POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest03.12.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pokaż tabelę:
Lp Drużyna M. P. Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.Olimpia Kowary 30 80 26 2 2 77-16 13 1 1 35-6 13 1 1 42-10 0 0 0 0-0
2.Sokół Wielka Lipa 30 76 24 4 2 99-26 13 2 0 58-16 11 2 2 41-10 0 0 0 0-0
3.Orkan Szczedrzykowice 30 62 18 8 4 85-32 10 3 2 44-13 8 5 2 41-19 0 0 0 0-0
4.Pogoń Oleśnica 30 52 15 7 8 60-51 8 3 4 36-27 7 4 4 24-24 0 0 0 0-0
5.GKS Kobierzyce 30 50 15 5 10 78-37 9 2 4 52-21 6 3 6 26-16 0 0 0 0-0
6.Orzeł Ząbkowice 30 49 14 7 9 59-47 9 3 3 34-20 5 4 6 25-27 0 0 0 0-0
7.Chrobry II Głogów 30 44 13 5 12 59-52 7 3 5 29-22 6 2 7 30-30 0 0 0 0-0
8.Bielawianka Bielawa 30 42 11 9 10 41-42 8 3 4 25-19 3 6 6 16-23 0 0 0 0-0
9.Granica Bogatynia 30 41 13 2 15 61-70 9 2 4 39-31 4 0 11 22-39 0 0 0 0-0
10.Piast Nowa Ruda 30 36 11 3 16 46-66 5 2 8 19-29 6 1 8 27-37 1 0 1 2-2
11.AKS Strzegom 30 36 10 6 14 33-44 7 4 4 17-16 3 2 10 16-28 1 0 1 2-2
12.Lotnik Jeżów Sudecki 30 32 8 8 14 49-67 5 3 7 27-35 3 5 7 22-32 0 0 0 0-0
13.Zjednoczeni Żarów 30 28 9 1 20 40-83 4 1 10 22-33 5 0 10 18-50 0 0 0 0-0
14.Polonia Trzebnica 30 26 7 5 18 47-83 6 3 6 28-27 1 2 12 19-56 0 0 0 0-0
15.Włókniarz Mirsk 30 25 6 7 17 41-71 5 4 6 23-28 1 3 11 18-43 0 0 0 0-0
16.Bobrzanie Bolesławiec 30 1 0 1 29 13-101 0 1 14 8-49 0 0 15 5-52 0 0 0 0-0

Kolejka 1

Orzeł Ząbkowice Granica Bogatynia 2015-08-15 11:00 2:0 (0:0)
Piast Nowa Ruda Orkan Szczedrzykowice 2015-08-15 11:00 2:0 (0:0)
Sokół Wielka Lipa Pogoń Oleśnica 2015-08-15 13:00 7:1 (0:0)
Polonia Trzebnica AKS Strzegom 2015-08-15 17:00 0:3 (0:3)
Bielawianka Bielawa Olimpia Kowary 2015-08-15 17:00 1:3 (0:0)
Chrobry II Głogów Bobrzanie Bolesławiec 2015-08-16 11:00 2:0  (1:0) 
Lotnik Jeżów Sudecki Zjednoczeni Żarów 2015-08-16 11:00 2:3 (0:0)
GKS Kobierzyce Włókniarz Mirsk 2015-08-16 15:00 5:1 (0:0)


Kolejka 2

Sokół Wielka Lipa Orzeł Ząbkowice 2015-08-22 13:00 2:1 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Chrobry II Głogów 2015-08-22 17:00 4:2  (2:1) 
Włókniarz Mirsk Polonia Trzebnica 2015-08-22 17:00 3:2 (0:0)
Zjednoczeni Żarów Olimpia Kowary 2015-08-22 17:00 0:4 (0:0)
Granica Bogatynia GKS Kobierzyce 2015-08-22 17:00 1:1 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Piast Nowa Ruda 2015-08-22 18:00 1:2 (0:0)
AKS Strzegom Bielawianka Bielawa 2015-08-23 17:00 1:1 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Pogoń Oleśnica 2015-08-23 17:00 1:2 (0:0)


Kolejka 3

Chrobry II Głogów Zjednoczeni Żarów 2015-08-26 17:00 1:2  (0:1) 
Olimpia Kowary AKS Strzegom 2015-08-26 17:00 2:1 (0:0)
GKS Kobierzyce Sokół Wielka Lipa 2015-08-26 17:00 0:0 (0:0)
Piast Nowa Ruda Lotnik Jeżów Sudecki 2015-08-26 17:00 1:2 (0:0)
Bielawianka Bielawa Włókniarz Mirsk 2015-08-26 17:00 1:0 (0:0)
Polonia Trzebnica Granica Bogatynia 2015-08-26 17:00 1:3 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Orkan Szczedrzykowice 2015-08-26 17:00 1:1 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Pogoń Oleśnica 2015-08-26 17:00 2:3 (0:0)


Kolejka 4

Chrobry II Głogów Piast Nowa Ruda 2015-08-29 11:00 3:0  (3:0) 
Włókniarz Mirsk Olimpia Kowary 2015-08-29 17:00 0:4 (0:0)
Granica Bogatynia Bielawianka Bielawa 2015-08-29 17:00 1:0 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Pogoń Oleśnica 2015-08-30 11:00 1:1 (0:0)
Sokół Wielka Lipa Polonia Trzebnica 2015-08-30 13:00 4:1 (0:0)
Zjednoczeni Żarów AKS Strzegom 2015-08-30 17:00 2:2 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice GKS Kobierzyce 2015-08-30 17:00 4:0 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Orzeł Ząbkowice 2015-09-02 17:00 0:0 (0:0)


Kolejka 5

Chrobry II Głogów Pogoń Oleśnica 2015-09-05 13:30 2:3  (1:2) 
Piast Nowa Ruda Zjednoczeni Żarów 2015-09-05 16:00 0:3 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Lotnik Jeżów Sudecki 2015-09-05 16:00 2:1 (0:0)
Bielawianka Bielawa Sokół Wielka Lipa 2015-09-05 16:00 1:3 (0:0)
GKS Kobierzyce Bobrzanie Bolesławiec 2015-09-05 16:00 4:1 (0:0)
Polonia Trzebnica Orkan Szczedrzykowice 2015-09-05 17:00 1:3 (0:0)
Olimpia Kowary Granica Bogatynia 2015-09-05 17:00 1:0 (0:0)
AKS Strzegom Włókniarz Mirsk 2015-09-06 16:00 2:0 (0:0)


Kolejka 6

Sokół Wielka Lipa Olimpia Kowary 2015-09-12 13:00 2:1 (0:0)
Granica Bogatynia AKS Strzegom 2015-09-12 16:00 2:1 (0:0)
Piast Nowa Ruda Pogoń Oleśnica 2015-09-12 16:00 0:0 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki GKS Kobierzyce 2015-09-12 16:00 1:6 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Polonia Trzebnica 2015-09-12 17:00 1:3 (0:0)
Chrobry II Głogów Orzeł Ząbkowice 2015-09-13 11:00 1:3  (1:2) 
Zjednoczeni Żarów Włókniarz Mirsk 2015-09-13 16:00 6:0 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Bielawianka Bielawa 2015-09-13 16:00 1:1 (0:0)


Kolejka 7

GKS Kobierzyce Chrobry II Głogów 2015-09-19 16:00 5:2  (2:2) 
Olimpia Kowary Orkan Szczedrzykowice 2015-09-19 16:00 0:0 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Piast Nowa Ruda 2015-09-19 16:00 3:0 (0:0)
Bielawianka Bielawa Bobrzanie Bolesławiec 2015-09-19 16:00 4:1 (0:0)
Polonia Trzebnica Lotnik Jeżów Sudecki 2015-09-19 16:00 3:0 (0:0)
Włókniarz Mirsk Granica Bogatynia 2015-09-19 17:00 0:2 (0:0)
AKS Strzegom Sokół Wielka Lipa 2015-09-20 16:00 0:2 (0:0)
Zjednoczeni Żarów Pogoń Oleśnica 2015-09-20 16:00 1:3 (0:0)


Kolejka 8

Chrobry II Głogów Polonia Trzebnica 2015-09-26 11:00 3:1  (1:1) 
Sokół Wielka Lipa Włókniarz Mirsk 2015-09-26 13:00 5:1 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Bielawianka Bielawa 2015-09-26 16:00 1:1 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Pogoń Oleśnica 2015-09-26 16:00 2:4 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Olimpia Kowary 2015-09-26 16:00 2:3 (0:0)
Piast Nowa Ruda GKS Kobierzyce 2015-09-26 16:00 0:3 (0:0)
Zjednoczeni Żarów Granica Bogatynia 2015-09-27 16:00 3:2 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice AKS Strzegom 2015-09-27 16:00 2:1 (0:0)


Kolejka 9

Bielawianka Bielawa Chrobry II Głogów 2015-10-03 15:00 0:2  (0:0) 
GKS Kobierzyce Pogoń Oleśnica 2015-10-03 15:00 1:2 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Zjednoczeni Żarów 2015-10-03 15:00 4:1 (0:0)
Granica Bogatynia Sokół Wielka Lipa 2015-10-03 15:00 0:2 (0:0)
AKS Strzegom Bobrzanie Bolesławiec 2015-10-03 15:00 1:0 (0:0)
Olimpia Kowary Lotnik Jeżów Sudecki 2015-10-03 16:00 2:1 (0:0)
Włókniarz Mirsk Orkan Szczedrzykowice 2015-10-03 16:00 1:6 (0:0)
Polonia Trzebnica Piast Nowa Ruda 2015-10-04 15:00 1:4 (0:0)


Kolejka 10

Pogoń Oleśnica Polonia Trzebnica 2015-10-10 15:00 4:1 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki AKS Strzegom 2015-10-10 15:00 1:0 (0:0)
Orzeł Ząbkowice GKS Kobierzyce 2015-10-10 15:00 1:0 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Włókniarz Mirsk 2015-10-10 16:00 1:2 (0:0)
Piast Nowa Ruda Bielawianka Bielawa 2015-10-10 16:00 1:2 (0:0)
Chrobry II Głogów Olimpia Kowary 2015-10-11 11:00 0:1  (0:0) 
Zjednoczeni Żarów Sokół Wielka Lipa 2015-10-11 15:00 0:1 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Granica Bogatynia 2015-10-11 15:00 3:0 (0:0)


Kolejka 11

GKS Kobierzyce Zjednoczeni Żarów 2015-10-17 00:00 4:1 (0:0)
Bielawianka Bielawa Pogoń Oleśnica 2015-10-17 00:00 0:0 (0:0)
Olimpia Kowary Piast Nowa Ruda 2015-10-17 00:00 3:0 (0:0)
Granica Bogatynia Bobrzanie Bolesławiec 2015-10-17 00:00 4:2 (0:0)
Włókniarz Mirsk Lotnik Jeżów Sudecki 2015-10-17 00:00 1:1 (0:0)
Sokół Wielka Lipa Orkan Szczedrzykowice 2015-10-17 00:00 5:0 (0:0)
Polonia Trzebnica Orzeł Ząbkowice 2015-10-17 00:00 4:1 (0:0)
AKS Strzegom Chrobry II Głogów 2015-10-17 15:00 1:1  (0:0) 


Kolejka 12

Bobrzanie Bolesławiec Sokół Wielka Lipa 2015-10-24 15:00 0:9 (0:0)
Pogoń Oleśnica Olimpia Kowary 2015-10-24 15:00 1:4 (0:0)
GKS Kobierzyce Polonia Trzebnica 2015-10-24 15:00 13:2 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Bielawianka Bielawa 2015-10-24 15:00 2:0 (0:0)
Piast Nowa Ruda AKS Strzegom 2015-10-24 15:00 2:0 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Granica Bogatynia 2015-10-24 15:00 2:1 (0:0)
Chrobry II Głogów Włókniarz Mirsk 2015-10-25 11:00 3:2  (2:1) 
Zjednoczeni Żarów Orkan Szczedrzykowice 2015-10-25 15:00 1:4 (0:0)


Kolejka 13

Sokół Wielka Lipa Lotnik Jeżów Sudecki 2015-11-07 13:00 4:1 (0:0)
Polonia Trzebnica Zjednoczeni Żarów 2015-11-07 14:00 8:0 (0:0)
Olimpia Kowary Orzeł Ząbkowice 2015-11-07 14:00 3:0 (0:0)
Włókniarz Mirsk Piast Nowa Ruda 2015-11-07 14:00 4:2 (0:0)
AKS Strzegom Pogoń Oleśnica 2015-11-07 14:00 1:0 (0:0)
Bielawianka Bielawa GKS Kobierzyce 2015-11-07 14:00 1:2 (0:0)
Granica Bogatynia Chrobry II Głogów 2015-11-07 15:00 1:0  (0:0) 
Orkan Szczedrzykowice Bobrzanie Bolesławiec 2015-11-08 14:00 9:1 (0:0)


Kolejka 14

Chrobry II Głogów Sokół Wielka Lipa 2015-11-11 12:00 0:1  (0:0) 
Orzeł Ząbkowice AKS Strzegom 2015-11-11 13:00 0:0 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Orkan Szczedrzykowice 2015-11-11 13:00 2:3 (0:0)
Zjednoczeni Żarów Bobrzanie Bolesławiec 2015-11-11 14:00 3:0 (3:0)
GKS Kobierzyce Olimpia Kowary 2015-11-11 14:00 0:2 (0:0)
Pogoń Oleśnica Włókniarz Mirsk 2015-11-11 14:00 3:1 (0:0)
Polonia Trzebnica Bielawianka Bielawa 2015-11-11 14:00 1:1 (0:0)
Piast Nowa Ruda Granica Bogatynia 2015-11-11 14:00 2:1 (0:0)


Kolejka 15

Orkan Szczedrzykowice Chrobry II Głogów 2015-11-14 13:00 1:0  (0:0) 
Sokół Wielka Lipa Piast Nowa Ruda 2015-11-14 13:00 3:3 (0:0)
AKS Strzegom GKS Kobierzyce 2015-11-14 13:30 1:0 (0:0)
Włókniarz Mirsk Orzeł Ząbkowice 2015-11-14 14:00 3:3 (0:0)
Granica Bogatynia Pogoń Oleśnica 2015-11-14 14:00 2:1 (0:0)
Olimpia Kowary Polonia Trzebnica 2015-11-14 14:00 7:1 (0:0)
Bielawianka Bielawa Zjednoczeni Żarów 2015-11-14 14:00 1:0 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Lotnik Jeżów Sudecki 2015-11-15 13:00 0:5 (0:0)


Kolejka 16

Granica Bogatynia Orzeł Ząbkowice 2015-11-21 11:00 1:4 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Piast Nowa Ruda 2015-11-21 13:00 3:0 (0:0)
Olimpia Kowary Bielawianka Bielawa 2015-11-21 13:00 1:0 (0:0)
Włókniarz Mirsk GKS Kobierzyce 2015-11-21 13:00 3:0 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Chrobry II Głogów 2015-11-22 13:00 1:4  (0:1) 
AKS Strzegom Polonia Trzebnica 2015-11-22 13:00 1:0 (0:0)
Zjednoczeni Żarów Lotnik Jeżów Sudecki 2015-11-22 13:00 2:3 (0:0)
Pogoń Oleśnica Sokół Wielka Lipa 2016-05-03 16:00 1:5 (0:0)


Kolejka 17

Chrobry II Głogów Lotnik Jeżów Sudecki 2015-11-28 13:00 3:3  (1:2) 
Olimpia Kowary Zjednoczeni Żarów 2015-11-28 13:00 4:0 (0:0)
Piast Nowa Ruda Bobrzanie Bolesławiec 2015-11-28 13:00 4:0 (0:0)
GKS Kobierzyce Granica Bogatynia 2015-11-28 13:00 2:3 (0:0)
Polonia Trzebnica Włókniarz Mirsk 2015-11-28 13:00 2:1 (0:0)
Bielawianka Bielawa AKS Strzegom 2016-04-06 16:30 2:0 (0:0)
Pogoń Oleśnica Orkan Szczedrzykowice 2016-05-11 17:00 1:7 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Sokół Wielka Lipa 2016-05-25 17:30 2:1 (0:0)


Kolejka 18

Pogoń Oleśnica Bobrzanie Bolesławiec 2016-03-19 00:00 3:0 (3:0)
Sokół Wielka Lipa GKS Kobierzyce 2016-03-19 13:00 0:0 (0:0)
Włókniarz Mirsk Bielawianka Bielawa 2016-03-19 15:00 0:0 (0:0)
Granica Bogatynia Polonia Trzebnica 2016-03-19 15:00 4:0 (0:0)
Zjednoczeni Żarów Chrobry II Głogów 2016-03-20 12:00 0:4  (0:2) 
Orkan Szczedrzykowice Orzeł Ząbkowice 2016-03-20 15:00 2:0 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Piast Nowa Ruda 2016-05-03 16:00 1:4 (0:0)
AKS Strzegom Olimpia Kowary 2016-05-04 17:00 1:3 (0:0)


Kolejka 19

Orzeł Ząbkowice Bobrzanie Bolesławiec 2016-03-26 00:00 3:0 (3:0)
Piast Nowa Ruda Chrobry II Głogów 2016-03-26 11:00 2:4  (1:1) 
GKS Kobierzyce Orkan Szczedrzykowice 2016-03-26 12:00 2:2 (0:0)
Olimpia Kowary Włókniarz Mirsk 2016-03-26 15:00 3:0 (0:0)
Polonia Trzebnica Sokół Wielka Lipa 2016-03-26 15:00 0:3 (0:0)
AKS Strzegom Zjednoczeni Żarów 2016-03-26 15:00 1:4 (0:0)
Pogoń Oleśnica Lotnik Jeżów Sudecki 2016-03-26 15:00 0:0 (0:0)
Bielawianka Bielawa Granica Bogatynia 2016-03-26 15:00 3:2 (0:0)


Kolejka 20

Bobrzanie Bolesławiec GKS Kobierzyce 2016-04-02 00:00 0:3 (0:3)
Sokół Wielka Lipa Bielawianka Bielawa 2016-04-02 13:00 3:1 (0:0)
Pogoń Oleśnica Chrobry II Głogów 2016-04-02 16:00 4:1  (1:0) 
Włókniarz Mirsk AKS Strzegom 2016-04-02 16:00 1:2 (0:0)
Zjednoczeni Żarów Piast Nowa Ruda 2016-04-02 17:00 0:1 (0:0)
Granica Bogatynia Olimpia Kowary 2016-04-02 17:00 0:4 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Orzeł Ząbkowice 2016-04-02 17:00 0:2 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Polonia Trzebnica 2016-04-03 17:00 4:2 (0:0)


Kolejka 21

Polonia Trzebnica Bobrzanie Bolesławiec 2016-04-09 00:00 3:0 (3:0)
GKS Kobierzyce Lotnik Jeżów Sudecki 2016-04-09 15:00 2:0 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Chrobry II Głogów 2016-04-09 16:00 3:4  (1:3) 
Pogoń Oleśnica Piast Nowa Ruda 2016-04-09 16:00 2:3 (0:0)
Włókniarz Mirsk Zjednoczeni Żarów 2016-04-09 16:00 2:0 (0:0)
Olimpia Kowary Sokół Wielka Lipa 2016-04-09 17:00 2:0 (0:0)
Bielawianka Bielawa Orkan Szczedrzykowice 2016-04-09 17:00 1:1 (0:0)
AKS Strzegom Granica Bogatynia 2016-04-09 17:00 4:2 (0:0)


Kolejka 22

Bobrzanie Bolesławiec Bielawianka Bielawa 2016-04-16 00:00 0:3 (0:3)
Sokół Wielka Lipa AKS Strzegom 2016-04-16 15:00 7:2 (0:0)
Granica Bogatynia Włókniarz Mirsk 2016-04-16 17:00 2:2 (0:0)
Piast Nowa Ruda Orzeł Ząbkowice 2016-04-16 17:00 1:3 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Polonia Trzebnica 2016-04-16 17:00 2:2 (0:0)
Chrobry II Głogów GKS Kobierzyce 2016-04-17 11:00 1:0  (0:0) 
Orkan Szczedrzykowice Olimpia Kowary 2016-04-17 16:00 0:3 (0:0)
Pogoń Oleśnica Zjednoczeni Żarów 2016-04-27 16:00 3:0 (0:0)


Kolejka 23

Bielawianka Bielawa Lotnik Jeżów Sudecki 2015-04-23 17:00 2:2 (0:0)
Olimpia Kowary Bobrzanie Bolesławiec 2016-04-23 00:00 3:0 (3:0)
GKS Kobierzyce Piast Nowa Ruda 2016-04-23 16:00 3:4 (0:0)
Pogoń Oleśnica Orzeł Ząbkowice 2016-04-23 16:00 1:1 (0:0)
Włókniarz Mirsk Sokół Wielka Lipa 2016-04-23 16:00 0:3 (0:0)
Polonia Trzebnica Chrobry II Głogów 2016-04-23 17:00 2:0  (0:0) 
AKS Strzegom Orkan Szczedrzykowice 2016-04-23 17:00 0:2 (0:0)
Granica Bogatynia Zjednoczeni Żarów 2016-04-23 17:00 9:1 (0:0)


Kolejka 24

Bobrzanie Bolesławiec AKS Strzegom 2016-04-30 00:00 0:3 (0:3)
Sokół Wielka Lipa Granica Bogatynia 2016-04-30 13:00 6:1 (0:0)
Chrobry II Głogów Bielawianka Bielawa 2016-04-30 15:00 2:2  (1:2) 
Pogoń Oleśnica GKS Kobierzyce 2016-04-30 16:00 2:2 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Olimpia Kowary 2016-04-30 17:00 2:4 (0:0)
Piast Nowa Ruda Polonia Trzebnica 2016-04-30 17:00 2:2 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Włókniarz Mirsk 2016-04-30 17:00 1:1 (0:0)
Zjednoczeni Żarów Orzeł Ząbkowice 2016-05-01 17:00 2:3 (0:0)


Kolejka 25

Włókniarz Mirsk Bobrzanie Bolesławiec 2016-05-07 00:00 3:0 (3:0)
Sokół Wielka Lipa Zjednoczeni Żarów 2016-05-07 13:00 3:0 (0:0)
GKS Kobierzyce Orzeł Ząbkowice 2016-05-07 16:00 3:1 (0:0)
Olimpia Kowary Chrobry II Głogów 2016-05-07 17:00 1:2  (0:1) 
Granica Bogatynia Orkan Szczedrzykowice 2016-05-07 17:00 0:7 (0:0)
Bielawianka Bielawa Piast Nowa Ruda 2016-05-07 17:00 3:1 (0:0)
Polonia Trzebnica Pogoń Oleśnica 2016-05-07 17:00 1:1 (0:0)
AKS Strzegom Lotnik Jeżów Sudecki 2016-05-07 17:00 0:0 (0:0)


Kolejka 26

Bobrzanie Bolesławiec Granica Bogatynia 2016-05-14 00:00 0:3 (0:3)
Chrobry II Głogów AKS Strzegom 2016-05-14 15:00 1:0  (1:0) 
Orzeł Ząbkowice Polonia Trzebnica 2016-05-14 16:00 5:2 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Włókniarz Mirsk 2016-05-14 17:00 4:3 (0:0)
Piast Nowa Ruda Olimpia Kowary 2016-05-14 17:00 0:3 (0:0)
Pogoń Oleśnica Bielawianka Bielawa 2016-05-14 17:00 2:1 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Sokół Wielka Lipa 2016-05-15 15:00 2:2 (0:0)
Zjednoczeni Żarów GKS Kobierzyce 2016-05-15 17:00 0:3 (0:0)


Kolejka 27

Sokół Wielka Lipa Bobrzanie Bolesławiec 2016-05-21 00:00 3:0 (3:0)
Włókniarz Mirsk Chrobry II Głogów 2016-05-21 17:00 1:1  (0:0) 
Olimpia Kowary Pogoń Oleśnica 2016-05-21 17:00 2:1 (0:0)
AKS Strzegom Piast Nowa Ruda 2016-05-21 17:00 2:0 (0:0)
Granica Bogatynia Lotnik Jeżów Sudecki 2016-05-21 17:00 7:3 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Zjednoczeni Żarów 2016-05-21 17:00 8:0 (0:0)
Bielawianka Bielawa Orzeł Ząbkowice 2016-05-21 17:00 3:2 (0:0)
Polonia Trzebnica GKS Kobierzyce 2016-05-22 11:00 0:6 (0:0)


Kolejka 28

Bobrzanie Bolesławiec Orkan Szczedrzykowice 2016-05-28 00:00 0:3 (0:3)
Chrobry II Głogów Granica Bogatynia 2016-05-28 11:00 5:2  (3:1) 
Lotnik Jeżów Sudecki Sokół Wielka Lipa 2016-05-28 12:00 1:3 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Olimpia Kowary 2016-05-28 16:00 0:2 (0:0)
Piast Nowa Ruda Włókniarz Mirsk 2016-05-28 17:00 1:0 (0:0)
GKS Kobierzyce Bielawianka Bielawa 2016-05-28 17:00 6:0 (0:0)
Pogoń Oleśnica AKS Strzegom 2016-05-28 17:00 4:1 (0:0)
Zjednoczeni Żarów Polonia Trzebnica 2016-05-29 17:00 1:0 (0:0)


Kolejka 29

Bobrzanie Bolesławiec Zjednoczeni Żarów 2016-06-04 00:00 0:3 (0:3)
Sokół Wielka Lipa Chrobry II Głogów 2016-06-04 17:00 4:3  (1:1) 
Olimpia Kowary GKS Kobierzyce 2016-06-04 17:00 1:0 (0:0)
AKS Strzegom Orzeł Ząbkowice 2016-06-04 17:00 1:1 (0:0)
Granica Bogatynia Piast Nowa Ruda 2016-06-04 17:00 5:3 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Lotnik Jeżów Sudecki 2016-06-04 17:00 3:0 (0:0)
Bielawianka Bielawa Polonia Trzebnica 2016-06-04 17:00 2:0 (0:0)
Włókniarz Mirsk Pogoń Oleśnica 2016-06-04 17:00 1:2 (0:0)


Kolejka 30

Zjednoczeni Żarów Bielawianka Bielawa 2016-06-11 00:00 1:3 (0:0)
Polonia Trzebnica Olimpia Kowary 2016-06-11 00:00 1:1 (0:0)
GKS Kobierzyce AKS Strzegom 2016-06-11 00:00 2:0 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Włókniarz Mirsk 2016-06-11 00:00 4:4 (0:0)
Pogoń Oleśnica Granica Bogatynia 2016-06-11 00:00 5:0 (0:0)
Piast Nowa Ruda Sokół Wielka Lipa 2016-06-11 00:00 1:6 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Bobrzanie Bolesławiec 2016-06-11 00:00 3:0 (3:0)
Chrobry II Głogów Orkan Szczedrzykowice 2016-06-11 17:00 2:2  (0:2) 


Chrobry TV




więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#