POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

MZKS chrobry głogów S.A.Biznes

Business Club

 

 

Chrobry Głogów to z jednej strony usługi, a z drugiej emocje. Emocje z kolei to przede wszystkim klub piłkarski. Mecze pierwszej drużyny ogląda średnio 1000 kibiców, natomiast Akademia Piłki Nożnej to podobna liczba trenujących w niej dzieci i ich rodziców. Większość to osoby identyfikujące się z klubem, realizujące potrzebę przynależności do konkretnej grupy społecznej, osoby z pasją na całe życie. Mecze mistrzowskie na stadionie są więc niezapomnianymi przeżyciami, a nie ulotną chwilą. W ten sposób mogą być dużo skuteczniejszą formą reklamy od standardowych, w przypadku których trudniej o emocjonalny przekaz i trudniej o tak bardzo zaangażowanych odbiorców.

 

Chrobry Głogów Business Club to oferta skierowana do lokalnych podmiotów chcących mieć udział w budowie klubu piłkarskiego. Integruje firmy w jednym programie i w zamian za wsparcie oferuje szereg przywilejów, promując w ten sposób markę w piłkarskiej społeczności Chrobrego Głogów. Przygotowaliśmy dla Państwa kilka rozwiązań zależnych od możliwości i potrzeb.

 

 

 

 

 

PAKIET ZŁOTY

 

 

PAKIET SREBRNY

 

 

PAKIET BRĄZOWY

 

 

 

 

 

 

 

Chrobry Głogów S.A.

Adres: ul. Rudnowska 17B, 67-200 Głogów

Kontakt:

tel. 076 835 61 93 (sekretariat)

fax 076 835 68 84

Internet: www.chrobry-glogow.pl

E-mail: sekretariat@chrobry-glogow.pl

Sukcesy sportowe: 8 sezonów w II lidze: 1984/85, 1985/86, 1986/87, 1991/92, 1993/94 (8. miejsce), 1994/95, 1995/96, 1996/97; 1/2 finału Pucharu Polski - 1979/80

Chrobry Głogów to najstarszy i największy klub sportowy w mieście, a także największa i najnowocześniejsza baza sportowa w regionie. Jego piłkarskie początki sięgają 1946 roku. Obecnie, już jako Spółka Akcyjna, dysponuje dużą bazą treningową, w skład której wchodzą m.in. stadion z kilkoma płytami, hala, baseny, korty tenisowe i odnowa biologiczna. Piłkarska część Chrobrego to natomiast klub wraz z Akademią Piłki Nożnej z łącznie dwudziestoma zespołami. W najmłodszych szkolą się kilkuletnie dzieci, najstarszy – będący wizytówką Chrobrego - występuje w drugiej lidze. Dzięki temu, że z bazy sportowej korzystają tysiące, a kolejne tysiące losami klubu się interesują, Chrobry Głogów jest atrakcyjnym miejscem biznesowym. Świetnym dla reklamy i bogatym w organizacyjne możliwości. Ty także przyłącz się do gry! Zapraszamy do współpracy.

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny