POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest24.09.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Reklama na chrobry-glogow.pl

 

SPONSOR RELACJI LIVE

 

 

PAKIET

STANDARD

 
 

Zareklamuj swoją firmę!

Wizytówką Chrobrego Głogów S.A. w sieci jest strona internetowa www.chrobry-glogow.pl. Profesjonalnie zaprojektowana witryna, dzięki licznym odwiedzinom, staje się atrakcyjnym narzędziem reklamowym, dlatego oferujemy kampanię wizerunkową realizowaną przy pomocy reklamy graficznej. To najpopularniejszy sposób obecności firmy w internecie. Proponujemy kilka rozwiązań, które można dopasować do własnych wymagań, a które zakładają zróżnicowany format reklamy graficznej.
 
 

Dlaczego www.chrobry-glogow.pl?

  • - Popularność reklamowanej marki zapewni zainteresowanie stroną oficjalną Chrobrego Głogów S.A. Codziennie notujemy od kilku do kilkudziesięciu tysięcy odsłon. Niedawno ustanowiony rekord wynosi 76 767 (wrzesień 2013). W ciągu niespełna roku było to niemal 2,7 mln odsłon.

 

 

  • - Reklama 365 dni w roku. Na www.chrobry-glogow.pl codziennie publikujemy od kilku do nawet kilkunastu wiadomości. Dodajemy filmy, galerie zdjęć, wywiady... Dzięki temu strona tętni życiem przez cały rok, a średnia liczba dziennych odsłon wynosi około 13 000 (tak było w miesiącu wrześniu 2013).
Zestawienie liczby odsłon w poszczególnych dniach września 2013. Dzienna liczba odsłon nie zeszła poniżej 4000
 
 

  • - Inwestycja w reklamę, która przynosi coraz większe korzyści. Stały rozwój www.chrobry-glogow.pl, systematyczne uruchamianie nowych podstron i wdrażanie zaawansowanych technicznie elementów, jak Elektroniczne Biuro Prasowe czy kalendarz wydarzeń, powoduje, że popularność strony w sieci stale rośnie.
Ruch na stronie www.chrobry-glogow.pl w okresie od stycznia 2013 do września 2013 uwydatnia rosnącą liczbę odsłon w ciągu miesiąca
 
 
  • - Baza użytkowników strony www.chrobry-glogow.pl to obecnie ponad 200 osób i stale się powiększa. Do zarejestrowanych w serwisie osób docieramy z reklamą w formie wysyłanego na skrzynki e-mail newslettera. A profil na Facebooku, do którego również docieramy z reklamą, śledzi ponad 2800 użytkowników.

 

 

  • - Z reklamą na www.chrobry-glogow.pl można dotrzeć daleko poza Głogów. Sporo wejść odnotowujemy z całego terytorium kraju, z regionów, w których w rozgrywkach ligowych rywalizują drużyny Chrobrego, ale też z państw Europy i innych kontynentów, Anglii, Francji, Szwecji, Stanów Zjednoczonych, Kanady, a nawet Brazylii czy Australii. Miejsc, w których przebywają osoby interesujące się wciaż losami klubu.

Dane demograficzne pokazujące odwiedziny strony www.chrobry-glogow.pl w poszczególnych województwach Polski i na świecie

Galerie

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#