POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest18.10.2018
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Ludzie Chrobrego

 

Rada Nadzorcza:

Jerzy Sztangret

Adam Muszyński

Piotr Poznański

 

 

Zarząd:

Emilia Szajowska - prezes zarządu

 

 

Księgowość:

Agnieszka Staszuk - główny księgowy, prokurent

Agnieszka Badzińska - zastępca głównego księgowego

 

 

Dyrektor klubu:

Zbigniew Prejs

 

 

Sekretariat:

Urszula Jaworska - specjalista ds. administracyjnych 

 

 

Kadry:

Izabela Góralczyk - specjalista ds. kadr i płac

 

 

Dział Marketingu i Sprzedaży:

Roman Hnat - specjalista ds. organizacji imprez 

Alicja Męczyńska - specjalista ds. marketingu

Łukasz Jaremkiewicz - specjalista ds. marketingu, redaktor serwisu www.chrobry-glogow.pl

Mateusz Kaczmarek - specjalista ds. marketingu

 

 

Dział techniczny: 

Piotr Maniara - kierownik techniczny

Marcin Gaworski - specjalista ds. technicznego utrzymania obiektów 

Bogusław Anczarski

Jarosław Kowalski

Jan Niebudek

Mateusz Budel

Andrzej Filbier

Ireneusz Kozal

Jerzy Machaj

Tadeusz Przybyło

Grzegorz Skoracki 

Irena Wojciechowska 

Paweł Podgórski 

 

Hala widowiskowo-sportowa / budynek piłkarski:

Zdzisław Mielczarek

Stanisław Piotrowski

Przemysław Pitoń

Wojciech Skołozdrzy

Jarosław Suchy

Robert Wełygan 

 

 

Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej:

Kamila Kuczeła - koordynator

Anna Fiałkowska - fizjoterapeuta

Ryszard Dalidowski - fizjoterapeuta

Alicja Kędziora - fizjoterapeuta

Marta Dembowa - fizjoterapeuta

Diana Cywińska - fizjoterapeuta 

 

 

Obiekty basenowe:

Marcin Bury - specjalista ds. basenów

 

RATOWNICY:

1. Kuśpiś - Ciurska Ewelina

2. Miszczuk Karolina

3. Strama Robert

4. Waszak Aleksander

5. Binkowski Paweł

6. Wałecki Remigiusz

7. Frala Adam

8. Strama Krzysztof

9. Matyjas Norbert

10. Dębiec Jakub

11. Miszczuk Dariusz

12. Wawrzyniak Rafał

13. Kamil Dobis 

 

KASJERZY:

1. Rzepka Danuta

2. Kwiatkowska Monika

3. Przespolewska Żanetta 

4. Nieśpielak Katarzyna

5. Krzymińska Anna

6. Grzegorek - Tamecka Ewelina

7. Kamińska - Orzelska Agnieszka

 

TECHNOLODZY WODY:

1. Baruch Tomasz

2. Staniszewski Krzysztof

3. Nycz Zdzisław

4. Dmowski Andrzej

5. Marciszak Marcin

6. Fiałkowski Bartosz

 

OBSŁUGA STREFY SPA:

1. Kisło Wioletta

2. Myszak Kamil

 

  

I drużyna:

Grzegorz Niciński - trener

Jacek Manuszewski - II trener 

Maciej Idczak - trener przygotowania motorycznego 

Mariusz Bołdyn - trener bramkarzy 

Stanisław Kołtowski - kierownik

Grzegorz Mazur - fizjoterapeuta

Jędrzej Guz - fizjoterapeuta

 

 

Drużyny młodzieżowe:

Jakub Wolny - trener drużyny rezerw

Grzegorz Nowak - trener juniorów starszych / koordynator 

Paweł Rząsa 

Ireneusz Przybylski 

Tomasz Trznadel 

Paweł Woźniak 

Przemysław Skarpiński 

Sebastian Górski 

Witold Masny

Paweł Kliszka 

Łukasz Stepokura 

Grzegorz Wesołowski 

Andrzej Kwaśnik 

Krzysztof Kaliciak 

Mateusz Łupak 

Marcin Płaziak

Piotr Szymański 

Henryk Cackowski 

Kamil Przylepa

Michał Kumor - trener przygotowania motorycznego 

Artur Przybył - grupa dziewcząt 

Krzysztof Gudebski - grupa dziewcząt 

Katarzyna Jaskólska-Pitoń - grupa cheerleaderek

 

Galerie

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#