POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

MZKS chrobry głogów S.A.Biznes

Nowe umowy sponsorów

05.01.2018 Autor: ŁJ Źródło: własne


Kolejni lokalni przedsiębiorcy zdecydowali się przedłużyć swoją współpracę z Chrobrym Głogów. Sponsorami klubu w dalszym ciągu pozostaną PWiK, Top Poligrafia oraz Budrem. 

Top Poligrafia, PWiK oraz Budrem to doskonale znani kibicom partnerzy Chrobrego, bo będący przy klubie już dłuższy okres czasu. Dwie pierwsze firmy weszły w sponsoring jeszcze w czasach pobytu zespołu w niższych ligach, trzeciej i drugiej. Budrem dołączył do tego biznesowego grona po awansie na zaplecze ekstraklasy. 

Wszystkie lokalne firmy będące przy Chrobrym zebrały się w jednym miejscu w październiku przy okazji inauguracji Klubu Biznesu. Ich przedstawiciele mogli się ze sobą spotkać, w niektórych przypadkach po raz pierwszy, wymienić kontaktami czy doświadczeniami. Środowisko biznesowe w Głogowie w tym roku nadal będzie integrowane. Jak już informowaliśmy, w okresie od stycznia do maja zaplanowano trzy spotkania z udziałem sponsorów, partnerów klubu oraz zainteresowanych nowym projektem firm. Pierwsze 23 stycznia. 
 
Więcej o projekcie Klub Biznesu i planach na 2018 rok - zobacz więcej.  

Chrobry Głogów S.A.

Adres: ul. Rudnowska 17B, 67-200 Głogów

Kontakt:

tel. 076 835 61 93 (sekretariat)

fax 076 835 68 84

Internet: www.chrobry-glogow.pl

E-mail: sekretariat@chrobry-glogow.pl

Sukcesy sportowe: 8 sezonów w II lidze: 1984/85, 1985/86, 1986/87, 1991/92, 1993/94 (8. miejsce), 1994/95, 1995/96, 1996/97; 1/2 finału Pucharu Polski - 1979/80

Chrobry Głogów to najstarszy i największy klub sportowy w mieście, a także największa i najnowocześniejsza baza sportowa w regionie. Jego piłkarskie początki sięgają 1946 roku. Obecnie, już jako Spółka Akcyjna, dysponuje dużą bazą treningową, w skład której wchodzą m.in. stadion z kilkoma płytami, hala, baseny, korty tenisowe i odnowa biologiczna. Piłkarska część Chrobrego to natomiast klub wraz z Akademią Piłki Nożnej z łącznie dwudziestoma zespołami. W najmłodszych szkolą się kilkuletnie dzieci, najstarszy – będący wizytówką Chrobrego - występuje w drugiej lidze. Dzięki temu, że z bazy sportowej korzystają tysiące, a kolejne tysiące losami klubu się interesują, Chrobry Głogów jest atrakcyjnym miejscem biznesowym. Świetnym dla reklamy i bogatym w organizacyjne możliwości. Ty także przyłącz się do gry! Zapraszamy do współpracy.

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele