POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest18.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Nasze realizacje

 

 

KOMPLEKS PIŁKARSKI NA OS. PIASTÓW ŚL.

(W TRAKCIE)

  2016 - ILUMINACJA HALI  2016 - SIŁOWNIA Z NOWYM SPRZĘTEM

 

 

    
Zwiększające się zainteresowanie piłką nożną wśród najmłodszych powoduje, że z roku na rok Akademia Piłki Nożnej Chrobrego osiąga coraz wyższą frekwencję - w 2016 roku to ponad pół tysiąca zróżnicowanych wiekowo zawodników. To z kolei powoduje, że baza treningowa dla tak licznej grupy musi być oraz większa i coraz lepsza. We wrześniu ogłoszono przebudowę bazy na osiedlu Piastów Śląskich. Z jednego nieoświetlonego boiska zrobią się dwa oświetlone, z nawierzchnią naturalną i syntetyczną. Będzie też dodatkowy teren zieleni na potrzeby treningowe i nowy budynek z szatniami, sanitariatami i innymi pomieszczeniami, przeznaczonymi m.in. na potrzeby przedmeczowych odpraw.
  W 2016 roku otrzymaliśmy zupełnie nowe oblicze hali widowiskowo-sportowej. Remont przeszła zewnętrzna część obiektu. Za sprawą montowanej iluminacji przednia część hali rozbłysła w kolorach, które mogą nawiązywać do tych klubowych. Segmenty zachodniej części obiektu, od strony ul. Wita Stwosza, wyposażone w niezależne sterowanie dają możliwość budowania dynamicznych efektów świetlnych. Cała podstawa hali w ten sposób stała się ruchomym spektaklem światła. Zależnie od wydarzeń organizowanych w obiekcie, można zapraszać widzów mieniącymi się pasmami światła. Dodatkowo oświetlony białym światłem został dach hali oraz jej boczne wnęki. ZOBACZ WIZUALIZACJĘ  Na początku 2016 roku pokaźnie wyposażono klubową siłownię, w której trenują nie tylko piłkarze nożni Chrobrego, ale też zawodnicy innych miejscowych klubów i dyscyplin. Spośród dużych urządzeń siłownia została wyposażona w bieżnię, którą można wykorzystać do treningu biegowego, gdy ta "tradycyjna", tartanowa bieżnia na stadionie jest pokryta śniegiem bądź lodem. Jest też ergometr wioślarski i nowy orbitrek. Do tego stacjonarne rowery, dodatkowe ławki, także regulowana, sztangi i obciążenia. Wszystko z myślą o sportowej formie zawodników, która szczególnie w okresie zimowym częściej niż zwykle budowana jest właśnie w tym miejscu.
       
       
       
2015 - NAWIERZCHNIA KORTÓW TENISOWYCH  2015 - SKATEPARK  2014 - TOR ROWEROWY

 

 

  
  

W połowie 2015 roku Chrobry S.A. zdecydował się na wyraźne odświeżenie posiadanych przez siebie kortów tenisowych. Prace objęły wszystkie cztery korty i były prowadzone tak, aby klienci obiektów mogli częściowo z nich korzystać. Usunięto starą mączkę ceglaną, ułożono nową sieć drenarską i odwodnienie liniowe, a całość pokryta nową, odpowiednio utwardzoną mączką.
  O rozwój bardziej ekstremalnej części bazy zabiegała młodzież. Chrobry wyszedł naprzeciw oczekiwaniom i zainteresowaniom, dlatego rok po oddaniu do użytku toru rowerowego kilkanaście metrów dalej powstał stakepark. Został wykonany na płycie betonowej o powierzchni ponad 1000 metrów kwadratowych. Do dyspozycji użytkowników obiektu oddano spin, grindbox, poręcz prostą, funbox, funbox do skoków, minirampę czy roll-in.  W 2014 roku po raz pierwszy zrobiono użytek z mniejszego kawałka ziemi należącej do spółki. Wcześniej był porośnięty trawą. W kilka miesięcy powstała tam drewniana rampa startowa z dwupoziomowym najazdem. Jeden przeznaczono dla początkujących, drugi dla bardziej zaawansowanych osób. Dalsza część to tzw. pumptrack składający się z ziemnych przeszkód, z garbów, zakrętów profilowanych oraz małych hopek ułożonych w takiej kolejności, by możliwe było rozpędzanie się i utrzymanie prędkości bez pedałowania.
       
       
       
2012 - JUPITERY NA STADIONIE  2012 - ZAPLECZE TECHNICZNE  2011 - NOWE OBLICZE HALI

 

  

 

 

 

  

Montaż oświetlenia stadionu w 2012 roku to największa inwestycja poczyniona przez Spółkę od momentu przebudowy bazy sportowej. Dzięki niej już wcześniej modernizowany stadion jeszcze bardziej zbliżył się do panujących standardów. Powstanie masztów oświetleniowych wiązało się z wydatkiem rzędu ponad 2 mln zł. ZOBACZ WIĘCEJ  W 2012 roku, po zapleczu piłkarskim i magazynie na sprzęt przed halą, do użytku oddano kolejny większy budynek. To obiekt z jednym pomieszczeniem użytkowym o powierzchni 19 metrów kwadratowych na sprzęt ogrodniczy. Korzystają z niego pracownicy dbający między innymi o pielęgnację boisk trawiastych i pozostałych terenów Spółki. Do swojej dyspozycji mają znajdujących się wewnątrz kilka pojazdów i urządzenie. Wszystkie zostały zakupione w 2009 roku, a każde spełnia inną funkcję.ZOBACZ WIĘCEJ  

Hala widowiskowo-sportowa powstała w latach 90-tych. Starsza technologia wykonania i to, że z obiektu korzystają głogowskie stowarzyszenia sportowe oraz coraz więcej dużych zakładów pracy organizujących tu okolicznościowe imprezy spowodowały, że w ostatnich latach w budynku wykonano szereg inwestycji na łączną kwotę blisko miliona złotych.
ZOBACZ WIĘCEJ 

       
       
       
2009 - NOWOCZESNA BAZA SPORTOWA      

 


  
 
 
  

 

 

W 2009 roku zakończyła się gruntowna przebudowa bazy sportowej teraz Chrobrego, a wtedy Głogowskich Obiektów Sportowych. W całości zagospodarowano teren przy istniejącej hali widowiskowo-sportowej i kortach tenisowych, przeznaczając go na pływalnie krytą z odnową biologiczną oraz kompleks basenów odkrytych. Poza tym zmodernizowano stadion (nowa trybuna główna z zadaszeniem, murawa, budynek zaplecza...) i przyległe do niego boiska treningowe - od tego momentu były dwa pełnowymiarowe, oświetlone, w tym jedno sztuczne.       

 

 

 

Galerie

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#