POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest16.06.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Trener osiedlowy - plan

 

 

Szkoła podstawowa nr 3 - trener Małgorzata Kraszewska

(absolwentka studiów magisterskich na kier. Pedagogika o specjalności Opieka i Profilaktyka Niedostosowania Społecznego, pedagog w szkole podstawowej) 

  • Poniedziałek godz. 16.00
  • Wtorek godz. 16.00
  • Czwartek godz. 16.00


Szkoła podstawowa nr 8 (byłe gimnazjum nr 3) - trener Piotr Szymański

(nauczyciel w-f, trener personalny, instruktor rekreacji ruchowej/animator sportu)

  • Poniedziałek godz. 16.00
  • Środa godz. 16.00
  • Piątek godz. 16.00

Szkoła podstawowa nr 11 (byłe gimnazjum nr 5) - trener Mirosław Żmuda
(absolwent studiów podyplomowych na kier. Oligofrenopedagogika, Zajęcia Techniczne z Wychowaniem Komunikacyjnym oraz Terapia i Edukacja Osób z Autyzmem, terapeuta i nauczyciel w w Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczych) 
  • Wtorek godz. 16.00
  • Czwartek godz. 16.00
  • Piątek godz. 16.00


Szkoła podstawowa nr 10 - trener Santana Noska

(absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego na kierunku Wychowanie Fizyczne, instruktor fitness, trener personalny)

  • Poniedziałek godz. 16.00
  • Środa godz. 16.00
  • Piątek godz. 16.00


Szkoła podstawowa nr 12 - trener Julita Adamczyk

(nauczyciel w-f, instruktor pływania i gimnastyki artystycznej), trener Krzysztof Adamczyk (nauczyciel w-f, instruktor siatkówki i lekkiej atletyki)

  • Wtorek godz. 16.00
  • Środa godz. 16.00
  • Czwartek godz. 16.00


Szkoła podstawowa nr 13 - trener Mirosław Gaczyński

(nauczyciel w-f, trener koszykówki)

  • Poniedziałek godz. 16.00
  • Wtorek godz. 16.00
  • Środa godz. 16.00


Szkoła podstawowa nr 2 - trener Klaudia Zawadzka

(absolwentka studiów magisterskich na kierunku Wychowanie Fizyczne z instruktorem fitness w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu)

  • Środa godz. 16.00
  • Czwartek godz. 16.00
  • Piątek godz. 16.00


Szkoła podstawowa nr 7 - trener Joanna Sip

(nauczyciel w-f, instruktor samoobrony i ju-jitsu)

  • Wtorek godz. 16.00
  • Środa godz. 16.00
  • Czwartek godz. 16.00

 

 Szkoła Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 SP 2
  xxx
 SP 7
 xxx 
 SP 10x x x
 SP 12 xxx 
 SP 13Xxx  
 SP 11
 x xx
 SP 8x x x
 SP 3xX X 

 

 

Galerie

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#