POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest18.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Praktyki dobrych zasad

Zasady współpracy z mediami

  1. Biuro prasowe klubu służy pomocą przedstawicielom mediów w zakresie kontaktowania się oraz uzgadniania spotkań z zawodnikami i pracownikami klubu.
  2. Do bezpośrednich wypowiedzi na tematy organizacyjne klubu upoważnieni są: Zarząd Klubu bądź osoby wskazane przez Zarząd.
  3. W sprawach kluczowych dla działalności klubu będą publikowane oświadczenia, które publikowane będą na oficjalnej stronie klubu oraz rozpowszechniane wśród dziennikarzy.
  4. Zawodnicy i trenerzy reprezentujący klub Chrobry Głogów upoważnieni są tylko do komentowania spraw związanych z aspektem sportowym klubu.
  5. Zawodnicy i trenerzy reprezentujący klub Chrobry Głogów udzielają wywiadów przez telefon. Rozmowy z nimi powinny być poprzedzone kontaktem z Biurem Prasowym klubu w celu ustalenia terminu nie kolidującego z zajęciami treningowymi lub meczowymi.
  6. Biuro Prasowe klubu może poprosić o nagranie bądź artykuł przed publikacją w celu autoryzacji.
  7. Podczas zawodów zawodnicy i trenerzy udzielają wypowiedzi wyłącznie na tle tablicy sponsorskich w strefach do tego wyznaczonych.
  8. Do 20 min. po każdym meczu w sali konferencyjnej budynku klubowego odbywać będzie się konferencja prasowa z udziałem trenerów i w miarę możliwości zawodników obu zespołów. Na czas ograniczeń wynikających ze stanu epidemii jedynymi przedstawicielami mediów podczas konferencji są media klubowe. Dziennikarze mogą przesyłać pytania bezpośrednio po meczu na numer telefonu 504 591 831. Mogą też poprosić o nagranie rozmowy z wybranym zawodnikiem. Wynikającego z tego materiały zostaną udostępnione przez klub. 
  9. Podczas meczów I ligi oraz Pucharu Polski organizowanych przez Chrobry Głogów obowiązuje akredytacja prasowa.
  10. Warunki przyznania akredytacji określa "Regulamin akredytacji".

Galerie

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#