POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest02.04.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Poruszanie się po stadionie

  1. Poruszanie się przedstawicieli mediów podczas, w trakcie i po meczu odbywa się na podstawie schematu.
  2. Przedstawiciele mediów zobowiązani są do przestrzegania wszystkich poleceń służb porządkowych oraz pracowników Klubu.
  3. Rodzaj akredytacji określa dostęp do specjalnie wyznaczonych stref.
  4. Dla przedstawicieli prasy, mediów elektronicznych oraz stacji radiowych (oznaczenie akredytacji: PRASA) przygotowane są stanowiska na loży prasowej w sektor E, rzędy 8-9, miejsca od 1 do 21. Wejście na tą trybunę odbywa się przez bramę wejściową nr 7 (za trybuną główną).
  5. Wstęp do strefy brzegu boiska dla obsługi technicznej i operatorów TV i Fotoreporterów odbywa się przez wejście na płytę boiska (kołnierz) od strony budynku klubowego.
  6. Fotoreporterzy i operatorzy TV znajdujący się w strefie boiska przed wejściem na murawę boiska zobowiązani są nałożyć oznakowane kamizelki, które mogą odebrać w biurze obsługi przy bramie wjazdowej od strony ul. Wia Stwosza.
  7. Podczas meczu fotoreporterzy mogą znajdować się tylko w strefach boisko FOTO (A i B) za bramkami. Zmiana stref możliwa jest tylko przed rozpoczęciem meczu, w przerwie i po jego zakończeniu. Fotoreporterzy zobowiązani są do nie zasłaniania reklam sponsorskich.
  8. Przed meczem, w przerwie i w jego trakcie do dyspozycji mediów jest połączenie Wi-Fi. W celu odebrania kodu na w/w połączenie prosimy o kontakt z rzecznikiem prasowym.

Galerie

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#