POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest14.05.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pokaż tabelę:
Lp Drużyna M. P. Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.Chrobry II Głogów 23 55 17 4 2 58-14 10 2 0 37-8 7 2 2 21-6 0 0 0 0-0
2.Karkonosze Jelenia Góra 23 52 16 4 3 60-15 7 3 1 30-9 9 1 2 30-6 0 0 0 0-0
3.Sparta Rudna 24 45 13 6 5 77-38 7 3 2 48-19 6 3 3 29-19 0 0 0 0-0
4.Apis Jędrzychowice 23 43 13 4 6 53-36 7 1 3 32-11 6 3 3 21-25 0 0 0 0-0
5.Kuźnia Jawor 24 40 13 1 10 39-49 7 0 5 20-22 6 1 5 19-27 0 0 0 0-0
6.Mewa Kunice 24 39 11 6 7 50-47 7 1 4 26-24 4 5 3 24-23 0 0 0 0-0
7.Prochowiczanka Prochowice 24 36 10 6 8 38-30 5 3 4 15-14 5 3 4 23-16 1 0 0 1-0
8.Leśnik Osiecznica 24 36 11 3 10 48-43 6 2 4 27-20 5 1 6 21-23 0 0 1 0-1
9.Stal Chocianów 24 35 10 5 9 44-32 7 3 2 29-8 3 2 7 15-24 0 0 0 0-0
10.Orkan Szczedrzykowice 24 34 11 1 12 30-41 7 1 4 20-16 4 0 8 10-25 0 0 0 0-0
11.Górnik Złotoryja 24 31 8 7 9 34-33 5 4 3 18-14 3 3 6 16-19 0 0 0 0-0
12.Odra Ścinawa 24 29 8 5 11 49-44 4 2 6 30-18 4 3 5 19-26 0 0 0 0-0
13.Sparta Grębocice 24 28 8 4 12 40-52 5 1 6 22-24 3 3 6 18-28 1 1 0 4-2
14.Konfeks Legnica 24 28 6 10 8 33-41 3 6 3 14-19 3 4 5 19-22 0 1 1 2-4
15.Gryf Gryfów Śląski 23 26 7 5 11 30-35 3 2 6 14-17 4 3 5 16-18 0 0 0 0-0
16.Włókniarz Leśna 24 23 5 8 11 27-45 4 6 2 17-16 1 2 9 10-29 0 0 0 0-0
17.Orla Wąsosz 23 20 5 5 13 25-42 1 3 8 11-22 4 2 5 14-20 0 0 0 0-0
18.KS Legnickie Pole 24 19 6 1 17 31-88 3 0 9 16-38 3 1 8 15-50 0 0 0 0-0
19.Lotnik Jeżów Sudecki 23 12 3 3 17 22-63 2 1 9 12-31 1 2 8 10-32 0 0 0 0-0

Kolejka 1

Orla Wąsosz Kuźnia Jawor 2020-08-01 15:00 0:2 (0:0)
Chrobry II Głogów Leśnik Osiecznica 2020-08-01 15:00 4:0  (2:0) 
Karkonosze Jelenia Góra Włókniarz Leśna 2020-08-01 17:00 2:2 (0:0)
Odra Ścinawa Konfeks Legnica 2020-08-01 17:00 1:1 (0:0)
Górnik Złotoryja Stal Chocianów 2020-08-01 17:00 3:0 (0:0)
Sparta Grębocice Mewa Kunice 2020-08-01 17:00 1:3 (0:0)
Sparta Rudna Prochowiczanka Prochowice 2020-08-01 18:00 1:1 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Gryf Gryfów Śląski 2020-08-02 16:00 2:2 (0:0)
KS Legnickie Pole Lotnik Jeżów Sudecki 2020-08-02 17:00 2:1 (0:0)


Kolejka 2

Włókniarz Leśna Chrobry II Głogów 2020-08-05 18:00 0:0  (0:0) 
Mewa Kunice Sparta Rudna 2020-08-08 15:00 1:4 (0:0)
Stal Chocianów Orkan Szczedrzykowice 2020-08-08 17:00 1:0 (0:0)
Konfeks Legnica Sparta Grębocice 2020-08-08 17:00 1:1 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Kuźnia Jawor 2020-08-08 17:00 2:1 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Górnik Złotoryja 2020-08-08 17:00 2:1 (0:0)
Gryf Gryfów Śląski KS Legnickie Pole 2020-08-08 17:00 2:2 (0:0)
Apis Jędrzychowice Karkonosze Jelenia Góra 2020-08-09 14:00 0:2 (0:0)
Leśnik Osiecznica Odra Ścinawa 2020-08-09 15:00 3:3 (0:0)


Kolejka 3

Orla Wąsosz Lotnik Jeżów Sudecki 2020-08-12 17:00 1:1 (0:0)
Kuźnia Jawor Gryf Gryfów Śląski 2020-08-12 17:00 1:4 (0:0)
KS Legnickie Pole Stal Chocianów 2020-08-12 17:00 2:5 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Prochowiczanka Prochowice 2020-08-12 17:00 1:0 (0:0)
Górnik Złotoryja Mewa Kunice 2020-08-12 17:00 1:1 (0:0)
Sparta Rudna Konfeks Legnica 2020-08-12 17:00 3:2 (0:0)
Sparta Grębocice Leśnik Osiecznica 2020-08-12 17:00 2:4 (0:0)
Odra Ścinawa Włókniarz Leśna 2020-08-12 17:00 5:0 (0:0)
Chrobry II Głogów Apis Jędrzychowice 2020-08-12 17:00 3:0  (0:0) 


Kolejka 4

Mewa Kunice Orkan Szczedrzykowice 2020-08-15 15:00 0:1 (0:0)
Apis Jędrzychowice Odra Ścinawa 2020-08-15 17:00 1:2 (0:0)
Włókniarz Leśna Sparta Grębocice 2020-08-15 17:00 0:0 (0:0)
Leśnik Osiecznica Sparta Rudna 2020-08-15 17:00 4:2 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice KS Legnickie Pole 2020-08-15 17:00 5:1 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Chrobry II Głogów 2020-08-15 17:00 2:1  (1:1) 
Gryf Gryfów Śląski Orla Wąsosz 2020-08-15 17:00 0:1 (0:0)
Stal Chocianów Kuźnia Jawor 2020-08-16 17:00 2:0 (0:0)
Konfeks Legnica Górnik Złotoryja 2020-09-02 17:00 1:1 (0:0)


Kolejka 5

KS Legnickie Pole Mewa Kunice 2020-08-22 15:00 4:6 (0:0)
Sparta Grębocice Apis Jędrzychowice 2020-08-22 17:00 3:5 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Gryf Gryfów Śląski 2020-08-22 17:00 0:2 (0:0)
Górnik Złotoryja Leśnik Osiecznica 2020-08-22 18:00 2:2 (0:0)
Sparta Rudna Włókniarz Leśna 2020-08-22 18:00 5:0 (0:0)
Orla Wąsosz Stal Chocianów 2020-08-23 11:00 0:2 (0:0)
Kuźnia Jawor Prochowiczanka Prochowice 2020-08-23 11:00 2:1 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Konfeks Legnica 2020-08-23 16:00 1:0 (0:0)
Odra Ścinawa Karkonosze Jelenia Góra 2020-08-23 17:00 0:1 (0:0)


Kolejka 6

Mewa Kunice Kuźnia Jawor 2020-08-29 15:00 3:4 (0:0)
Konfeks Legnica KS Legnickie Pole 2020-08-29 15:00 4:1 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Sparta Grębocice 2020-08-29 17:00 5:2 (0:0)
Apis Jędrzychowice Sparta Rudna 2020-08-29 17:00 0:0 (0:0)
Włókniarz Leśna Górnik Złotoryja 2020-08-29 17:00 2:1 (0:0)
Leśnik Osiecznica Orkan Szczedrzykowice 2020-08-29 17:00 1:0 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Orla Wąsosz 2020-08-29 17:00 0:2 (0:0)
Chrobry II Głogów Odra Ścinawa 2020-08-30 11:00 6:1  (3:0) 
Stal Chocianów Lotnik Jeżów Sudecki 2020-08-30 17:00 7:1 (0:0)


Kolejka 7

Kuźnia Jawor Konfeks Legnica 2020-09-05 11:00 0:3 (0:0)
Orla Wąsosz Mewa Kunice 2020-09-05 15:00 1:1 (0:0)
Górnik Złotoryja Apis Jędrzychowice 2020-09-05 15:00 0:4 (0:0)
Sparta Grębocice Chrobry II Głogów 2020-09-05 16:00 0:1  (0:0) 
Gryf Gryfów Śląski Stal Chocianów 2020-09-05 16:00 3:1 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Prochowiczanka Prochowice 2020-09-05 16:00 1:6 (0:0)
KS Legnickie Pole Leśnik Osiecznica 2020-09-05 16:00 0:4 (0:0)
Sparta Rudna Karkonosze Jelenia Góra 2020-09-06 14:00 0:2 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Włókniarz Leśna 2020-09-06 16:00 1:0 (0:0)


Kolejka 8

Mewa Kunice Lotnik Jeżów Sudecki 2020-09-12 15:00 2:1 (0:0)
Chrobry II Głogów Sparta Rudna 2020-09-12 15:00 2:1  (1:0) 
Apis Jędrzychowice Orkan Szczedrzykowice 2020-09-12 16:00 6:0 (0:0)
Leśnik Osiecznica Kuźnia Jawor 2020-09-12 16:00 1:2 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Gryf Gryfów Śląski 2020-09-12 16:00 2:1 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Górnik Złotoryja 2020-09-12 16:00 4:0 (0:0)
Konfeks Legnica Orla Wąsosz 2020-09-12 17:00 2:1 (0:0)
Włókniarz Leśna KS Legnickie Pole 2020-09-12 17:30 3:1 (0:0)
Odra Ścinawa Sparta Grębocice 2020-09-13 16:00 7:1 (0:0)


Kolejka 9

Orkan Szczedrzykowice Karkonosze Jelenia Góra 2020-09-18 19:00 2:5 (0:0)
Górnik Złotoryja Chrobry II Głogów 2020-09-19 16:00 1:0  (0:0) 
Gryf Gryfów Śląski Mewa Kunice 2020-09-19 16:00 4:1 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Konfeks Legnica 2020-09-19 16:00 1:3 (0:0)
Orla Wąsosz Leśnik Osiecznica 2020-09-19 16:00 1:2 (0:0)
Kuźnia Jawor Włókniarz Leśna 2020-09-19 16:00 1:0 (0:0)
KS Legnickie Pole Apis Jędrzychowice 2020-09-19 16:00 0:3 (0:0)
Sparta Rudna Odra Ścinawa 2020-09-20 14:00 0:2 (0:0)
Stal Chocianów Prochowiczanka Prochowice 2020-09-20 16:00 0:2 (0:0)


Kolejka 10

Mewa Kunice Stal Chocianów 2020-09-26 15:00 2:1 (0:0)
Konfeks Legnica Gryf Gryfów Śląski 2020-09-26 15:00 0:0 (0:0)
Sparta Grębocice Sparta Rudna 2020-09-26 16:00 1:0 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra KS Legnickie Pole 2020-09-26 16:00 0:1 (0:0)
Włókniarz Leśna Orla Wąsosz 2020-09-26 16:00 1:1 (0:0)
Leśnik Osiecznica Lotnik Jeżów Sudecki 2020-09-26 16:00 2:2 (0:0)
Apis Jędrzychowice Kuźnia Jawor 2020-09-26 16:00 7:1 (0:0)
Odra Ścinawa Górnik Złotoryja 2020-09-27 16:00 0:1 (0:0)
Chrobry II Głogów Orkan Szczedrzykowice 2020-10-28 18:00 4:1  (0:0) 


Kolejka 11

Górnik Złotoryja Sparta Grębocice 2020-10-03 15:00 3:0 (0:0)
Kuźnia Jawor Karkonosze Jelenia Góra 2020-10-03 15:00 0:4 (0:0)
Stal Chocianów Konfeks Legnica 2020-10-03 15:00 4:0 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Mewa Kunice 2020-10-03 15:00 1:1 (0:0)
Gryf Gryfów Śląski Leśnik Osiecznica 2020-10-03 15:00 3:0 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Włókniarz Leśna 2020-10-03 15:00 0:3 (0:0)
Orla Wąsosz Apis Jędrzychowice 2020-10-03 15:00 0:0 (0:0)
KS Legnickie Pole Chrobry II Głogów 2020-10-03 15:00 1:4  (1:1) 
Orkan Szczedrzykowice Odra Ścinawa 2020-10-04 15:00 3:0 (0:0)


Kolejka 12

Włókniarz Leśna Gryf Gryfów Śląski 2020-10-10 15:00 1:1 (0:0)
Leśnik Osiecznica Stal Chocianów 2020-10-10 15:00 5:0 (0:0)
Sparta Grębocice Orkan Szczedrzykowice 2020-10-10 15:00 1:2 (0:0)
Apis Jędrzychowice Lotnik Jeżów Sudecki 2020-10-10 15:00 9:0 (0:0)
Konfeks Legnica Prochowiczanka Prochowice 2020-10-10 15:00 1:1 (0:0)
Sparta Rudna Górnik Złotoryja 2020-10-10 16:00 2:2 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Orla Wąsosz 2020-10-10 17:00 5:0 (0:0)
Chrobry II Głogów Kuźnia Jawor 2020-10-11 11:00 6:1  (2:0) 
Odra Ścinawa KS Legnickie Pole 2020-10-11 15:00 9:1 (0:0)


Kolejka 13

Orla Wąsosz Chrobry II Głogów 2020-10-17 13:00 0:4  (0:1) 
KS Legnickie Pole Sparta Grębocice 2020-10-17 15:00 3:5 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Karkonosze Jelenia Góra 2020-10-17 15:00 1:4 (0:0)
Stal Chocianów Włókniarz Leśna 2020-10-17 15:00 5:1 (0:0)
Mewa Kunice Konfeks Legnica 2020-10-17 15:00 3:3 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Leśnik Osiecznica 2020-10-17 15:00 1:0 (0:0)
Gryf Gryfów Śląski Apis Jędrzychowice 2020-10-17 15:00 0:0 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Sparta Rudna 2020-10-18 15:00 2:4 (0:0)
Kuźnia Jawor Odra Ścinawa 2020-10-28 16:00 2:3 (0:0)


Kolejka 14

Leśnik Osiecznica Mewa Kunice 2020-10-24 15:00 2:4 (0:0)
Włókniarz Leśna Prochowiczanka Prochowice 2020-10-24 15:00 0:4 (0:0)
Górnik Złotoryja Orkan Szczedrzykowice 2020-10-24 15:00 2:3 (0:0)
Sparta Grębocice Kuźnia Jawor 2020-10-24 15:00 5:1 (0:0)
Sparta Rudna KS Legnickie Pole 2020-10-24 16:00 13:2 (0:0)
Chrobry II Głogów Lotnik Jeżów Sudecki 2020-10-24 17:00 2:1  (0:1) 
Apis Jędrzychowice Stal Chocianów 2020-10-25 15:00 2:1 (0:0)
Odra Ścinawa Orla Wąsosz 2020-10-25 15:00 3:3 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Gryf Gryfów Śląski 2020-11-04 15:00 1:0 (0:0)


Kolejka 15

Stal Chocianów Karkonosze Jelenia Góra 2020-10-31 14:00 0:0 (0:0)
Konfeks Legnica Leśnik Osiecznica 2020-10-31 14:00 1:4 (0:0)
Mewa Kunice Włókniarz Leśna 2020-10-31 14:00 3:2 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Apis Jędrzychowice 2020-10-31 14:00 0:0 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Odra Ścinawa 2020-10-31 14:00 0:3 (0:0)
Orla Wąsosz Sparta Grębocice 2020-10-31 14:00 0:2 (0:0)
Kuźnia Jawor Sparta Rudna 2020-10-31 14:00 4:5 (0:0)
KS Legnickie Pole Górnik Złotoryja 2020-10-31 14:00 2:1 (0:0)
Chrobry II Głogów Gryf Gryfów Śląski 2020-11-18 18:00 3:0  (2:0) 


Kolejka 16

Włókniarz Leśna Konfeks Legnica 2020-11-07 13:30 5:1 (0:0)
Chrobry II Głogów Stal Chocianów 2020-11-07 13:30 3:0  (0:0) 
Apis Jędrzychowice Mewa Kunice 2020-11-07 13:30 2:0 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice KS Legnickie Pole 2020-11-07 13:30 2:1 (0:0)
Górnik Złotoryja Kuźnia Jawor 2020-11-07 13:30 1:1 (0:0)
Sparta Grębocice Lotnik Jeżów Sudecki 2020-11-07 13:30 3:1 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Prochowiczanka Prochowice 2020-11-07 15:00 2:2 (0:0)
Sparta Rudna Orla Wąsosz 2020-11-08 11:00 3:1 (0:0)
Odra Ścinawa Gryf Gryfów Śląski 2020-11-08 13:30 1:3 (0:0)


Kolejka 17

Kuźnia Jawor Orkan Szczedrzykowice 2020-11-11 11:00 4:0 (0:0)
Mewa Kunice Karkonosze Jelenia Góra 2020-11-11 13:30 0:4 (0:0)
Stal Chocianów Odra Ścinawa 2020-11-11 13:30 4:1 (0:0)
Leśnik Osiecznica Włókniarz Leśna 2020-11-11 13:30 4:2 (0:0)
Konfeks Legnica Apis Jędrzychowice 2020-11-11 13:30 1:3 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Chrobry II Głogów 2020-11-11 13:30 0:2  (0:1) 
Gryf Gryfów Śląski Sparta Grębocice 2020-11-11 13:30 2:4 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Sparta Rudna 2020-11-11 13:30 1:2 (0:0)
Orla Wąsosz Górnik Złotoryja 2020-11-11 13:30 0:1 (0:0)


Kolejka 18

Apis Jędrzychowice Leśnik Osiecznica 2020-11-14 13:30 1:0 (0:0)
Sparta Rudna Gryf Gryfów Śląski 2020-11-14 13:30 3:1 (0:0)
Sparta Grębocice Stal Chocianów 2020-11-14 13:30 1:1 (0:0)
Górnik Złotoryja Lotnik Jeżów Sudecki 2020-11-14 13:30 3:1 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Konfeks Legnica 2020-11-14 15:00 1:1 (0:0)
Chrobry II Głogów Mewa Kunice 2020-11-15 10:00 3:3  (2:1) 
KS Legnickie Pole Kuźnia Jawor 2020-11-15 11:00 0:4 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Orla Wąsosz 2020-11-15 13:00 3:0 (0:0)
Odra Ścinawa Prochowiczanka Prochowice 2020-11-15 13:30 2:0 (0:0)


Kolejka 19

Włókniarz Leśna Apis Jędrzychowice 2020-11-21 13:30 0:3 (0:0)
Konfeks Legnica Chrobry II Głogów 2020-11-21 13:30 1:1  (0:0) 
Mewa Kunice Odra Ścinawa 2020-11-21 13:30 3:2 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Sparta Grębocice 2020-11-21 13:30 1:1 (0:0)
Stal Chocianów Sparta Rudna 2020-11-21 13:30 1:1 (0:0)
Gryf Gryfów Śląski Górnik Złotoryja 2020-11-21 13:30 0:5 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Orkan Szczedrzykowice 2020-11-21 13:30 3:1 (0:0)
Orla Wąsosz KS Legnickie Pole 2020-11-21 13:30 1:2 (0:0)
Leśnik Osiecznica Karkonosze Jelenia Góra 2020-11-22 11:00 0:2 (0:0)


Kolejka 20

Mewa Kunice Sparta Grębocice 2021-03-06 15:00 1:0 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Sparta Rudna 2021-03-06 15:00 1:3 (0:0)
Gryf Gryfów Śląski Orkan Szczedrzykowice 2021-03-06 15:00 0:1 (0:0)
Kuźnia Jawor Orla Wąsosz 2021-03-06 15:00 2:1 (0:0)
Włókniarz Leśna Karkonosze Jelenia Góra 2021-03-06 15:00 2:1 (0:0)
Konfeks Legnica Odra Ścinawa 2021-03-06 15:00 1:1 (0:0)
Leśnik Osiecznica Chrobry II Głogów 2021-03-06 15:00 1:2  (1:0) 
Stal Chocianów Górnik Złotoryja 2021-03-07 00:00 0:0 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki KS Legnickie Pole 2021-05-05 17:00 1:2 (0:0)


Kolejka 21

Chrobry II Głogów Włókniarz Leśna 2021-03-13 15:00 0:0  (0:0) 
Sparta Rudna Mewa Kunice 2021-03-13 15:00 2:2 (0:0)
Sparta Grębocice Konfeks Legnica 2021-03-13 15:00 3:1 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Apis Jędrzychowice 2021-03-13 15:00 6:0 (0:0)
Górnik Złotoryja Prochowiczanka Prochowice 2021-03-13 15:00 1:2 (0:0)
Kuźnia Jawor Lotnik Jeżów Sudecki 2021-03-13 15:00 1:0 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Stal Chocianów 2021-03-14 14:00 0:2 (0:0)
KS Legnickie Pole Gryf Gryfów Śląski 2021-03-14 15:00 0:1 (0:0)
Odra Ścinawa Leśnik Osiecznica 2021-03-14 15:00 1:2 (0:0)


Kolejka 22

Apis Jędrzychowice Chrobry II Głogów 2021-04-24 13:30 0:3  (0:1) 
Mewa Kunice Górnik Złotoryja 2021-04-24 15:00 3:2 (0:0)
Stal Chocianów KS Legnickie Pole 2021-04-24 16:00 5:1 (0:0)
Włókniarz Leśna Odra Ścinawa 2021-04-24 17:00 1:1 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Orkan Szczedrzykowice 2021-04-24 17:00 2:1 (0:0)
Leśnik Osiecznica Sparta Grębocice 2021-04-24 17:00 1:0 (0:0)
Konfeks Legnica Sparta Rudna 2021-04-24 17:00 0:5 (0:0)
Gryf Gryfów Śląski Kuźnia Jawor 2021-04-24 17:00 0:1 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Orla Wąsosz 2021-04-24 17:00 1:3 (0:0)


Kolejka 23

Kuźnia Jawor Stal Chocianów 2021-05-01 15:00 2:1 (0:0)
Chrobry II Głogów Karkonosze Jelenia Góra 2021-05-01 16:30 1:0  (1:0) 
Sparta Grębocice Włókniarz Leśna 2021-05-01 17:00 2:0 (0:0)
Orla Wąsosz Gryf Gryfów Śląski 2021-05-01 17:00 4:1 (0:0)
KS Legnickie Pole Prochowiczanka Prochowice 2021-05-01 17:00 2:0 (0:0)
Górnik Złotoryja Konfeks Legnica 2021-05-01 17:00 0:0 (0:0)
Sparta Rudna Leśnik Osiecznica 2021-05-01 17:00 5:3 (0:0)
Odra Ścinawa Apis Jędrzychowice 2021-05-01 17:00 1:2 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Mewa Kunice 2021-05-01 17:00 1:2 (0:0)


Kolejka 24

Konfeks Legnica Orkan Szczedrzykowice 2021-05-03 17:00 1:0 (0:0)
Mewa Kunice KS Legnickie Pole 2021-05-03 17:00 5:0 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Odra Ścinawa 2021-05-03 17:00 2:0 (0:0)
Gryf Gryfów Śląski Lotnik Jeżów Sudecki 2021-05-03 17:00 0:1 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Kuźnia Jawor 2021-05-03 17:00 0:1 (0:0)
Stal Chocianów Orla Wąsosz 2021-05-03 17:00 0:1 (0:0)
Leśnik Osiecznica Górnik Złotoryja 2021-05-03 17:00 3:1 (0:0)
Apis Jędrzychowice Sparta Grębocice 2021-05-03 17:00 4:2 (0:0)
Włókniarz Leśna Sparta Rudna 2021-05-12 17:00 2:2 (0:0)


Kolejka 25

Górnik Złotoryja Włókniarz Leśna 2021-05-08 15:00 1:0 (0:0)
KS Legnickie Pole Konfeks Legnica 2021-05-08 15:30 0:4 (0:0)
Sparta Rudna Apis Jędrzychowice 2021-05-08 17:00 11:1 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Stal Chocianów 2021-05-08 17:00 1:1 (0:0)
Sparta Grębocice Karkonosze Jelenia Góra 2021-05-08 17:00 0:5 (0:0)
Orla Wąsosz Prochowiczanka Prochowice 2021-05-08 17:00 3:4 (0:0)
Kuźnia Jawor Mewa Kunice 2021-05-08 17:00 1:0 (0:0)
Odra Ścinawa Chrobry II Głogów 2021-05-08 17:00 0:3  (0:1) 
Orkan Szczedrzykowice Leśnik Osiecznica 2021-05-09 17:00 2:0 (0:0)


Kolejka 26

Mewa Kunice Orla Wąsosz 2021-05-15 15:00 -:- (-:-)
Włókniarz Leśna Orkan Szczedrzykowice 2021-05-15 16:00 -:- (-:-)
Leśnik Osiecznica KS Legnickie Pole 2021-05-15 17:00 -:- (-:-)
Konfeks Legnica Kuźnia Jawor 2021-05-15 17:00 -:- (-:-)
Karkonosze Jelenia Góra Sparta Rudna 2021-05-15 17:00 -:- (-:-)
Apis Jędrzychowice Górnik Złotoryja 2021-05-15 17:00 -:- (-:-)
Prochowiczanka Prochowice Lotnik Jeżów Sudecki 2021-05-15 17:00 -:- (-:-)
Stal Chocianów Gryf Gryfów Śląski 2021-05-15 17:00 -:- (-:-)
Chrobry II Głogów Sparta Grębocice 2021-05-16 11:00 -:-  (-:-)


Kolejka 27

KS Legnickie Pole Włókniarz Leśna 2021-05-19 17:00 -:- (-:-)
Lotnik Jeżów Sudecki Mewa Kunice 2021-05-19 17:00 -:- (-:-)
Sparta Grębocice Odra Ścinawa 2021-05-19 17:00 -:- (-:-)
Orla Wąsosz Konfeks Legnica 2021-05-19 17:00 -:- (-:-)
Kuźnia Jawor Leśnik Osiecznica 2021-05-19 17:00 -:- (-:-)
Gryf Gryfów Śląski Prochowiczanka Prochowice 2021-05-19 17:00 -:- (-:-)
Sparta Rudna Chrobry II Głogów 2021-05-19 17:00 -:-  (-:-)
Orkan Szczedrzykowice Apis Jędrzychowice 2021-05-19 17:00 -:- (-:-)
Górnik Złotoryja Karkonosze Jelenia Góra 2021-05-19 18:00 -:- (-:-)


Kolejka 28

Chrobry II Głogów Górnik Złotoryja 2021-05-22 15:00 -:-  (-:-)
Włókniarz Leśna Kuźnia Jawor 2021-05-22 16:00 -:- (-:-)
Prochowiczanka Prochowice Stal Chocianów 2021-05-22 17:00 -:- (-:-)
Mewa Kunice Gryf Gryfów Śląski 2021-05-22 17:00 -:- (-:-)
Leśnik Osiecznica Orla Wąsosz 2021-05-22 17:00 -:- (-:-)
Karkonosze Jelenia Góra Orkan Szczedrzykowice 2021-05-22 17:00 -:- (-:-)
Apis Jędrzychowice KS Legnickie Pole 2021-05-22 17:00 -:- (-:-)
Konfeks Legnica Lotnik Jeżów Sudecki 2021-05-23 14:00 -:- (-:-)
Odra Ścinawa Sparta Rudna 2021-05-23 17:00 -:- (-:-)


Kolejka 29

Orla Wąsosz Włókniarz Leśna 2021-05-29 15:00 -:- (-:-)
Sparta Rudna Sparta Grębocice 2021-05-29 15:00 -:- (-:-)
Górnik Złotoryja Odra Ścinawa 2021-05-29 17:00 -:- (-:-)
Lotnik Jeżów Sudecki Leśnik Osiecznica 2021-05-29 17:00 -:- (-:-)
Kuźnia Jawor Apis Jędrzychowice 2021-05-29 17:00 -:- (-:-)
Gryf Gryfów Śląski Konfeks Legnica 2021-05-29 17:00 -:- (-:-)
Stal Chocianów Mewa Kunice 2021-05-29 17:00 -:- (-:-)
KS Legnickie Pole Karkonosze Jelenia Góra 2021-05-29 18:30 -:- (-:-)
Orkan Szczedrzykowice Chrobry II Głogów 2021-05-30 17:00 -:-  (-:-)


Kolejka 30

Mewa Kunice Prochowiczanka Prochowice 2021-06-02 00:00 -:- (-:-)
Leśnik Osiecznica Gryf Gryfów Śląski 2021-06-02 00:00 -:- (-:-)
Sparta Grębocice Górnik Złotoryja 2021-06-02 00:00 -:- (-:-)
Karkonosze Jelenia Góra Kuźnia Jawor 2021-06-02 00:00 -:- (-:-)
Chrobry II Głogów KS Legnickie Pole 2021-06-02 00:00 -:-  (-:-)
Apis Jędrzychowice Orla Wąsosz 2021-06-02 00:00 -:- (-:-)
Włókniarz Leśna Lotnik Jeżów Sudecki 2021-06-02 00:00 -:- (-:-)
Konfeks Legnica Stal Chocianów 2021-06-02 00:00 -:- (-:-)
Odra Ścinawa Orkan Szczedrzykowice 2021-06-02 00:00 -:- (-:-)


Kolejka 31

KS Legnickie Pole Odra Ścinawa 2021-06-05 00:00 -:- (-:-)
Prochowiczanka Prochowice Konfeks Legnica 2021-06-05 00:00 -:- (-:-)
Górnik Złotoryja Sparta Rudna 2021-06-05 00:00 -:- (-:-)
Lotnik Jeżów Sudecki Apis Jędrzychowice 2021-06-05 00:00 -:- (-:-)
Kuźnia Jawor Chrobry II Głogów 2021-06-05 00:00 -:-  (-:-)
Orla Wąsosz Karkonosze Jelenia Góra 2021-06-05 00:00 -:- (-:-)
Gryf Gryfów Śląski Włókniarz Leśna 2021-06-05 00:00 -:- (-:-)
Stal Chocianów Leśnik Osiecznica 2021-06-05 00:00 -:- (-:-)
Orkan Szczedrzykowice Sparta Grębocice 2021-06-05 00:00 -:- (-:-)


Kolejka 32

Odra Ścinawa Kuźnia Jawor 2021-06-12 00:00 -:- (-:-)
Lotnik Jeżów Sudecki Prochowiczanka Prochowice 2021-06-12 00:00 -:- (-:-)
Chrobry II Głogów Orla Wąsosz 2021-06-12 00:00 -:-  (-:-)
Sparta Grębocice KS Legnickie Pole 2021-06-12 00:00 -:- (-:-)
Konfeks Legnica Mewa Kunice 2021-06-12 00:00 -:- (-:-)
Karkonosze Jelenia Góra Lotnik Jeżów Sudecki 2021-06-12 00:00 -:- (-:-)
Apis Jędrzychowice Gryf Gryfów Śląski 2021-06-12 00:00 -:- (-:-)
Włókniarz Leśna Stal Chocianów 2021-06-12 00:00 -:- (-:-)
Sparta Rudna Orkan Szczedrzykowice 2021-06-12 00:00 -:- (-:-)


Kolejka 33

Mewa Kunice Leśnik Osiecznica 2021-06-16 00:00 -:- (-:-)
Orla Wąsosz Odra Ścinawa 2021-06-16 00:00 -:- (-:-)
Lotnik Jeżów Sudecki Chrobry II Głogów 2021-06-16 00:00 -:-  (-:-)
Kuźnia Jawor Sparta Grębocice 2021-06-16 00:00 -:- (-:-)
Gryf Gryfów Śląski Karkonosze Jelenia Góra 2021-06-16 00:00 -:- (-:-)
KS Legnickie Pole Sparta Rudna 2021-06-16 00:00 -:- (-:-)
Prochowiczanka Prochowice Włókniarz Leśna 2021-06-16 00:00 -:- (-:-)
Stal Chocianów Apis Jędrzychowice 2021-06-16 00:00 -:- (-:-)
Orkan Szczedrzykowice Górnik Złotoryja 2021-06-16 00:00 -:- (-:-)


Kolejka 34

Sparta Rudna Kuźnia Jawor 2021-06-19 00:00 -:- (-:-)
Górnik Złotoryja KS Legnickie Pole 2021-06-19 00:00 -:- (-:-)
Chrobry II Głogów Gryf Gryfów Śląski 2021-06-19 00:00 -:-  (-:-)
Leśnik Osiecznica Konfeks Legnica 2021-06-19 00:00 -:- (-:-)
Sparta Grębocice Orla Wąsosz 2021-06-19 00:00 -:- (-:-)
Karkonosze Jelenia Góra Stal Chocianów 2021-06-19 00:00 -:- (-:-)
Apis Jędrzychowice Prochowiczanka Prochowice 2021-06-19 00:00 -:- (-:-)
Włókniarz Leśna Mewa Kunice 2021-06-19 00:00 -:- (-:-)
Odra Ścinawa Lotnik Jeżów Sudecki 2021-06-19 00:00 -:- (-:-)


Kolejka 35

Prochowiczanka Prochowice Karkonosze Jelenia Góra 2021-06-26 00:00 -:- (-:-)
Lotnik Jeżów Sudecki Sparta Grębocice 2021-06-26 00:00 -:- (-:-)
Orla Wąsosz Sparta Rudna 2021-06-26 00:00 -:- (-:-)
Kuźnia Jawor Górnik Złotoryja 2021-06-26 00:00 -:- (-:-)
Konfeks Legnica Włókniarz Leśna 2021-06-26 00:00 -:- (-:-)
Gryf Gryfów Śląski Odra Ścinawa 2021-06-26 00:00 -:- (-:-)
Mewa Kunice Apis Jędrzychowice 2021-06-26 00:00 -:- (-:-)
KS Legnickie Pole Orkan Szczedrzykowice 2021-06-26 00:00 -:- (-:-)
Stal Chocianów Chrobry II Głogów 2021-06-26 00:00 -:-  (-:-)


Kolejka 36

Górnik Złotoryja Orla Wąsosz 2021-06-19 00:00 -:- (-:-)
Orkan Szczedrzykowice Kuźnia Jawor 2021-06-19 00:00 -:- (-:-)
Chrobry II Głogów Prochowiczanka Prochowice 2021-06-19 00:00 -:-  (-:-)
Odra Ścinawa Stal Chocianów 2021-06-19 00:00 -:- (-:-)
Sparta Grębocice Gryf Gryfów Śląski 2021-06-19 00:00 -:- (-:-)
Karkonosze Jelenia Góra Mewa Kunice 2021-06-19 00:00 -:- (-:-)
Apis Jędrzychowice Konfeks Legnica 2021-06-19 00:00 -:- (-:-)
Włókniarz Leśna Leśnik Osiecznica 2021-06-19 00:00 -:- (-:-)
Sparta Rudna Lotnik Jeżów Sudecki 2021-06-19 00:00 -:- (-:-)


Kolejka 37

Lotnik Jeżów Sudecki Górnik Złotoryja 2021-06-23 00:00 -:- (-:-)
Leśnik Osiecznica Apis Jędrzychowice 2021-06-23 00:00 -:- (-:-)
Mewa Kunice Chrobry II Głogów 2021-06-23 00:00 -:-  (-:-)
Orla Wąsosz Orkan Szczedrzykowice 2021-06-23 00:00 -:- (-:-)
Kuźnia Jawor KS Legnickie Pole 2021-06-23 00:00 -:- (-:-)
Konfeks Legnica Karkonosze Jelenia Góra 2021-06-23 00:00 -:- (-:-)
Gryf Gryfów Śląski Sparta Rudna 2021-06-23 00:00 -:- (-:-)
Prochowiczanka Prochowice Odra Ścinawa 2021-06-23 00:00 -:- (-:-)
Stal Chocianów Sparta Grębocice 2021-06-23 00:00 -:- (-:-)


Kolejka 38

KS Legnickie Pole Orla Wąsosz 2021-06-26 00:00 -:- (-:-)
Sparta Rudna Stal Chocianów 2021-06-26 00:00 -:- (-:-)
Chrobry II Głogów Konfeks Legnica 2021-06-26 00:00 -:-  (-:-)
Górnik Złotoryja Gryf Gryfów Śląski 2021-06-26 00:00 -:- (-:-)
Sparta Grębocice Prochowiczanka Prochowice 2021-06-26 00:00 -:- (-:-)
Karkonosze Jelenia Góra Leśnik Osiecznica 2021-06-26 00:00 -:- (-:-)
Apis Jędrzychowice Włókniarz Leśna 2021-06-26 00:00 -:- (-:-)
Orkan Szczedrzykowice Lotnik Jeżów Sudecki 2021-06-26 00:00 -:- (-:-)
Odra Ścinawa Mewa Kunice 2021-06-26 00:00 -:- (-:-)


Chrobry TV



więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#