POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

MZKS chrobry głogów S.A.Biznes

Sala konferencyjna

 

 

 

 

Planujesz zorganizować konferencję czy szkolenie i szukasz do tego odpowiedniego miejsca? Zapraszamy do sali konferencyjnej Chrobrego Głogów. Regularnie odbywają się w niej konferencje z udziałem mediów i odprawy sportowców, ale to także miejsce biznesowych spotkań. Pomieszczenie jest wyposażone w sprzęt audiowizualny, tablicę interaktywną, rzutnik, nagłośnienie oraz sieć internetową. Dodatkowo łączy się z zapleczem kuchennym, w którym można przygotować drobny catering. Dzięki temu sprzyja szkoleniom, prelekcjom oraz wykładom. Takie spotkania to stały element funkcjonowania większości firm. Jeśli więc planujecie je we własnej, zapraszamy do współpracy. 

 

 

 

 

SPECYFIKACJA


Dostęp do sieci bezprzewodowej.
Tablica interaktywna.
Dostęp do kuchni w przypadku chęci zapewnienia drobnego cateringu.
Możliwość wynajęcia przyległej wiaty grillowej w przypadku chęci zapewniania większego cateringu.
Szatnia na odzież.
Monitorowany parking.

 

 ZAŁĄCZNIKI:

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chrobry Głogów S.A.

Adres: ul. Rudnowska 17B, 67-200 Głogów

Kontakt:

tel. 076 835 61 93 (sekretariat)

fax 076 835 68 84

Internet: www.chrobry-glogow.pl

E-mail: sekretariat@chrobry-glogow.pl

Sukcesy sportowe: 8 sezonów w II lidze: 1984/85, 1985/86, 1986/87, 1991/92, 1993/94 (8. miejsce), 1994/95, 1995/96, 1996/97; 1/2 finału Pucharu Polski - 1979/80

Chrobry Głogów to najstarszy i największy klub sportowy w mieście, a także największa i najnowocześniejsza baza sportowa w regionie. Jego piłkarskie początki sięgają 1946 roku. Obecnie, już jako Spółka Akcyjna, dysponuje dużą bazą treningową, w skład której wchodzą m.in. stadion z kilkoma płytami, hala, baseny, korty tenisowe i odnowa biologiczna. Piłkarska część Chrobrego to natomiast klub wraz z Akademią Piłki Nożnej z łącznie dwudziestoma zespołami. W najmłodszych szkolą się kilkuletnie dzieci, najstarszy – będący wizytówką Chrobrego - występuje w drugiej lidze. Dzięki temu, że z bazy sportowej korzystają tysiące, a kolejne tysiące losami klubu się interesują, Chrobry Głogów jest atrakcyjnym miejscem biznesowym. Świetnym dla reklamy i bogatym w organizacyjne możliwości. Ty także przyłącz się do gry! Zapraszamy do współpracy.

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny