POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest15.12.2018
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Kontakt

Sekretariat Spółki Chrobry Głogów S.A.

ul. Rudnowska 17B (pływalnia), 67-200 Głogów

tel. 76 835 61 93
fax 76 835 68 84
sekretariat@chrobry-glogow.pl

 

Sekretariat Klubu Piłkarskiego Chrobry Głogów

ul. Wita Stwosza 1 (budynek piłkarski), 67-200 Głogów

tel. 76 833 22 00

fax 76 833 22 00

klub@chrobry-glogow.pl

 

Biuro Obsługi Klienta Pływalni Chrobry i Zespołu Basenów Odkrytych

tel. 76 833 22 55

tel. 504 273 513 

 

Odnowa Biologiczna (pływalnia)

tel. 76 833 22 44

odnowa.biologiczna@chrobry-glogow.pl 

 

Rehabilitacja (hala widowiskowo-sportowa)

tel. 76 835 55 76

rehabilitacja@chrobry-glogow.pl  

 

Obsługa Klienta Hali Widowiskowo-Sportowej/Kortów Tenisowych

tel. 76 835 55 76 / 504 274 621 

 

Kierownik ds. technicznych

Piotr Maniara

tel. służbowy 602 257 995
piotr.maniara@chrobry-glogow.pl

 

Specjalista ds. Obiektów Basenowych

Marcin Bury

tel. służbowy 504 273 474
marcin.bury@chrobry-glogow.pl

 

Specjalista ds. Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji

Kamila Kuczeła 

tel. służbowy 504 274 097

kamila.kuczela@chrobry-glogow.pl 

 

Specjalista ds. Organizacji Imprez

Roman Hnat

tel. służbowy 504 273 452

roman.hnat@chrobry-glogow.pl 

 

 

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Alicja Męczyńska

tel. służbowy 504 591 831

alicja.meczynska@chrobry-glogow.pl

 

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Łukasz Jaremkiewicz

tel. służbowy 504 591 755
lukasz.jaremkiewicz@chrobry-glogow.pl

 

 BIURO PRASOWE KLUBU

 

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Mateusz Kaczmarek

tel. służbowy 504 591 769

mateusz.kaczmarek@chrobry-glogow.pl 

 

Inspektor Ochrony Danych

Tomasz Wadas

tel. 509 737 586

iod@chrobry-glogow.pl 

Galerie

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#