POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest18.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Klub Kibiców Niepełnosprawnych

 
Od lipca 2013 roku przy Chrobrym Głogów jest Klub Kibiców Niepełnosprawnych. To pomysł klubu i fanów ChG, których od reszty może dzieli sprawność, ale łączy Chrobry. Identyczne hasło, "dzieli sprawność, łączy Chrobry" widnieje na fladze KKN, która towarzyszy grupie podczas meczów na stadionie przy Wita Stwosza, a nawet wyjazdów. Pierwsza wspólna wyprawa na mecz Chrobrego poza Głogów doszła do skutku w październiku. Barierę przełamano w Kaliszu. To było największe osiągnięcie KKN w pierwszych miesiącach działalności, poza którym kibice zorganizowali spotkanie z przedstawicielami klubu oraz uczestniczyli w spotkaniu z piłkarzami pierwszej drużyny.

W projekt od samego początku bardzo aktywnie zaangażował się Norbert Penza. Sam porusza się na wózku, co jednak nie przeszkadza mu aktywnie uczestniczyć w życiu kibicowskim.
- Chodzi o to, żeby dać bodziec do wyjścia z domu tym, którzy ze względu na zdrowie tego nie robią - mówił o powodach, dla których wespół z klubem podjął się zadania. Jego realizację ułatwia struktura stadionu, który jest przystosowany do przyjęcia niepełnosprawnych. Są podjazdy na małą trybunę i spełniające normy pobliskie sanitariaty.

Obecnie w Klubie Kibiców Niepełnosprawnych zrzeszonych jest kilkanaście osób. Wszystkim Chrobry Głogów zapewnia karnety na całą rundę w promocyjnej cenie i pomaga w funkcjonowania wokół klubu.

Aby dołączyć do KKN należy skontaktować się z Arkadiuszem Adamskim:
- tel. 505 126 435
- e-mail kknglogow@interia.pl

Galerie

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#