POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

MZKS chrobry głogów S.A.Biznes

Noworoczne spotkanie Klubu Biznesu

23.01.2018 Autor: AM / ŁJ Źródło: własne


W budynku byłego Kolegium Jezuickiego odbyło się drugie śniadanie biznesowe Klubu Biznesu Chrobrego Głogów. Tym razem u siebie przyjął „klubowy” kapelan ks. kan. Stanisław Brasse, bo spotkanie miało „noworoczny” charakter, z życzeniami, symboliczną lampką szampana, ale też przedstawieniem planów na przyszłość. 

Klub Biznesu to zintegrowane środowisko sponsorów, partnerów i przyjaciół Chrobrego Głogów. Inauguracyjne spotkanie odbyło się w październiku i było pierwszym krokiem do zacieśnienia relacji pomiędzy wszystkimi osobami na różne sposoby wspierającymi klub. Za sprawą Klubu Biznesu często dopiero po raz pierwszy mają ze sobą styczność, mogą opowiedzieć o swojej działalności, wymienić się kontaktami i rozpocząć ze sobą współpracę. Kilka takich relacji biznesowych zawiązało się już na samym początku.
- A większe korzyści dla nich siłą rzeczy przekładają się na większe dla klubu - mówił dyrektor Chrobrego Zbigniew Prejs. 

Klub Biznesu nie jest jednak zamkniętą grupą, bo może do niego dołączyć każdy prowadzący swoją działalność. Z otwartej formuły we wtorek skorzystały dwie kolejne firmy, z którymi klub prowadzi rozmowy o ewentualnej współpracy. Zapraszamy do tego inne. 

Termin kolejnego, już bardziej tematycznego spotkania wyznaczono na 2 marca w restauracji hotelu Qubus. W maju natomiast odbędzie się ono na statku „Laguna” stowarzyszenia Odra dla Turystów. Poza tym zaproponowano inne formy wzmacniania relacji, jak z jednej strony wykład na któryś z powiązanych z przedsiębiorczością tematów, a z drugiej wspólne oglądania meczów reprezentacji Polski podczas mistrzostw świata czy nawet wspólne wyjazdy członków KB na spotkania kadry. 
 
Za współorganizację śniadania Chrobry dziękuje ks. kan. Stanisławowi Brasse oraz Radosławowi Melcerowi - właścicielowi firmy Electio.  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Chrobry Głogów S.A.

Adres: ul. Rudnowska 17B, 67-200 Głogów

Kontakt:

tel. 076 835 61 93 (sekretariat)

fax 076 835 68 84

Internet: www.chrobry-glogow.pl

E-mail: sekretariat@chrobry-glogow.pl

Sukcesy sportowe: 8 sezonów w II lidze: 1984/85, 1985/86, 1986/87, 1991/92, 1993/94 (8. miejsce), 1994/95, 1995/96, 1996/97; 1/2 finału Pucharu Polski - 1979/80

Chrobry Głogów to najstarszy i największy klub sportowy w mieście, a także największa i najnowocześniejsza baza sportowa w regionie. Jego piłkarskie początki sięgają 1946 roku. Obecnie, już jako Spółka Akcyjna, dysponuje dużą bazą treningową, w skład której wchodzą m.in. stadion z kilkoma płytami, hala, baseny, korty tenisowe i odnowa biologiczna. Piłkarska część Chrobrego to natomiast klub wraz z Akademią Piłki Nożnej z łącznie dwudziestoma zespołami. W najmłodszych szkolą się kilkuletnie dzieci, najstarszy – będący wizytówką Chrobrego - występuje w drugiej lidze. Dzięki temu, że z bazy sportowej korzystają tysiące, a kolejne tysiące losami klubu się interesują, Chrobry Głogów jest atrakcyjnym miejscem biznesowym. Świetnym dla reklamy i bogatym w organizacyjne możliwości. Ty także przyłącz się do gry! Zapraszamy do współpracy.

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny