MZKS chrobry głogów S.A.Biznes

Vectra dłużej sponsorem Chrobrego

15.12.2017 Autor: AM / ŁJ Źródło: własneVectra pozostanie Sponsorem Chrobrego Głogów na kolejne dwa lata. Po pierwszych dwóch latach współpracy obie strony sprawnie i szybko podpisały nową umowę wyrażając tym samym satysfakcję z dotychczasowej współpracy. W jej ramach Vectra nadal będzie jednym z najistotniejszych Sponsorów drużyny i klubu.

Vectra jest Sponsorem Chrobrego od końca 2015 roku. Wtedy poinformowano o tym podczas konferencji prasowej w klubie. Tym razem obie strony spotkały się w Gdyni, gdzie mieści się główna siedziba firmy.  
- Podpisany kontrakt na kolejne dwa lata to najlepszy komentarz dotychczasowej współpracy - powiedział prezes Zarządu Vectra SA Tomasz Żurański. - Mieszkańcy Głogowa są nam bardzo bliscy i to też jest tego wyraz. Będziemy starali się dokładać swoich starań, abyśmy odnosili kolejne sukcesy.

- Dwa lata temu postanowiliśmy zaangażować się w sponsoring Chrobrego - mówi Monika Żelazko z biura Public Relations Grupy Vectra. - Vectra była nowym podmiotem na lokalnym rynku, dostrzegliśmy potencjał w klubie i poprzez sponsoring chcieliśmy być bliżej mieszkańców-naszych klientów. Te dwa lata pokazały nam, że klub jest silny i się rozwija. Jesteśmy dumni z zaangażowania w ten projekt. Stąd decyzja o przedłużeniu kontraktu. 

Logotyp Vectry nadal będzie więc widoczny na strojach pierwszoligowych piłkarzy Chrobrego Głogów (rękaw i spodenki), na stadionie oraz na innych nośnikach reklamowych oferowanych przez klub. Z Vectrą w tle Chrobry osiągał największy ligowy sukces w swojej historii, czyli 6 miejsce na koniec sezonu 2015/16. Teraz jest na dobrej drodze, by ten wynik poprawić, co - podobnie jak wtedy - stałoby się w kilka miesięcy po podpisaniu umowy. 

Vectra jest Grupą Kapitałową i jednym z liderów na polskim rynku pod względem liczby abonentów telekomunikacyjnych, jak również świadczonych usług - telewizji cyfrowej, superszybkiego internetu oraz telefonii stacjonarnej.

Chrobry Głogów S.A.

Adres: ul. Rudnowska 17B, 67-200 Głogów

Kontakt:

tel. 076 835 61 93 (sekretariat)

fax 076 835 68 84

Internet: www.chrobry-glogow.pl

E-mail: sekretariat@chrobry-glogow.pl

Sukcesy sportowe: 8 sezonów w II lidze: 1984/85, 1985/86, 1986/87, 1991/92, 1993/94 (8. miejsce), 1994/95, 1995/96, 1996/97; 1/2 finału Pucharu Polski - 1979/80

Chrobry Głogów to najstarszy i największy klub sportowy w mieście, a także największa i najnowocześniejsza baza sportowa w regionie. Jego piłkarskie początki sięgają 1946 roku. Obecnie, już jako Spółka Akcyjna, dysponuje dużą bazą treningową, w skład której wchodzą m.in. stadion z kilkoma płytami, hala, baseny, korty tenisowe i odnowa biologiczna. Piłkarska część Chrobrego to natomiast klub wraz z Akademią Piłki Nożnej z łącznie dwudziestoma zespołami. W najmłodszych szkolą się kilkuletnie dzieci, najstarszy – będący wizytówką Chrobrego - występuje w drugiej lidze. Dzięki temu, że z bazy sportowej korzystają tysiące, a kolejne tysiące losami klubu się interesują, Chrobry Głogów jest atrakcyjnym miejscem biznesowym. Świetnym dla reklamy i bogatym w organizacyjne możliwości. Ty także przyłącz się do gry! Zapraszamy do współpracy.

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny