POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

MZKS chrobry głogów S.A.Biznes

Trzy biznesowe spotkania w półroczu

03.01.2018 Autor: AM / ŁJ Źródło: własne


W 2018 roku Chrobry Głogów będzie kontynuował rozwój projektu „Klub Biznesu”. Już teraz na pierwsze półrocze zaplanowane są trzy spotkania.

Oficjalnie Klub Biznesu Chrobrego Głogów zainaugurowany został w październiku poprzez organizację tzw. „śniadania biznesowego”. W Sali Rajców głogowskiego ratusza Chrobry zebrał przedstawicieli swoich sponsorów, partnerów oraz firm, z którymi potencjalnie mógłby współpracować. Celem biznesowego projektu jest powiększanie tego grona, ale też większa współpraca pomiędzy lokalnymi przedsiębiorcami, co mogłoby przełożyć się na korzyści dla prowadzonych przez nich działalności. 
- To potrzebne dla samego Głogowa. Sama wiem, że były pewne problemy z dotarciem do lokalnych przedsiębiorców. Dzięki Chrobremu mamy do tego okazję - mówiła wtedy dyrektor kina Cinema 3D w Głogowie Magdalena Lorek.
- Widzimy swoje reklamy, ale nie znamy się. To okazja, by się poznać i porozmawiać, także o współpracy pomiędzy sobą, dodatkowo z korzyścią dla Chrobrego - powiedziała natomiast Joanna Dzwończyk-Sokalska z salonu Zakątek Piękna. 

Na pierwsze półrocze 2018 roku zaplanowano trzy biznesowe spotkania. Pierwsze już 23 stycznia w jednej z sal na plebanii przy kościele św. Mikołaja. Będzie to spotkanie „noworoczne”, bardziej uroczyste, dlatego odbędzie się akurat w tym miejscu i z obecnością związanego z klubem ks. kan. Stanisława Brasse. Następne przybiorą już branżową tematykę. W marcu, jeszcze przed inauguracją rozgrywek ligowych, wszyscy spotkają się w restauracji hotelu Qubus, w maju na odbywającym rejsy po Odrze statku Laguna.

Przypomnijmy, że z końcem roku do biznesowego projektu przystąpiła Cukiernia Meryk. Ponadto współpracę z klubem przedłużyli Vectra - jako jeden z najistotniejszych sponsorów oraz E-Towers Famaba. Obecnie przedłużane są umowy z Budrem, Top-Poligrafia, Społem oraz Zakątek Piękna. 
 
 
 

Zapraszamy do kontaktu:
Alicja Męczyńska - specjalista ds. sprzedaży i marketingu
tel. służbowy 504 591 831
alicja.meczynska@chrobry-glogow.pl 

Chrobry Głogów S.A.

Adres: ul. Rudnowska 17B, 67-200 Głogów

Kontakt:

tel. 076 835 61 93 (sekretariat)

fax 076 835 68 84

Internet: www.chrobry-glogow.pl

E-mail: sekretariat@chrobry-glogow.pl

Sukcesy sportowe: 8 sezonów w II lidze: 1984/85, 1985/86, 1986/87, 1991/92, 1993/94 (8. miejsce), 1994/95, 1995/96, 1996/97; 1/2 finału Pucharu Polski - 1979/80

Chrobry Głogów to najstarszy i największy klub sportowy w mieście, a także największa i najnowocześniejsza baza sportowa w regionie. Jego piłkarskie początki sięgają 1946 roku. Obecnie, już jako Spółka Akcyjna, dysponuje dużą bazą treningową, w skład której wchodzą m.in. stadion z kilkoma płytami, hala, baseny, korty tenisowe i odnowa biologiczna. Piłkarska część Chrobrego to natomiast klub wraz z Akademią Piłki Nożnej z łącznie dwudziestoma zespołami. W najmłodszych szkolą się kilkuletnie dzieci, najstarszy – będący wizytówką Chrobrego - występuje w drugiej lidze. Dzięki temu, że z bazy sportowej korzystają tysiące, a kolejne tysiące losami klubu się interesują, Chrobry Głogów jest atrakcyjnym miejscem biznesowym. Świetnym dla reklamy i bogatym w organizacyjne możliwości. Ty także przyłącz się do gry! Zapraszamy do współpracy.

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele