POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest14.05.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pokaż tabelę:
Lp Drużyna M. P. Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.Parasol Wrocław 20 45 15 0 5 66-27 8 0 3 39-16 7 0 2 27-11 0 0 0 0-0
2.Karkonosze Jelenia Góra 20 43 14 1 5 69-40 9 0 3 39-22 5 1 2 30-18 0 0 0 0-0
3.Chrobry JS Głogów 20 42 14 0 6 83-31 8 0 1 47-10 6 0 5 36-21 0 0 0 0-0
4.Miedź Legnica 21 42 14 0 7 62-31 7 0 4 35-17 7 0 3 27-14 0 0 0 0-0
5.Chrobry JS II Głogów 21 39 12 3 6 69-24 6 1 2 32-10 6 2 4 37-14 0 0 0 0-0
6.FC Wrocław Academy 20 37 12 1 7 58-44 7 0 3 29-22 5 1 4 29-22 0 0 0 0-0
7.WKS Śląsk Wrocław 20 34 11 1 8 54-38 4 1 4 22-16 7 0 4 32-22 0 0 0 0-0
8.Ślęza Wrocław 20 33 11 0 9 47-44 6 0 4 27-21 5 0 5 20-23 0 0 0 0-0
9.Lechia Dzierżoniów 20 25 8 1 11 44-59 5 0 5 22-25 3 1 6 22-34 1 1 0 5-3
10.Górnik Polkowice 20 25 7 4 9 43-47 3 2 5 24-22 4 2 4 19-25 0 1 1 3-5
11.Piast Żmigród 20 23 7 2 11 45-58 5 1 4 29-23 2 1 7 16-35 0 0 0 0-0
12.Polonia-Stal Świdnica 20 19 6 1 13 35-68 2 0 7 16-36 4 1 6 19-32 0 0 0 0-0
13.Moto Jelcz Oława 20 18 5 3 12 31-55 4 3 4 23-25 1 0 8 8-30 0 0 0 0-0
14.Bobrzanie Bolesławiec 20 12 3 3 14 22-71 2 2 5 9-28 1 1 9 13-43 0 0 0 0-0
15.Piast Nowa Ruda 20 5 1 2 17 24-115 1 1 9 15-51 0 1 8 9-64 0 0 0 0-0
16.Polonia Środa Śląska 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

Kolejka 1

Moto Jelcz Oława Lechia Dzierżoniów 2020-08-15 00:00 5:0 (0:0)
Parasol Wrocław Górnik Polkowice 2020-08-15 00:00 6:0 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Bobrzanie Bolesławiec 2020-08-16 00:00 4:2 (0:0)
Piast Nowa Ruda FC Wrocław Academy 2020-08-16 00:00 0:5 (0:0)
Piast Żmigród Chrobry JS II Głogów 2020-08-16 12:00 2:2 (2:0)
WKS Śląsk Wrocław Ślęza Wrocław 2020-08-19 00:00 0:3 (0:0)
Miedź Legnica Karkonosze Jelenia Góra 2020-09-16 00:00 5:2 (0:0)


Kolejka 2

Górnik Polkowice Miedź Legnica 2020-08-22 00:00 1:3 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Moto Jelcz Oława 2020-08-22 00:00 2:1 (0:0)
FC Wrocław Academy Parasol Wrocław 2020-08-22 00:00 1:3 (0:0)
Chrobry JS II Głogów Piast Nowa Ruda 2020-08-22 11:00 14:0  (5:0) 
Ślęza Wrocław Lechia Dzierżoniów 2020-08-23 00:00 3:1 (0:0)
Chrobry JS Głogów Piast Żmigród 2020-08-23 11:00 6:0  (4:0) 
WKS Śląsk Wrocław Polonia-Stal Świdnica 2020-09-02 00:00 0:3 (0:0)


Kolejka 3

Moto Jelcz Oława Górnik Polkowice 2020-08-29 00:00 2:2 (0:0)
Miedź Legnica FC Wrocław Academy 2020-08-29 00:00 6:1 (0:0)
Parasol Wrocław Chrobry JS II Głogów 2020-08-29 11:00 0:4 (0:3)
Polonia-Stal Świdnica Ślęza Wrocław 2020-08-30 00:00 3:4 (0:0)
Piast Żmigród Bobrzanie Bolesławiec 2020-08-30 00:00 7:0 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Karkonosze Jelenia Góra 2020-08-30 00:00 2:5 (0:0)
Piast Nowa Ruda Chrobry JS Głogów 2020-08-30 11:00 0:6  (0:2) 


Kolejka 4

Górnik Polkowice Lechia Dzierżoniów 2020-09-05 00:00 2:2 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Piast Nowa Ruda 2020-09-05 00:00 2:2 (0:0)
FC Wrocław Academy Moto Jelcz Oława 2020-09-05 00:00 3:1 (0:0)
WKS Śląsk Wrocław Piast Żmigród 2020-09-05 00:00 1:3 (0:0)
Chrobry JS Głogów Parasol Wrocław 2020-09-05 11:00 3:1  (1:0) 
Ślęza Wrocław Karkonosze Jelenia Góra 2020-09-06 00:00 2:3 (0:0)
Chrobry JS II Głogów Miedź Legnica 2020-09-06 11:00 1:3  (1:1) 


Kolejka 5

Parasol Wrocław Bobrzanie Bolesławiec 2020-09-12 00:00 1:0 (0:0)
Moto Jelcz Oława Chrobry JS Głogów 2020-09-12 11:00 4:3  (2:0) 
Lechia Dzierżoniów FC Wrocław Academy 2020-09-13 00:00 5:3 (0:0)
Piast Nowa Ruda WKS Śląsk Wrocław 2020-09-13 00:00 2:5 (0:0)
Piast Żmigród Polonia-Stal Świdnica 2020-09-13 00:00 6:1 (0:0)
Miedź Legnica Chrobry JS II Głogów 2020-09-13 15:00 2:1 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Górnik Polkowice 2020-09-23 00:00 5:2 (0:0)


Kolejka 6

Bobrzanie Bolesławiec Miedź Legnica 2020-09-19 00:00 0:4 (0:0)
FC Wrocław Academy Karkonosze Jelenia Góra 2020-09-19 00:00 1:6 (0:0)
WKS Śląsk Wrocław Parasol Wrocław 2020-09-19 00:00 2:3 (0:0)
Chrobry JS II Głogów Lechia Dzierżoniów 2020-09-19 11:00 5:0  (1:0) 
Ślęza Wrocław Górnik Polkowice 2020-09-20 00:00 6:2 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Piast Nowa Ruda 2020-09-20 00:00 1:0 (0:0)
Chrobry JS Głogów Moto Jelcz Oława 2020-09-20 11:00 6:0  (4:0) 


Kolejka 7

Górnik Polkowice FC Wrocław Academy 2020-09-26 00:00 2:5 (0:0)
Moto Jelcz Oława Bobrzanie Bolesławiec 2020-09-26 00:00 3:0 (0:0)
Piast Żmigród Ślęza Wrocław 2020-09-27 00:00 1:0 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Chrobry JS II Głogów 2020-09-27 10:00 3:0 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Chrobry JS Głogów 2020-09-27 11:00 1:3  (0:2) 
Parasol Wrocław Polonia-Stal Świdnica 2020-10-21 00:00 5:1 (0:0)
Miedź Legnica WKS Śląsk Wrocław 2020-10-21 00:00 3:0 (0:0)


Kolejka 8

Ślęza Wrocław FC Wrocław Academy 2020-09-16 00:00 0:2 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Lechia Dzierżoniów 2020-10-03 00:00 1:6 (0:0)
WKS Śląsk Wrocław Moto Jelcz Oława 2020-10-03 00:00 5:0 (0:0)
Chrobry JS II Głogów Górnik Polkowice 2020-10-03 11:00 0:0  (0:0) 
Chrobry JS Głogów Karkonosze Jelenia Góra 2020-10-03 17:00 1:2  (0:1) 
Piast Żmigród Piast Nowa Ruda 2020-10-04 00:00 6:1 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Miedź Legnica 2020-10-04 00:00 1:4 (0:0)


Kolejka 9

Karkonosze Jelenia Góra Bobrzanie Bolesławiec 2020-10-07 00:00 7:1 (0:0)
Parasol Wrocław Piast Żmigród 2020-10-10 00:00 5:1 (0:0)
Moto Jelcz Oława Polonia-Stal Świdnica 2020-10-10 00:00 3:1 (0:0)
Miedź Legnica Polonia Środa Śląska 2020-10-10 00:00 -:- (-:-)
Piast Nowa Ruda Ślęza Wrocław 2020-10-10 00:00 1:4 (0:0)
Górnik Polkowice Chrobry JS Głogów 2020-10-10 11:00 1:5  (0:3) 
FC Wrocław Academy Chrobry JS II Głogów 2020-10-10 17:00 0:4 (0:1)
Lechia Dzierżoniów WKS Śląsk Wrocław 2020-10-11 00:00 0:2 (0:0)


Kolejka 10

WKS Śląsk Wrocław Karkonosze Jelenia Góra 2020-10-17 00:00 3:3 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Górnik Polkowice 2020-10-17 00:00 0:2 (0:0)
Polonia Środa Śląska Moto Jelcz Oława 2020-10-17 00:00 -:- (-:-)
Ślęza Wrocław Chrobry JS II Głogów 2020-10-17 11:00 2:1 (1:1)
Chrobry JS Głogów FC Wrocław Academy 2020-10-17 11:00 3:1  (1:1) 
Piast Żmigród Miedź Legnica 2020-10-18 00:00 1:6 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Lechia Dzierżoniów 2020-10-18 00:00 2:4 (0:0)
Piast Nowa Ruda Parasol Wrocław 2020-10-18 00:00 0:6 (0:0)


Kolejka 11

Parasol Wrocław Ślęza Wrocław 2020-10-24 00:00 8:1 (0:0)
Miedź Legnica Piast Nowa Ruda 2020-10-24 00:00 10:0 (0:0)
FC Wrocław Academy Bobrzanie Bolesławiec 2020-10-24 00:00 3:1 (0:0)
Moto Jelcz Oława Piast Żmigród 2020-10-24 00:00 3:3 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Polonia-Stal Świdnica 2020-10-25 00:00 5:0 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Polonia Środa Śląska 2020-10-25 00:00 -:- (-:-)
Chrobry JS II Głogów Chrobry JS Głogów 2020-11-04 17:00 3:2  (0:0) 
Górnik Polkowice WKS Śląsk Wrocław 2020-11-05 00:00 0:1 (0:0)


Kolejka 12

Parasol Wrocław Miedź Legnica 2020-10-31 00:00 1:2 (0:0)
Piast Żmigród Lechia Dzierżoniów 2020-10-31 00:00 1:2 (0:0)
Polonia Środa Śląska Karkonosze Jelenia Góra 2020-10-31 00:00 -:- (-:-)
Polonia-Stal Świdnica Górnik Polkowice 2020-10-31 00:00 2:3 (0:0)
WKS Śląsk Wrocław FC Wrocław Academy 2020-10-31 00:00 4:1 (0:0)
Piast Nowa Ruda Moto Jelcz Oława 2020-10-31 00:00 1:5 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Chrobry JS II Głogów 2020-10-31 11:00 0:9 (0:5)
Ślęza Wrocław Chrobry JS Głogów 2020-10-31 11:00 6:3  (5:1) 


Kolejka 13

Górnik Polkowice Polonia Środa Śląska 2020-11-07 00:00 -:- (-:-)
Moto Jelcz Oława Parasol Wrocław 2020-11-07 00:00 0:3 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Piast Żmigród 2020-11-07 00:00 6:2 (0:0)
Miedź Legnica Ślęza Wrocław 2020-11-08 00:00 2:1 (0:0)
FC Wrocław Academy Polonia-Stal Świdnica 2020-11-08 00:00 5:2 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Piast Nowa Ruda 2020-11-08 00:00 6:2 (0:0)
Chrobry JS Głogów Bobrzanie Bolesławiec 2020-11-08 10:00 7:0  (4:0) 
Chrobry JS II Głogów WKS Śląsk Wrocław 2020-11-08 12:30 1:0  (0:0) 


Kolejka 14

Ślęza Wrocław Bobrzanie Bolesławiec 2020-11-11 00:00 3:0 (0:0)
Piast Nowa Ruda Karkonosze Jelenia Góra 2020-11-11 00:00 1:9 (0:0)
Miedź Legnica Moto Jelcz Oława 2020-11-11 00:00 7:0 (0:0)
Piast Żmigród Górnik Polkowice 2020-11-11 00:00 1:4 (0:0)
Polonia Środa Śląska FC Wrocław Academy 2020-11-11 00:00 -:- (-:-)
Parasol Wrocław Lechia Dzierżoniów 2020-11-11 00:00 4:1 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Chrobry JS II Głogów 2020-11-11 11:00 1:8 (1:4)
WKS Śląsk Wrocław Chrobry JS Głogów 2020-11-11 16:30 4:0  (1:0) 


Kolejka 15

Górnik Polkowice Piast Nowa Ruda 2020-11-14 00:00 10:0 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec WKS Śląsk Wrocław 2020-11-14 00:00 1:4 (0:0)
Moto Jelcz Oława Ślęza Wrocław 2020-11-14 00:00 1:3 (0:0)
FC Wrocław Academy Piast Żmigród 2020-11-14 00:00 2:1 (0:0)
Chrobry JS Głogów Polonia-Stal Świdnica 2020-11-14 11:00 6:2  (3:1) 
Karkonosze Jelenia Góra Parasol Wrocław 2020-11-15 00:00 3:1 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Miedź Legnica 2020-11-15 00:00 0:5 (0:0)


Kolejka 16

Karkonosze Jelenia Góra Miedź Legnica 2021-03-13 00:00 3:0 (0:0)
Górnik Polkowice Parasol Wrocław 2021-03-13 00:00 2:3 (0:0)
FC Wrocław Academy Piast Nowa Ruda 2021-03-13 00:00 7:3 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Polonia-Stal Świdnica 2021-03-13 00:00 1:1 (0:0)
Chrobry JS II Głogów Piast Żmigród 2021-03-13 17:00 5:3  (2:1) 
Lechia Dzierżoniów Moto Jelcz Oława 2021-03-14 00:00 2:0 (0:0)
Ślęza Wrocław WKS Śląsk Wrocław 2021-03-14 00:00 2:6 (0:0)


Kolejka 17

Moto Jelcz Oława Karkonosze Jelenia Góra 2021-03-20 00:00 -:- (-:-)
Miedź Legnica Górnik Polkowice 2021-03-20 00:00 0:3 (0:0)
Parasol Wrocław FC Wrocław Academy 2021-03-20 00:00 1:3 (0:0)
Piast Nowa Ruda Chrobry JS II Głogów 2021-03-20 12:30 3:1 (1:0)
Polonia-Stal Świdnica WKS Śląsk Wrocław 2021-03-21 00:00 2:6 (0:0)
Piast Żmigród Chrobry JS Głogów 2021-03-21 12:00 0:5  (0:1) 
Lechia Dzierżoniów Ślęza Wrocław 2021-04-14 00:00 -:- (-:-)


Kolejka 18

Karkonosze Jelenia Góra Lechia Dzierżoniów 2021-04-27 00:00 4:3 (0:0)
FC Wrocław Academy Miedź Legnica 2021-04-27 00:00 3:0 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Piast Żmigród 2021-04-27 00:00 3:0 (0:0)
Ślęza Wrocław Polonia-Stal Świdnica 2021-04-28 00:00 0:3 (0:0)
Górnik Polkowice Moto Jelcz Oława 2021-04-28 00:00 3:1 (0:0)
Chrobry JS Głogów Piast Nowa Ruda 2021-04-28 15:00 8:1  (5:0) 
Chrobry JS II Głogów Parasol Wrocław 2021-04-28 17:00 0:2  (0:1) 


Kolejka 19

Karkonosze Jelenia Góra Ślęza Wrocław 2021-05-12 00:00 1:2 (0:0)
Miedź Legnica Chrobry JS II Głogów 2021-05-12 00:00 0:3 (0:3)
Piast Żmigród WKS Śląsk Wrocław 2021-05-12 00:00 4:2 (0:0)
Piast Nowa Ruda Bobrzanie Bolesławiec 2021-05-12 00:00 5:5 (0:0)
Moto Jelcz Oława FC Wrocław Academy 2021-05-12 00:00 1:1 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Górnik Polkowice 2021-05-12 00:00 3:1 (0:0)
Parasol Wrocław Chrobry JS Głogów 2021-05-12 18:00 2:1  (0:1) 


Kolejka 20

WKS Śląsk Wrocław Piast Nowa Ruda 2021-05-26 00:00 -:- (-:-)
Górnik Polkowice Karkonosze Jelenia Góra 2021-05-26 00:00 -:- (-:-)
Bobrzanie Bolesławiec Parasol Wrocław 2021-05-26 00:00 -:- (-:-)
Chrobry JS Głogów Miedź Legnica 2021-05-26 00:00 -:-  (-:-)
FC Wrocław Academy Lechia Dzierżoniów 2021-05-26 00:00 -:- (-:-)
Polonia-Stal Świdnica Piast Żmigród 2021-05-26 00:00 -:- (-:-)
Chrobry JS II Głogów Moto Jelcz Oława 2021-05-26 17:00 -:-  (-:-)


Kolejka 21

Parasol Wrocław WKS Śląsk Wrocław 2021-04-24 00:00 6:2 (0:0)
Piast Nowa Ruda Polonia-Stal Świdnica 2021-04-24 00:00 1:2 (0:0)
Miedź Legnica Bobrzanie Bolesławiec 2021-04-24 00:00 0:3 (0:0)
Górnik Polkowice Ślęza Wrocław 2021-04-24 00:00 2:1 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra FC Wrocław Academy 2021-04-24 00:00 0:7 (0:0)
Moto Jelcz Oława Chrobry JS Głogów 2021-04-24 11:00 0:5  (0:1) 
Lechia Dzierżoniów Chrobry JS II Głogów 2021-04-25 11:00 0:3 (0:2)


Kolejka 22

WKS Śląsk Wrocław Miedź Legnica 2021-04-30 00:00 3:0 (0:0)
Chrobry JS II Głogów Karkonosze Jelenia Góra 2021-04-30 16:30 3:0  (0:0) 
Bobrzanie Bolesławiec Moto Jelcz Oława 2021-05-01 00:00 1:0 (0:0)
Ślęza Wrocław Piast Żmigród 2021-05-02 00:00 3:0 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Parasol Wrocław 2021-05-02 00:00 0:5 (0:0)
Chrobry JS Głogów Lechia Dzierżoniów 2021-05-02 11:00 7:3  (5:1) 
FC Wrocław Academy Górnik Polkowice 2021-05-19 00:00 -:- (-:-)


Kolejka 23

FC Wrocław Academy Ślęza Wrocław 2021-05-08 00:00 4:1 (0:0)
Miedź Legnica Polonia-Stal Świdnica 2021-05-08 00:00 0:3 (0:0)
Moto Jelcz Oława WKS Śląsk Wrocław 2021-05-08 00:00 1:4 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Bobrzanie Bolesławiec 2021-05-09 00:00 3:1 (0:0)
Piast Nowa Ruda Piast Żmigród 2021-05-09 00:00 1:3 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Chrobry JS Głogów 2021-05-09 10:00 0:3  (0:1) 
Górnik Polkowice Chrobry JS II Głogów 2021-05-09 17:00 1:1 (1:0)


Kolejka 24

WKS Śląsk Wrocław Lechia Dzierżoniów 2021-05-15 00:00 -:- (-:-)
Bobrzanie Bolesławiec Karkonosze Jelenia Góra 2021-05-15 00:00 -:- (-:-)
Ślęza Wrocław Piast Nowa Ruda 2021-05-16 00:00 -:- (-:-)
Polonia-Stal Świdnica Moto Jelcz Oława 2021-05-16 00:00 -:- (-:-)
Piast Żmigród Parasol Wrocław 2021-05-16 00:00 -:- (-:-)
Chrobry JS II Głogów FC Wrocław Academy 2021-05-16 13:30 -:-  (-:-)
Chrobry JS Głogów Górnik Polkowice 2021-05-16 15:30 -:-  (-:-)


Chrobry TV



więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#