POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

MZKS chrobry głogów S.A.Biznes

Główne pakiety

 

 

Chrobry Głogów to z jednej strony usługi, a z drugiej emocje. Emocje z kolei to przede wszystkim klub piłkarski. Mecze pierwszej drużyny ogląda średnio 1500 kibiców, natomiast Akademia Piłki Nożnej to podobna liczba trenujących w niej dzieci i ich rodziców. Większość to osoby identyfikujące się z klubem, realizujące potrzebę przynależności do konkretnej grupy społecznej, osoby z pasją na całe życie. Mecze mistrzowskie na stadionie są więc niezapomnianymi przeżyciami, a nie ulotną chwilą. W ten sposób mogą być dużo skuteczniejszą formą reklamy od standardowych, w przypadku których trudniej o emocjonalny przekaz i trudniej o tak bardzo zaangażowanych odbiorców.

Dla największych Sponsorów przygotowaliśmy kilka wariantów najbardziej wykorzystujących potencjał klubu sportowego i najbardziej mających utrwalić markę wśród licznej i aktywnej społeczności. Prezentujemy wybrane opcje.

 

 

 

 


Reklama na strojach, w których występują piłkarze pierwszej drużyny, to podstawowa możliwość reklamowa skierowana do głównych Sponsorów. Wizualizacja ukazuje dużą różnorodność w przypadku rozmieszczenia i wielkości reklamy.
 

 

 

 
Główni Sponsorzy otrzymują najwięcej przestrzeni na bannery reklamowe i najlepszą lokalizację - tuż przy boisku, co gwarantuje utrwalenie w mediach relacjonujących widowiska sportowe z udziałem drużyny.
 

 

 

 
Formą utrwalaną przez media są ścianki do konferencji prasowych. Sponsor otrzymuje dla siebie kilka miejsc do umieszczenia logotypu.
 

 

 

 
Marka jest rozpowszechniana na materiałach wydawanych przez Chrobrego Głogów, których nakład to tysiące: plakatach, biletach, karnetach, ulotkach etc…
 

 

 

 
Bonusem jest możliwość reklamowania się w pozostałej części bazy Chrobrego Głogów. Sponsor sam wybiera odpowiadające mu miejsce: kompleks basenowy, halę, korty bądź boisko na os. Piastów Śl.
 

 

 

 

 

 


 

 

Chrobry Głogów S.A.

Adres: ul. Rudnowska 17B, 67-200 Głogów

Kontakt:

tel. 076 835 61 93 (sekretariat)

fax 076 835 68 84

Internet: www.chrobry-glogow.pl

E-mail: sekretariat@chrobry-glogow.pl

Sukcesy sportowe: 8 sezonów w II lidze: 1984/85, 1985/86, 1986/87, 1991/92, 1993/94 (8. miejsce), 1994/95, 1995/96, 1996/97; 1/2 finału Pucharu Polski - 1979/80

Chrobry Głogów to najstarszy i największy klub sportowy w mieście, a także największa i najnowocześniejsza baza sportowa w regionie. Jego piłkarskie początki sięgają 1946 roku. Obecnie, już jako Spółka Akcyjna, dysponuje dużą bazą treningową, w skład której wchodzą m.in. stadion z kilkoma płytami, hala, baseny, korty tenisowe i odnowa biologiczna. Piłkarska część Chrobrego to natomiast klub wraz z Akademią Piłki Nożnej z łącznie dwudziestoma zespołami. W najmłodszych szkolą się kilkuletnie dzieci, najstarszy – będący wizytówką Chrobrego - występuje w drugiej lidze. Dzięki temu, że z bazy sportowej korzystają tysiące, a kolejne tysiące losami klubu się interesują, Chrobry Głogów jest atrakcyjnym miejscem biznesowym. Świetnym dla reklamy i bogatym w organizacyjne możliwości. Ty także przyłącz się do gry! Zapraszamy do współpracy.

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny