POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

MZKS chrobry głogów S.A.Strona oficjalna


Dzisiaj jest01.04.2015 my na facebookumapa strony Muzeum Głogów MOK Głogów

Pływalnia

 
 
Chrobry Głogów S.A. dysponuje największym kompleksem wodnych rozrywek w okolicy. Z jednej strony jest to Zespół Basenów Odkrytych, z drugiej Pływalnia Chrobry Wellness & SPA.

Baseny kryte zostały oddane do użytku w październiku 2008 roku. Znajdują się w miejscu, gdzie jeszcze kilka lat temu funkcjonowało targowisko miejskie. Pływalnia, to jedno z ulubionych miejsc mieszkańców Głogowa i okolic. Całe rodziny korzystają z oferowanych tutaj atrakcji. To idealne miejsce, by wypocząć, odprężyć się i zregenerować siły.

Do dyspozycji klientów Pływalnia Chrobry Wellness&SPA jest także bogate wyposażenie obiektu: piłki, pływające kosze, materace czy deski do pływania.

Miłośnicy ciepłych kąpieli mogą skorzystać z dwóch niecek jacuzzi. A tym, którzy lubią emocje proponujemy ślizgawki. Na pływalni są trzy zjeżdżalnie. Dysponujemy trzema basenami: basen sportowy o wymiarach 25x16 metrów, podobnych wymiarów basen rekreacyjny z wbudowaną „rwącą rzeką” i biczami wodnymi. To doskonałe miejsce do zabawy z dziećmi. Jest też brodzik, w którym rodzice mogą popluskać się z małymi dziećmi. W ofercie dla najmłodszych mamy także naukę pływania. A dla pań aerobik w wodzie.

 

PŁYWALNIA CHROBRY WELLNESS&SPA

Adres:   ul. Rudnowska 17B
Otwarte: poniedziałek-niedziela 08.00-22.00
Telefon: 076 833 22 55
Cennik: zobacz
 
     
 
 
  

 

 

Galerie

Sponsorzy

100% akcji Spółki Sponsor Premium Business Club Złoty Business Club Srebrny Business Club Brązowy

Patronat Medialny Sponsor techniczny

#
#