POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest18.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Sponsorzy


 

 

 

SPONSOR PREMIUM

 

  
 

PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI

 

Przedmiotem podstawowej działalności spółki jest zaopatrzenie w wodę oraz odbiór i oczyszczanie ścieków. Świadczy usługi w tym zakresie na terenie 4 gmin. Sprzedaje rocznie około 2,7 mln m3 wody i odbiera około 2,9 mln m3 ścieków. Siedziba spółki znajduje się przy ul. Łąkowej 52 w Głogowie. 
www.pwik.glogow.pl
  
 

 

 SPONSOR PLATYNOWY

 

  

 

 

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA DROGOWEGO

 

Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o. jest liderem na lokalnym rynku budownictwa drogowego.  Przedmiotem działalności firmy jest kompleksowe wykonawstwo w zakresie robót drogowych, ziemnych oraz transportowych. Ponad 20-letnie doświadczenie w branży oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii i sprzętu umożliwia nam realizację największych inwestycji drogowych. Firma świadczy usługi na terenie województwa dolnośląskiego, lubuskiego oraz wielkopolskiego. 

www.pbd.glogow.pl
  
 

 
BUSINESS CLUB ZŁOTY
  
 
VECTRA S.A.
 
Grupa Vectra to drugi w Polsce pod względem liczby abonentów telekomunikacyjny operator kablowy. Obsługuje ponad 926 tys. klientów w 217 miastach na terenie całego kraju. Podstawowa oferta Vectry to dostęp do programów telewizyjnych w wersji analogowej i cyfrowej, do szerokopasmowego internetu stacjonarnego i mobilnego oraz usługa telefonii stacjonarnej.
Vectra od marca 2013 roku stała się partnerem strategicznym firmy Master, z którą wspólnie działają na rynku głogowskim.
  

GLERIA GLOGOVIA 
 
Galeria Glogovia
Ul. Piłsudskiego 19
Ruszowice, 67-210 Głogów
www.glogovia-galeria.pl 
  
 
 E-TOWERS FAMABA

 

Specjalista w produkcji stalowych konstrukcji wielkogabarytowych. E-Towers Famaba specjalizuje się w produkcji wielkogabarytowych konstrukcji stalowych takich jak:

 • Maszty turbin wiatrowych lądowych i morskich
 • Drugorzędowe składniki elementów konstrukcji turbin wiatrowych
 • Komponenty  stalowych dźwigów portowych oraz suwnic, mostów, kominów, masztów telefonicznych i radiowych
Ma do dyspozycji powierzchnię produkcyjną 25,257m2  oraz nowoczesny i dobrze wyposażony park maszynowy, całkowicie ukierunkowany na produkcję i obróbkę produktów stalowych
Siedziba firmy znajduje się przy ul. Portowej 1 w Głogowie. 
  
 
TOP POLIGRAFIA 
 
Producent reklamy. Rozpoczął działalność w 1996 roku jako firma dwuosobowa ze skromnym zapleczem technicznym. Doświadczenie i klientów zdobywa w Polsce i za granicą m.in. w Stanach Zjednoczonych, Holandii, Danii, Niemczech, we Włoszech. 
Firma w sposób profesjonalny za sprawą zaawansowanych maszyn wykonuje powierzone jej projekty. Oferuje druk wielkoformatowy, na odzieży, reklamy na pojazdach, reklamy przestrzenne, sitodruk, upominki, kalendarze czy poligrafię. 
Siedziba firmy znajduje się przy ul. Przemysłowej 3 w Głogowie. 

  

  
 

 SOBOTA

 

 

Przedsiębiorstwo Zakład Ogólnobudowlany "SOBOTA" Roman Sobota działa na rynku już od 25 lat. Jego atutem jest dobrze wyszkolona i doświadczona kadra, dzięki którym każde realizowane zadanie cechuje wysoka jakość. 
Usługi wykonywane są z należytą jakością i starannością, a ich zakres obejmuje przede wszystkim:
 • budownictwo jednorodzinne
 • budownictwo wielorodzinne
 • budownictwo przemysłowe
 • renowacje zabytków
 • usługi remontowe
Siedziba firmy znajduje się przy ul. Elektrycznej 7a w Głogowie. 

 

  

 

COVERS 

 

www.covers-development.pl
  

 

 

 PRiUB BUDREM

 

Przedsiębiorstwo Robót i Usług Budowlanych "Budrem" jest firmą ogólnobudowlaną działającą na terenie Dolnego Śląska od 1989 roku. Usługi świadczone przez firmę obejmują pełny zakres robót budowlanych oraz instalacyjnych branży sanitarnej i elektrycznej - inwestycyjnych, remontowych, adaptacyjnych.
Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową budowę wszelkiego rodzaju obiektów wykonanych w dowolnej technologii budowlanej z zastosowaniem najnowszej jakości materiałów budowlanych wraz z kompletnym wyposażeniem w instalacje centralnego ogrzewania, wodne, kanalizacyjne, elektryczne, teletechniczne i informatyczne.
 
Przedsiębiorstwo Robót i Usług Budowlanych "BUDREM" Sp. z o.o.
Łagoszów Wielki 14A
59-160 Radwanice
 
 

 

 

ANTRANS

 

Antrans to transport międzynarodowy na terenie Europy: Austrii, Belgii, Czech, Danii, Francji, Holandii, Hiszpanii, Niemiec, Norwegii, Portugalii, Słowacji, Szwecji, Szwajcarii, Węgier, Włoch i Wielka Brytanii.
 
Stawiając na ciągły rozwój Antrans nieustannie analizuje oczekiwania i wymagania klientów. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na usługi transportowo-spedycyjne, Antrans systematycznie rozbudowuje swoją flotę i zapowiada, że w drugim kwartale 2020 osiągnie liczbę 100 zestawów ciągników i naczep. W związku z tym poszukuje pracowników - spedytorów i kierowców z doświadczeniem na trasach międzynarodowych (kat. C+E), ale także bez doświadczenia, którym oferuje szkolenie w zawodzie kierowca. Fundamentem firmy Antrans jest młody, dynamiczny i doświadczony zespół ludzi, którzy ciągłe podnoszą swoje kwalifikacje oraz umiejętności.  
 

 

 
BUSINESS CLUB SREBRNY

 

 

CAFE MERYK

 

Cafe Meryk to przytulne miejsce, w którym przy relaksującej muzyce możecie Państwo napić się wyśmienitej kawy oraz skosztować smakowite desery. W roku 2009 cukiernia otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy Powiatu Głogowskiego.
Lokale Cafe Meryk mieszczą się przy ul. Morcinka 27 i Rynek 25.
  

 

 

AVOLTA 

 

Ideą Sponsora Chrobrego jest odpowiedzialność za środowisko z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, a młoda i ambitna kadra promuje ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania w naszym regionie. Budując dom warto od początku zaplanować rozwiązania z oferty naszego nowego Sponsora: systemy grzewcze, fotowoltaiczne oraz klimatyzację i wentylację.
www.avolta.pl

  

 

 

GSB

 

GSB Kukla - Grupa Sprzętowo Budowlana
 
 
 

 
BUSINESS CLUB BRĄZOWY
  

 

ELECTIO

 

Electio to sklep z akcesoriami do telefonów komórkowych.
 
Electio znajduje się w Głogowie przy ul. Grodzkiej 47 i w Kauflandzie. Zapraszamy do odwiedzania, zakupów i do zapoznania się z działalnością sklepu na Facebooku. Kibiców Chrobrego z pewnością zainteresuje to, że w Electio można zamówić pokrowce na dany model telefonu z herbem Chrobrego Głogów.
 
  

 

SPOŁEM PSS W GŁOGOWIE 

 

 
Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Głogowie jest jedną z nielicznych firm, która może pochwalić się dorobkiem 74 lat istnienia na głogowskim rynku wraz z sukcesywnym wzmacnianiem swojego kapitału, a jej wartość rynkowa - wyliczona przez Instytut Europejskiego Biznesu w roku 2018 - przekracza 14 mln. 
 
W 2018 roku Społem PSS została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XI
edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2018. W ostatnich latach rozwija się bowiem dynamicznie, a jej przychody ze sprzedaży oraz zysku w latach 2016-2018 wyniosły ponad przeciętność w porównaniu do innych firm o podobnej specyfice oraz potencjale.
Zapraszamy do sieci sklepów Społem:
 • Grosik ul. Elektryczna 9
 • Mini LUX ul. Spadzista 9
 • GAMA-SPOŁEM Al. Wolności  12 D
 • SPOŁEM ul. Kamienna Droga 35 Magoria ul. G. Morcinka 8
 • LUX ul. Obr. Pokoju 22
 • LUX ul. Galileusza  20
 • SPOŁEM ul. Niedziałkowskiego 2
Zachęcamy też do zapoznania się z ofertą Sponsora na:
 
  

 

 

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE

POZIOMKA DOMEK NA SKRAJU

 

Przedszkole w swoim założeniu ma być placówką przyjazną dla wychowanków, wspomagać ich rozwój oraz pełnić rolę pomocy rodzicom w opiece i wychowywaniu dzieci.
 
wspomaganie rozwoju psychofizycznego dziecka,
promowanie zdrowego stylu życia,
prowadzenie edukacji ekologicznej, artystycznej, sportowej i innych,
przygotowanie wychowanków do podjęcia nauki szkolnej zgodnie z podstawą programową,
współdziałanie z rodzicami w celu ujednolicenia oddziaływań wychowawczych, 
kreowanie i wspieranie inicjatyw edukacyjnych, kulturalnych, społecznych i lokalnych.
 
Niepublicznego Przedszkole "Poziomka Domek Na Skraju"
ul. Wileńska 28, 67-200 Głogów
  

 

KIKO+ CENTRUM SPORTOWE 

 

KIKO+ jest nowoczesnym klubem sportowym dla całej rodziny, gdzie na powierzchni 1800 m2 znajdują się profesjonalnie przygotowane różnorodne strefy aktywności, w tym: dwie sale do zajęć grupowych, duża siłownia z różnorodnymi strefami, strefa zdrowego kręgosłupa, strefa treningu funkcjonalnego i cross, strefa treningów indywidualnych, szatnie z odrębnymi saunami fińskimi, sala dla dzieci z opiekunką, fitbar ze zdrowymi przekąskami, a nawet pokój rodzica z małym dzieckiem.
  
KIKO+ Centrum Sportowe znajduje się w Galerii Glogovia.
Odwiedźcie stronę internetową Sponsora www.kikoplus.pl i FB 
  

 

PEN

 

PEN:
 • Sprzedaż kopiarek i drukarek dla firm i urzędów
 • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń biurowych
 • Kompleksowe zaopatrzenie firm w materiały biurowe z dostawą do klienta
Głogów, ul. Adama Mickiewicza 50
 
  

 

ELPRO

 

ELPRO - hurtownia elektryczna
 
Głogów, ul. Adama Mickiewicza 52a
 
  

 

 

SKY TATTOO 

 

Studio Tatuażu znajduje się na Starym Mieście przy ul. Rynek 37. Znane jest w mieście z zaangażowania w wiele akcji społecznych i wsparcia zbiórek publicznych na cele charytatywne, także te organizowane przez nasze środowisko kibicowskie.

  

 

 

 

AD-DACH 

 

Firma prowadzona przez Adama Sternika pochodzącego ze Szlichtyngowej prowadzi działalność dekarską i ciesielską. Głogowska siedziba firmy znajduje się na Starym Mieście.
  

 

 

WOLAR

 

Spółka działa na terenie województw dolnośląskiego, lubuskiego i wielkopolskiego. Aktualnie Wolar zatrudnia 29 wysoko wykwalifikowanych pracowników, w tym kadrę kierowniczą z wieloletnim doświadczeniem. Aktualnie Spółka Wolar realizuje inwestycję budowlaną polegającą na rozbudowie i modernizacji Filharmonii Zielonogórskiej w formule "zaprojektuj i wybuduj" w Zielonej Górze oraz budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Szprotawie.

Firma prowadzi także sprzedaż hurtową i detaliczną materiałów budowlanych. W 2015 r. Wolar Sp. z o.o. podjęła czynności przygotowujące do rozpoczęcia działalności w zakresie wytwarzania energii elektrycznej, a dwa lata później zrealizowała montaż czterech mikroinstalacji fotowoltaicznych o łącznej mocy 104 kW i rozpoczęła wytwarzanie energii elektrycznej. 

www.wolar.com.pl
  

 

 

BART-GAZ 

 

BART-GAZ - Przedsiębiorstwo Techniczno Usługowe 

 

Zajmujemy się kompleksowo projektowaniem i wykonawstwem sieci, przyłączy i instalacji gazowych. Naszym klientom zapewniamy pełen pakiet usług, począwszy od zaplanowania i uzyskania stosownych zezwoleń, do wykonania powierzonych nam działań.

 

www.bartgaz.glogow.pl
 
 
 

 
 PRZYJACIELE
  

 

 CINEMA 3D GŁOGÓW 

 

 

Kino CINEMA3D w Galerii Glogovia
  

 

 LUNCH-O-MANIA

 

Restauracja dania obiadowe na miejscu i na dowóz. Posiada także ofertę dla grup zorganizowanych.
Restauracja znajduje się na I piętrze pływalni Chrobry.
  

 

 

AKNET

 

Anet to projektowanie stron www, opieki serwisowe i sieć internetowa na osiedlu Chrobry.
Siedziba firmy znajduje się przy ul. Gustawa Morcinka 8 w Głogowie.
  

 

 KOMUNIKACJA MIEJSKA W GŁOGOWIE

 

Od kwietniu 1995 roku Spółka działa jako samodzielny podmiot gospodarczy ze 100% udziałem Gminy Miejskiej Głogów. Dziś posiada ponad 30 autobusów, w tym te o obniżonej podłodze z myślą o osobach na wózkach inwalidzkich. Pojazdy obsługują 7 linii komunikacyjnych w granicach administracyjnych miasta Głogowa.

 
 
 
 

Galerie

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#