POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest03.12.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pokaż tabelę:
Lp Drużyna M. P. Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.Orlik Jelenia Góra 22 66 22 0 0 124-19 11 0 0 62-8 11 0 0 62-11 0 0 0 0-0
2.LUKS Ziemia Lubińska 22 50 16 2 4 64-42 11 0 1 45-12 5 2 3 19-30 0 0 0 0-0
3.Ślęza Wrocław 22 48 16 0 6 60-27 8 0 3 30-11 8 0 3 30-16 0 0 0 0-0
4.Polonia Świdnica 22 40 13 1 8 73-38 6 1 5 35-23 7 0 3 38-15 0 0 0 0-0
5.AZS Wrocław 22 36 11 3 8 78-41 6 1 3 42-17 5 2 5 36-24 0 0 0 0-0
6.MKS Oława 22 34 11 1 10 38-38 5 0 6 16-17 6 1 4 22-21 0 0 0 0-0
7.Piast Nowa Ruda 22 33 11 0 11 39-50 6 0 4 20-22 5 0 7 19-28 0 0 0 0-0
8.UKS Bierutów 22 31 9 4 9 49-39 5 3 3 30-17 4 1 6 19-22 0 0 0 0-0
9.Chrobry K Głogów 22 26 8 2 12 39-29 4 1 6 21-16 4 1 6 18-13 0 0 0 0-0
10.Polonia Środa Śląska 22 17 5 2 15 24-76 2 1 8 11-34 3 1 7 13-42 0 0 0 0-0
11.Kolektyw Radwanice 22 7 2 1 19 18-97 1 1 9 9-46 1 0 10 9-51 0 0 0 0-0
12.KKS Jelenia Góra 22 0 0 0 22 6-116 0 0 11 3-65 0 0 11 3-51 0 0 0 0-0
13.Sukces Gmina Oleśnica 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

Kolejka 1

Kolektyw Radwanice Piast Nowa Ruda 2017-08-27 11:00 0:1 (0:0)
Polonia Świdnica Orlik Jelenia Góra 2017-08-27 11:00 1:4 (0:0)
LUKS Ziemia Lubińska KKS Jelenia Góra 2017-08-27 18:00 14:2 (0:0)
Chrobry K Głogów Ślęza Wrocław 2017-08-30 18:30 0:1 (0:0)
Polonia Środa Śląska AZS Wrocław 2017-09-20 18:00 0:2 (0:0)
MKS Oława Sukces Gmina Oleśnica 2017-11-25 11:00 -:- (-:-)


Kolejka 2

Chrobry K Głogów Polonia Świdnica 2017-09-02 13:00 0:1 (0:0)
UKS Bierutów Kolektyw Radwanice 2017-09-03 12:00 6:3 (0:0)
Orlik Jelenia Góra LUKS Ziemia Lubińska 2017-09-03 14:00 10:1 (0:0)
Piast Nowa Ruda Polonia Środa Śląska 2017-09-03 14:00 5:0 (0:0)
KKS Jelenia Góra MKS Oława 2017-09-03 15:00 1:3 (0:0)
AZS Wrocław Ślęza Wrocław 2017-09-03 17:00 3:2 (0:0)


Kolejka 3

Ślęza Wrocław Piast Nowa Ruda 2017-09-09 15:00 3:0 (0:0)
Sukces Gmina Oleśnica KKS Jelenia Góra 2017-09-10 11:00 -:- (-:-)
MKS Oława Orlik Jelenia Góra 2017-09-10 11:00 0:2 (0:0)
Polonia Świdnica AZS Wrocław 2017-09-10 11:00 4:4 (0:0)
Polonia Środa Śląska UKS Bierutów 2017-09-10 11:00 0:1 (0:0)
LUKS Ziemia Lubińska Chrobry K Głogów 2017-09-10 17:00 1:0 (1:0)


Kolejka 4

Piast Nowa Ruda Polonia Świdnica 2017-09-15 19:00 2:5 (0:0)
AZS Wrocław LUKS Ziemia Lubińska 2017-09-17 11:00 10:1 (0:0)
UKS Bierutów Ślęza Wrocław 2017-09-17 12:00 2:3 (0:0)
Orlik Jelenia Góra Sukces Gmina Oleśnica 2017-09-17 12:00 -:- (-:-)
Kolektyw Radwanice Polonia Środa Śląska 2017-09-17 18:00 1:3 (0:0)
Chrobry K Głogów MKS Oława 2017-11-19 13:00 2:3 (1:1)


Kolejka 5

Sukces Gmina Oleśnica Chrobry K Głogów 1999-11-30 00:00 -:- (-:-)
Ślęza Wrocław Kolektyw Radwanice 2017-09-23 15:00 4:0 (0:0)
Polonia Świdnica UKS Bierutów 2017-09-24 11:00 5:1 (0:0)
KKS Jelenia Góra Orlik Jelenia Góra 2017-09-24 15:00 0:13 (0:0)
LUKS Ziemia Lubińska Piast Nowa Ruda 2017-10-31 18:00 3:1 (0:0)
MKS Oława AZS Wrocław 2017-11-25 11:00 2:1 (0:0)


Kolejka 6

AZS Wrocław Sukces Gmina Oleśnica 2017-10-01 11:00 -:- (-:-)
UKS Bierutów LUKS Ziemia Lubińska 2017-10-01 11:00 0:2 (0:0)
Chrobry K Głogów KKS Jelenia Góra 2017-10-01 13:00 6:1 (4:0)
Piast Nowa Ruda MKS Oława 2017-10-01 14:00 1:3 (0:0)
Kolektyw Radwanice Polonia Świdnica 2017-10-01 16:00 0:4 (0:0)
Polonia Środa Śląska Ślęza Wrocław 2017-10-01 18:00 0:2 (0:0)


Kolejka 7

Orlik Jelenia Góra Chrobry K Głogów 2017-10-07 14:00 4:2 (2:1)
KKS Jelenia Góra AZS Wrocław 2017-10-08 11:00 0:9 (0:0)
Polonia Świdnica Polonia Środa Śląska 2017-10-08 11:00 8:1 (0:0)
MKS Oława UKS Bierutów 2017-10-08 13:00 4:1 (0:0)
LUKS Ziemia Lubińska Kolektyw Radwanice 2017-10-08 17:00 2:0 (0:0)


Kolejka 8

Ślęza Wrocław Polonia Świdnica 2017-10-14 15:00 1:3 (0:0)
Kolektyw Radwanice MKS Oława 2017-10-15 11:00 2:4 (0:0)
Polonia Środa Śląska LUKS Ziemia Lubińska 2017-10-15 11:00 3:3 (0:0)
AZS Wrocław Orlik Jelenia Góra 2017-10-15 11:00 0:5 (0:0)
Piast Nowa Ruda KKS Jelenia Góra 2017-10-15 14:00 3:0 (0:0)


Kolejka 9

Orlik Jelenia Góra Piast Nowa Ruda 2017-10-21 14:00 5:1 (0:0)
KKS Jelenia Góra UKS Bierutów 2017-10-22 11:00 1:8 (0:0)
Chrobry K Głogów AZS Wrocław 2017-10-22 13:00 4:1 (2:0)
MKS Oława Polonia Środa Śląska 2017-10-22 13:00 1:3 (0:0)
LUKS Ziemia Lubińska Ślęza Wrocław 2017-10-22 17:00 4:0 (0:0)


Kolejka 10

Piast Nowa Ruda Chrobry K Głogów 2017-10-28 14:00 1:0 (0:0)
Ślęza Wrocław MKS Oława 2017-10-28 15:00 1:0 (0:0)
Kolektyw Radwanice KKS Jelenia Góra 2017-10-29 11:00 2:0 (0:0)
UKS Bierutów Orlik Jelenia Góra 2017-10-29 13:00 1:3 (0:0)
Polonia Świdnica LUKS Ziemia Lubińska 2018-06-06 18:00 0:3 (0:0)


Kolejka 11

Orlik Jelenia Góra Kolektyw Radwanice 2017-11-04 12:00 10:0 (0:0)
AZS Wrocław Piast Nowa Ruda 2017-11-04 14:00 2:4 (0:0)
Chrobry K Głogów UKS Bierutów 2017-11-04 16:00 0:2 (0:2)
KKS Jelenia Góra Polonia Środa Śląska 2017-11-05 11:00 0:5 (0:0)
MKS Oława Polonia Świdnica 2017-11-05 13:00 1:2 (0:0)


Kolejka 12

LUKS Ziemia Lubińska MKS Oława 2017-11-11 12:00 2:0 (0:0)
Kolektyw Radwanice Chrobry K Głogów 2017-11-11 14:00 0:3 (0:1)
UKS Bierutów AZS Wrocław 2017-11-12 13:00 1:1 (0:0)
Polonia Środa Śląska Orlik Jelenia Góra 2017-11-12 14:30 1:5 (0:0)
Ślęza Wrocław KKS Jelenia Góra 2017-11-12 14:30 8:0 (0:0)


Kolejka 13

Chrobry K Głogów Polonia Środa Śląska 2017-11-14 18:30 1:1 (1:0)
AZS Wrocław Kolektyw Radwanice 2017-11-18 14:00 12:0 (0:0)
KKS Jelenia Góra Polonia Świdnica 2017-11-19 11:00 1:12 (0:0)
Orlik Jelenia Góra Ślęza Wrocław 2017-11-19 13:00 2:1 (0:0)
Piast Nowa Ruda UKS Bierutów 2017-11-19 14:00 2:1 (0:0)


Kolejka 14

KKS Jelenia Góra LUKS Ziemia Lubińska 2018-03-24 11:00 0:3 (0:3)
Piast Nowa Ruda Kolektyw Radwanice 2018-03-25 11:00 2:1 (0:0)
Ślęza Wrocław Chrobry K Głogów 2018-03-25 15:00 2:1 (0:1)
Orlik Jelenia Góra Polonia Świdnica 2018-05-02 18:00 5:0 (0:0)
AZS Wrocław Polonia Środa Śląska 2018-06-01 16:30 3:0 (3:0)


Kolejka 15

Ślęza Wrocław AZS Wrocław 2018-04-07 15:00 0:1 (0:0)
LUKS Ziemia Lubińska Orlik Jelenia Góra 2018-04-07 16:00 3:5 (0:0)
Polonia Świdnica Chrobry K Głogów 2018-04-08 11:00 1:0 (0:0)
MKS Oława KKS Jelenia Góra 2018-04-08 15:00 3:0 (3:0)
Kolektyw Radwanice UKS Bierutów 2018-04-08 16:00 1:2 (0:0)
Polonia Środa Śląska Piast Nowa Ruda 2018-04-15 15:00 1:4 (0:0)


Kolejka 16

Orlik Jelenia Góra MKS Oława 2018-03-14 14:00 3:1 (0:0)
Chrobry K Głogów LUKS Ziemia Lubińska 2018-04-14 14:00 1:2 (1:0)
UKS Bierutów Polonia Środa Śląska 2018-04-14 16:30 3:0 (0:0)
Piast Nowa Ruda Ślęza Wrocław 2018-04-15 11:00 1:4 (0:0)
Polonia Świdnica AZS Wrocław 2018-06-13 18:30 1:3 (0:0)


Kolejka 17

Polonia Świdnica Piast Nowa Ruda 2018-04-20 17:30 1:0 (0:0)
Polonia Środa Śląska Kolektyw Radwanice 2018-04-22 11:00 2:0 (0:0)
MKS Oława Chrobry K Głogów 2018-04-22 15:00 1:0 (0:0)
Ślęza Wrocław UKS Bierutów 2018-04-22 16:00 2:1 (0:0)
LUKS Ziemia Lubińska AZS Wrocław 2018-04-22 17:00 4:2 (0:0)


Kolejka 18

Kolektyw Radwanice Ślęza Wrocław 2018-04-25 18:00 1:9 (0:0)
Orlik Jelenia Góra KKS Jelenia Góra 2018-04-28 00:00 3:0 (3:0)
UKS Bierutów Polonia Świdnica 2018-04-28 11:00 3:2 (0:0)
LUKS Ziemia Lubińska Piast Nowa Ruda 2018-04-28 16:00 2:1 (0:0)
AZS Wrocław MKS Oława 2018-04-29 16:00 7:1 (0:0)


Kolejka 19

KKS Jelenia Góra Chrobry K Głogów 2018-05-05 00:00 0:3 (0:3)
Polonia Świdnica Kolektyw Radwanice 2018-05-06 11:00 7:1 (0:0)
MKS Oława Piast Nowa Ruda 2018-05-06 15:00 0:2 (0:0)
Ślęza Wrocław Polonia Środa Śląska 2018-05-06 16:00 1:0 (0:0)
LUKS Ziemia Lubińska UKS Bierutów 2018-05-06 18:00 2:0 (0:0)


Kolejka 20

AZS Wrocław KKS Jelenia Góra 2018-05-12 00:00 3:0 (3:0)
UKS Bierutów MKS Oława 2018-05-12 11:00 0:0 (0:0)
Chrobry K Głogów Orlik Jelenia Góra 2018-05-13 11:00 2:3 (1:1)
Kolektyw Radwanice LUKS Ziemia Lubińska 2018-05-13 15:00 1:1 (0:0)
Polonia Środa Śląska Polonia Świdnica 2018-05-24 18:30 0:8 (0:0)


Kolejka 21

KKS Jelenia Góra Piast Nowa Ruda 2018-05-19 00:00 0:3 (0:3)
Orlik Jelenia Góra AZS Wrocław 2018-05-19 14:00 4:2 (0:0)
LUKS Ziemia Lubińska Polonia Środa Śląska 2018-05-19 16:00 6:0 (0:0)
MKS Oława Kolektyw Radwanice 2018-05-20 15:00 3:1 (0:0)
Polonia Świdnica Ślęza Wrocław 2018-05-20 16:00 2:3 (0:0)


Kolejka 22

Piast Nowa Ruda Orlik Jelenia Góra 2018-05-25 18:30 0:8 (0:0)
UKS Bierutów KKS Jelenia Góra 2018-05-26 00:00 3:0 (3:0)
AZS Wrocław Chrobry K Głogów 2018-05-27 16:00 0:2 (0:2)
Polonia Środa Śląska MKS Oława 2018-05-27 16:00 0:4 (0:0)
Ślęza Wrocław LUKS Ziemia Lubińska 2018-05-27 18:00 5:0 (0:0)


Kolejka 23

KKS Jelenia Góra Kolektyw Radwanice 2018-06-02 00:00 0:3 (0:0)
LUKS Ziemia Lubińska Polonia Świdnica 2018-06-02 16:00 2:1 (0:0)
Chrobry K Głogów Piast Nowa Ruda 2018-06-03 13:00 2:1 (1:0)
Orlik Jelenia Góra UKS Bierutów 2018-06-03 14:00 3:0 (0:0)
MKS Oława Ślęza Wrocław 2018-06-03 15:00 1:2 (0:0)


Kolejka 24

Polonia Środa Śląska KKS Jelenia Góra 2018-06-09 00:00 3:0 (3:0)
UKS Bierutów Chrobry K Głogów 2018-06-09 11:00 2:2 (2:0)
Polonia Świdnica MKS Oława 2018-06-10 11:00 2:3 (0:0)
Piast Nowa Ruda AZS Wrocław 2018-06-10 11:00 3:0 (3:0)
Kolektyw Radwanice Orlik Jelenia Góra 2018-06-10 15:00 0:9 (0:0)


Kolejka 25

KKS Jelenia Góra Ślęza Wrocław 2018-06-16 00:00 0:3 (0:3)
Chrobry K Głogów Kolektyw Radwanice 2018-06-16 11:00 3:0 (3:0)
MKS Oława LUKS Ziemia Lubińska 2018-06-16 11:00 0:3 (0:0)
Orlik Jelenia Góra Polonia Środa Śląska 2018-06-17 14:00 13:0 (0:0)
AZS Wrocław UKS Bierutów 2018-06-20 16:30 2:2 (0:0)


Kolejka 26

UKS Bierutów Piast Nowa Ruda 2018-06-06 19:00 9:1 (0:0)
Polonia Środa Śląska Chrobry K Głogów 2018-06-21 18:00 1:5 (1:2)
Polonia Świdnica KKS Jelenia Góra 2018-06-23 00:00 3:0 (0:0)
Ślęza Wrocław Orlik Jelenia Góra 2018-06-23 11:00 3:5 (0:0)
Kolektyw Radwanice AZS Wrocław 2018-06-23 11:00 1:10 (0:0)


Chrobry TV




więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#