POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest03.12.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pokaż tabelę:
Lp Drużyna M. P. Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.Śląsk Wrocław 17 51 17 0 0 138-3 9 0 0 81-1 8 0 0 57-2 0 0 0 0-0
2.Zagłębie Lubin 17 45 15 0 2 83-13 7 0 1 39-5 8 0 1 44-8 0 0 0 0-0
3.Chrobry JM Głogów 17 44 14 2 1 76-13 8 0 0 44-6 6 2 1 32-7 0 0 0 0-0
4.Bobrzanie Bolesławiec 17 41 13 2 2 60-18 8 1 0 37-7 5 1 2 23-11 0 0 0 0-0
5.Miedź Legnica 17 36 12 0 5 32-38 6 0 3 16-15 6 0 2 16-23 0 0 0 0-0
6.WKS Śląsk Wrocław 17 32 10 2 5 77-31 3 1 3 17-14 7 1 2 60-17 0 0 1 1-3
7.Parasol Wrocław 17 32 10 2 5 48-39 6 1 2 22-13 4 1 3 26-26 1 0 0 3-1
8.FC Wrocław Academy 17 29 8 5 4 44-17 3 2 3 26-11 5 3 1 18-6 0 0 0 0-0
9.Karkonosze Jelenia Góra 17 25 8 1 8 37-39 4 0 5 24-24 4 1 3 13-15 0 0 0 0-0
10.Górnik Wałbrzych 17 20 6 2 9 32-45 3 2 3 11-15 3 0 6 21-30 0 0 0 0-0
11.Lechia Dzierżoniów 17 16 5 1 11 30-40 3 0 6 21-16 2 1 5 9-24 0 0 1 0-2
12.MKS Oława 17 16 5 1 11 24-58 3 0 5 13-24 2 1 6 11-34 1 0 0 2-0
13.KS Polkowice 17 15 4 3 10 30-58 1 3 4 11-21 3 0 6 19-37 0 0 1 0-5
14.Kuźnia Jawor 17 15 5 0 12 32-58 4 0 5 23-29 1 0 7 9-29 1 0 0 5-0
15.Polonia Środa Śląska 17 12 4 0 13 27-115 4 0 6 21-71 0 0 7 6-44 0 0 0 0-0
16.Polonia-Stal Świdnica 17 10 3 1 13 28-82 3 1 5 24-33 0 0 8 4-49 0 0 0 0-0
17.Konfeks Legnica 17 6 2 0 15 33-89 1 0 7 22-40 1 0 8 11-49 0 0 0 0-0
18.Ślęza Wrocław 17 2 0 2 15 13-88 0 1 7 9-38 0 1 8 4-50 0 0 0 0-0

Kolejka 1

Miedź Legnica Konfeks Legnica 2017-08-19 00:00 2:0 (0:0)
Kuźnia Jawor KS Polkowice 2017-08-19 00:00 5:0 (0:0)
Parasol Wrocław WKS Śląsk Wrocław 2017-08-19 00:00 3:1 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica FC Wrocław Academy 2017-08-20 00:00 0:2 (0:0)
Lechia Dzierżoniów MKS Oława 2017-08-20 00:00 0:2 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Zagłębie Lubin 2017-08-23 00:00 0:5 (0:0)
Polonia Środa Śląska Górnik Wałbrzych 2017-09-06 00:00 4:1 (0:0)
Śląsk Wrocław Chrobry JM Głogów 2017-09-20 17:00 2:0  (0:0) 
Bobrzanie Bolesławiec Ślęza Wrocław 2017-09-27 00:00 6:0 (0:0)


Kolejka 2

FC Wrocław Academy Polonia Środa Śląska 2017-08-26 00:00 16:0 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Karkonosze Jelenia Góra 2017-08-26 00:00 4:0 (0:0)
Konfeks Legnica Lechia Dzierżoniów 2017-08-26 00:00 0:2 (0:0)
WKS Śląsk Wrocław Miedź Legnica 2017-08-26 00:00 1:4 (0:0)
Górnik Wałbrzych Parasol Wrocław 2017-08-26 00:00 3:3 (0:0)
MKS Oława Kuźnia Jawor 2017-08-26 00:00 1:0 (0:0)
Chrobry JM Głogów Polonia-Stal Świdnica 2017-08-26 11:00 6:0  (0:0) 
Ślęza Wrocław KS Polkowice 2017-08-27 00:00 2:3 (0:0)
Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław 2017-09-27 00:00 1:2 (0:0)


Kolejka 3

Miedź Legnica Górnik Wałbrzych 2017-08-30 00:00 3:0 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Ślęza Wrocław 2017-08-30 00:00 6:0 (0:0)
Parasol Wrocław FC Wrocław Academy 2017-08-30 00:00 1:1 (0:0)
KS Polkowice MKS Oława 2017-08-30 00:00 2:4 (0:0)
Lechia Dzierżoniów WKS Śląsk Wrocław 2017-08-30 00:00 1:2 (0:0)
Kuźnia Jawor Konfeks Legnica 2017-08-30 00:00 7:2 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Zagłębie Lubin 2017-08-30 00:00 0:4 (0:0)
Polonia Środa Śląska Chrobry JM Głogów 2017-08-30 13:00 0:7  (0:0) 
Śląsk Wrocław Bobrzanie Bolesławiec 2017-10-04 00:00 5:0 (0:0)


Kolejka 4

Konfeks Legnica KS Polkowice 2017-09-02 00:00 4:5 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Polonia-Stal Świdnica 2017-09-02 00:00 8:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Polonia Środa Śląska 2017-09-02 00:00 6:1 (0:0)
Górnik Wałbrzych Lechia Dzierżoniów 2017-09-02 00:00 0:4 (0:0)
FC Wrocław Academy Miedź Legnica 2017-09-02 00:00 1:2 (0:0)
Ślęza Wrocław MKS Oława 2017-09-02 00:00 2:2 (0:0)
WKS Śląsk Wrocław Kuźnia Jawor 2017-09-02 00:00 6:1 (0:0)
Chrobry JM Głogów Parasol Wrocław 2017-09-02 11:00 7:2  (0:0) 
Karkonosze Jelenia Góra Śląsk Wrocław 2017-09-03 00:00 1:5 (0:0)


Kolejka 5

Kuźnia Jawor Górnik Wałbrzych 2017-09-09 00:00 0:6 (0:0)
Polonia Środa Śląska Bobrzanie Bolesławiec 2017-09-09 00:00 0:9 (0:0)
KS Polkowice WKS Śląsk Wrocław 2017-09-09 00:00 1:7 (0:0)
Śląsk Wrocław Ślęza Wrocław 2017-09-09 00:00 13:0 (0:0)
Lechia Dzierżoniów FC Wrocław Academy 2017-09-09 00:00 0:1 (0:0)
MKS Oława Konfeks Legnica 2017-09-09 00:00 5:1 (0:0)
Parasol Wrocław Zagłębie Lubin 2017-09-09 00:00 0:5 (0:0)
Miedź Legnica Chrobry JM Głogów 2017-09-09 11:00 0:5  (0:0) 
Polonia-Stal Świdnica Karkonosze Jelenia Góra 2017-09-10 00:00 2:4 (0:0)


Kolejka 6

Śląsk Wrocław Polonia-Stal Świdnica 2017-09-13 00:00 14:0 (0:0)
WKS Śląsk Wrocław MKS Oława 2017-09-13 00:00 2:0 (0:0)
Ślęza Wrocław Konfeks Legnica 2017-09-13 00:00 2:3 (0:0)
Zagłębie Lubin Miedź Legnica 2017-09-13 00:00 4:0 (0:0)
Górnik Wałbrzych KS Polkowice 2017-09-13 00:00 3:0 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Polonia Środa Śląska 2017-09-13 00:00 5:1 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Parasol Wrocław 2017-09-13 00:00 3:2 (0:0)
Chrobry JM Głogów Lechia Dzierżoniów 2017-09-13 15:00 5:0  (0:0) 
FC Wrocław Academy Kuźnia Jawor 2017-09-20 00:00 1:0 (0:0)


Kolejka 7

Miedź Legnica Bobrzanie Bolesławiec 2017-09-16 00:00 0:2 (0:0)
Polonia Środa Śląska Śląsk Wrocław 2017-09-16 00:00 0:25 (0:0)
KS Polkowice FC Wrocław Academy 2017-09-16 00:00 2:2 (0:0)
Konfeks Legnica WKS Śląsk Wrocław 2017-09-16 00:00 3:8 (0:0)
Parasol Wrocław Karkonosze Jelenia Góra 2017-09-16 00:00 2:1 (0:0)
Kuźnia Jawor Chrobry JM Głogów 2017-09-16 11:00 0:3  (0:0) 
MKS Oława Górnik Wałbrzych 2017-09-17 00:00 0:3 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Zagłębie Lubin 2017-09-17 00:00 1:3 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Ślęza Wrocław 2017-09-17 00:00 0:0 (0:0)


Kolejka 8

Bobrzanie Bolesławiec Lechia Dzierżoniów 2017-09-23 00:00 3:0 (0:0)
Górnik Wałbrzych Konfeks Legnica 2017-09-23 00:00 2:1 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Miedź Legnica 2017-09-23 00:00 0:1 (0:0)
Śląsk Wrocław Parasol Wrocław 2017-09-23 00:00 6:1 (0:0)
FC Wrocław Academy MKS Oława 2017-09-23 00:00 5:0 (0:0)
Chrobry JM Głogów KS Polkowice 2017-09-23 11:00 5:2  (0:0) 
Polonia-Stal Świdnica Polonia Środa Śląska 2017-09-24 00:00 3:2 (0:0)
Ślęza Wrocław WKS Śląsk Wrocław 2017-09-24 00:00 1:5 (0:0)
Zagłębie Lubin Kuźnia Jawor 2017-10-04 00:00 5:2 (0:0)


Kolejka 9

Konfeks Legnica FC Wrocław Academy 2017-09-30 00:00 0:3 (0:0)
KS Polkowice Zagłębie Lubin 2017-09-30 00:00 1:4 (0:0)
Miedź Legnica Śląsk Wrocław 2017-09-30 00:00 0:4 (0:0)
WKS Śląsk Wrocław Górnik Wałbrzych 2017-09-30 00:00 7:3 (0:0)
Parasol Wrocław Polonia-Stal Świdnica 2017-09-30 00:00 3:1 (0:0)
Kuźnia Jawor Bobrzanie Bolesławiec 2017-09-30 00:00 0:5 (0:0)
MKS Oława Chrobry JM Głogów 2017-09-30 11:00 1:5  (0:0) 
Polonia Środa Śląska Ślęza Wrocław 2017-10-01 00:00 4:1 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Karkonosze Jelenia Góra 2017-10-01 00:00 1:2 (0:0)


Kolejka 10

FC Wrocław Academy WKS Śląsk Wrocław 2017-10-07 00:00 1:1 (0:0)
Zagłębie Lubin MKS Oława 2017-10-07 00:00 10:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Lechia Dzierżoniów 2017-10-07 00:00 10:0 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec KS Polkowice 2017-10-07 00:00 4:1 (0:0)
Ślęza Wrocław Górnik Wałbrzych 2017-10-07 00:00 0:5 (0:0)
Polonia Środa Śląska Parasol Wrocław 2017-10-07 00:00 1:3 (0:0)
Chrobry JM Głogów Konfeks Legnica 2017-10-07 11:00 9:1  (5:1) 
Polonia-Stal Świdnica Miedź Legnica 2017-10-08 00:00 13:0 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Kuźnia Jawor 2017-10-08 00:00 4:0 (0:0)


Kolejka 11

Miedź Legnica Polonia Środa Śląska 2017-10-14 00:00 3:2 (0:0)
Górnik Wałbrzych FC Wrocław Academy 2017-10-14 00:00 0:0 (0:0)
Kuźnia Jawor Śląsk Wrocław 2017-10-14 00:00 0:11 (0:0)
Konfeks Legnica Zagłębie Lubin 2017-10-14 00:00 1:8 (0:0)
Parasol Wrocław Ślęza Wrocław 2017-10-14 00:00 7:1 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Polonia-Stal Świdnica 2017-10-14 00:00 4:3 (0:0)
MKS Oława Bobrzanie Bolesławiec 2017-10-14 00:00 0:4 (0:0)
WKS Śląsk Wrocław Chrobry JM Głogów 2017-10-14 15:30 1:1  (1:0) 
KS Polkowice Karkonosze Jelenia Góra 2017-10-18 00:00 0:0 (0:0)


Kolejka 12

Polonia Środa Śląska Lechia Dzierżoniów 2017-10-21 00:00 4:2 (0:0)
Zagłębie Lubin WKS Śląsk Wrocław 2017-10-21 00:00 5:0 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Konfeks Legnica 2017-10-21 00:00 4:1 (0:0)
Parasol Wrocław Miedź Legnica 2017-10-21 00:00 1:2 (0:0)
Śląsk Wrocław KS Polkowice 2017-10-21 00:00 10:0 (0:0)
Chrobry JM Głogów Górnik Wałbrzych 2017-10-21 11:00 4:1  (1:0) 
Polonia-Stal Świdnica Kuźnia Jawor 2017-10-22 00:00 3:5 (0:0)
Ślęza Wrocław FC Wrocław Academy 2017-10-22 00:00 0:6 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra MKS Oława 2017-10-22 00:00 7:1 (0:0)


Kolejka 13

Miedź Legnica Ślęza Wrocław 2017-10-28 00:00 5:1 (0:0)
Górnik Wałbrzych Zagłębie Lubin 2017-10-28 00:00 1:5 (0:0)
Kuźnia Jawor Polonia Środa Śląska 2017-10-28 00:00 7:0 (0:0)
Konfeks Legnica Karkonosze Jelenia Góra 2017-10-28 00:00 1:4 (0:0)
KS Polkowice Polonia-Stal Świdnica 2017-10-28 00:00 2:0 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Parasol Wrocław 2017-10-28 00:00 1:2 (0:0)
MKS Oława Śląsk Wrocław 2017-10-28 00:00 0:6 (0:0)
WKS Śląsk Wrocław Bobrzanie Bolesławiec 2017-10-28 00:00 0:2 (0:0)
FC Wrocław Academy Chrobry JM Głogów 2017-10-28 10:00 1:6  (1:3) 


Kolejka 14

Bobrzanie Bolesławiec Górnik Wałbrzych 2017-11-04 00:00 4:2 (0:0)
Miedź Legnica Lechia Dzierżoniów 2017-11-04 00:00 1:0 (0:0)
Zagłębie Lubin FC Wrocław Academy 2017-11-04 00:00 3:0 (0:0)
Parasol Wrocław Kuźnia Jawor 2017-11-04 00:00 2:1 (0:0)
Śląsk Wrocław Konfeks Legnica 2017-11-04 00:00 13:0 (0:0)
Polonia Środa Śląska KS Polkowice 2017-11-04 00:00 2:7 (0:0)
Ślęza Wrocław Chrobry JM Głogów 2017-11-04 13:00 1:4  (0:2) 
Polonia-Stal Świdnica MKS Oława 2017-11-05 00:00 3:2 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra WKS Śląsk Wrocław 2017-11-05 00:00 1:8 (0:0)


Kolejka 15

FC Wrocław Academy Bobrzanie Bolesławiec 2017-11-11 00:00 1:1 (0:0)
KS Polkowice Parasol Wrocław 2017-11-11 00:00 2:3 (0:0)
Kuźnia Jawor Miedź Legnica 2017-11-11 00:00 1:2 (0:0)
Konfeks Legnica Polonia-Stal Świdnica 2017-11-11 00:00 10:0 (0:0)
MKS Oława Polonia Środa Śląska 2017-11-11 00:00 4:0 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Ślęza Wrocław 2017-11-11 00:00 6:1 (0:0)
WKS Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław 2017-11-11 00:00 0:3 (0:0)
Chrobry JM Głogów Zagłębie Lubin 2017-11-11 13:30 3:0  (3:0) 
Górnik Wałbrzych Karkonosze Jelenia Góra 2017-11-12 00:00 0:2 (0:0)


Kolejka 16

Miedź Legnica KS Polkowice 2017-11-15 00:00 2:1 (0:0)
Polonia Środa Śląska Konfeks Legnica 2017-11-15 00:00 5:2 (0:0)
Parasol Wrocław MKS Oława 2017-11-15 00:00 3:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Górnik Wałbrzych 2017-11-15 00:00 8:0 (0:0)
Ślęza Wrocław Zagłębie Lubin 2017-11-15 00:00 1:10 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica WKS Śląsk Wrocław 2017-11-15 00:00 0:14 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Kuźnia Jawor 2017-11-15 00:00 7:0 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra FC Wrocław Academy 2017-11-15 00:00 0:3 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Chrobry JM Głogów 2017-11-15 14:00 1:1  (0:0) 


Kolejka 17

Polonia Środa Śląska WKS Śląsk Wrocław 2017-11-18 00:00 1:14 (0:0)
KS Polkowice Lechia Dzierżoniów 2017-11-18 00:00 1:1 (0:0)
Górnik Wałbrzych Polonia-Stal Świdnica 2017-11-18 00:00 2:0 (0:0)
Kuźnia Jawor Ślęza Wrocław 2017-11-18 00:00 3:0 (0:0)
Konfeks Legnica Parasol Wrocław 2017-11-18 00:00 3:10 (0:0)
MKS Oława Miedź Legnica 2017-11-18 00:00 2:5 (0:0)
FC Wrocław Academy Śląsk Wrocław 2017-11-18 00:00 0:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Bobrzanie Bolesławiec 2017-11-18 00:00 5:0 (0:0)
Chrobry JM Głogów Karkonosze Jelenia Góra 2017-11-18 11:00 5:0  (3:0) 


Chrobry TV




więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#