POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest10.05.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pokaż tabelę:
Lp Drużyna M. P. Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.Termalica Nieciecza 27 56 16 8 3 50-23 10 3 2 29-11 6 5 1 21-12 0 0 0 0-0
2.GKS Tychy 29 53 15 8 6 38-21 10 3 2 24-9 5 5 4 14-12 1 1 0 3-2
3.Radomiak Radom 28 53 15 8 5 38-18 8 3 2 19-7 7 5 3 19-11 0 1 1 2-3
4.Arka Gdynia 28 49 14 7 7 41-27 6 4 3 17-11 8 3 4 24-16 0 0 0 0-0
5.Górnik Łęczna 29 48 13 9 7 40-25 9 4 1 25-8 4 5 6 15-17 1 0 0 2-0
6.ŁKS Łódź 29 48 14 6 9 49-32 7 5 3 30-20 7 1 6 19-12 0 0 1 0-2
7.Miedź Legnica 28 43 11 10 7 40-29 5 6 3 26-17 6 4 4 14-12 0 0 0 0-0
8.Odra Opole 29 42 11 9 9 29-32 6 5 3 12-12 5 4 6 17-20 0 0 0 0-0
9.Sandecja Nowy Sącz 28 40 11 7 10 38-38 7 4 4 22-20 4 3 6 16-18 1 0 1 4-3
10.Widzew Łódź 29 40 10 10 9 26-31 7 6 1 15-6 3 4 8 11-25 1 0 1 3-4
11.Chrobry Głogów 28 39 11 6 11 32-39 6 3 5 17-13 5 3 6 15-26 0 0 0 0-0
12.Korona Kielce 29 35 10 5 14 23-39 6 2 6 12-18 4 3 8 11-21 0 0 0 0-0
13.Puszcza Niepołomice 28 34 9 7 12 26-34 6 2 5 11-12 3 5 7 15-22 0 0 0 0-0
14.Stomil Olsztyn 29 29 8 5 16 27-43 3 3 9 10-22 5 2 7 17-21 0 0 0 0-0
15.Resovia 29 28 7 7 15 23-38 5 5 5 14-14 2 2 10 9-24 0 0 0 0-0
16.GKS Jastrzębie 29 25 7 4 18 25-43 4 2 8 13-19 3 2 10 12-24 0 0 0 0-0
17.Zagłębie Sosnowiec 29 23 6 5 18 27-40 5 2 8 20-20 1 3 10 7-20 0 0 0 0-0
18.GKS Bełchatów 29 20 5 7 17 23-43 3 2 10 15-25 2 5 7 8-18 0 0 0 0-0
GKS Bełchatów został ukarany odjęciem dwóch punktów za zaległości finansowe.

Kolejka 1

GKS Jastrzębie Arka Gdynia 2020-08-28 17:00 0:4 (0:3)
Odra Opole ŁKS Łódź 2020-08-28 17:40 0:4 (0:2)
Radomiak Radom Widzew Łódź 2020-08-29 12:40 4:1 (0:1)
Miedź Legnica Sandecja Nowy Sącz 2020-08-29 16:00 3:1 (3:0)
Górnik Łęczna GKS Bełchatów 2020-08-29 17:00 3:0 (1:0)
GKS Tychy Stomil Olsztyn 2020-08-29 19:00 0:0 (0:0)
Puszcza Niepołomice Resovia 2020-08-29 19:00 0:3 (0:1)
Termalica Nieciecza Zagłębie Sosnowiec 2020-08-29 20:00 1:0 (0:0)
Chrobry Głogów Korona Kielce 2020-08-30 12:40 1:1  (1:0) 


Kolejka 2

Arka Gdynia Puszcza Niepołomice 2020-09-04 18:00 3:2 (1:0)
Korona Kielce GKS Jastrzębie 2020-09-05 12:40 3:2 (2:1)
Sandecja Nowy Sącz Termalica Nieciecza 2020-09-05 17:00 0:1 (0:0)
GKS Bełchatów Miedź Legnica 2020-09-05 18:00 1:0 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec GKS Tychy 2020-09-06 12:40 3:0 (0:0)
Górnik Łęczna Resovia 2020-09-06 16:00 2:0 (1:0)
Chrobry Głogów Radomiak Radom 2020-09-16 19:00 1:2  (0:1) 
Widzew Łódź ŁKS Łódź 2020-09-16 19:10 0:2 (0:1)
Stomil Olsztyn Odra Opole 2020-09-16 19:45 0:1 (0:1)


Kolejka 3

Chrobry Głogów Widzew Łódź 2020-09-10 20:30 3:0  (1:0) 
GKS Jastrzębie Radomiak Radom 2020-09-11 16:00 0:1 (0:1)
Miedź Legnica Resovia 2020-09-11 19:00 4:0 (3:0)
Puszcza Niepołomice Korona Kielce 2020-09-11 19:00 0:0 (0:0)
Odra Opole Zagłębie Sosnowiec 2020-09-11 19:45 1:0 (0:0)
ŁKS Łódź Stomil Olsztyn 2020-09-12 12:40 3:0 (2:0)
GKS Tychy Sandecja Nowy Sącz 2020-09-12 19:00 2:0 (1:0)
Termalica Nieciecza GKS Bełchatów 2020-09-12 20:00 2:0 (1:0)
Górnik Łęczna Arka Gdynia 2020-10-21 17:40 2:0 (0:0)


Kolejka 4

Arka Gdynia Miedź Legnica 2020-09-18 17:40 4:0 (1:0)
Widzew Łódź Stomil Olsztyn 2020-09-19 12:40 2:0 (1:0)
Sandecja Nowy Sącz Odra Opole 2020-09-19 16:30 1:2 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec ŁKS Łódź 2020-09-19 17:00 1:2 (0:1)
Chrobry Głogów GKS Jastrzębie 2020-09-19 18:00 1:0  (0:0) 
GKS Bełchatów GKS Tychy 2020-09-19 18:00 1:1 (0:1)
Termalica Nieciecza Resovia 2020-09-19 20:00 2:0 (1:0)
Korona Kielce Górnik Łęczna 2020-09-20 12:40 0:2 (0:1)
Radomiak Radom Puszcza Niepołomice 2020-10-21 00:00 2:0 (2:0)


Kolejka 5

GKS Jastrzębie Widzew Łódź 2020-09-25 17:40 0:1 (0:1)
Termalica Nieciecza Arka Gdynia 2020-09-25 18:00 0:1 (0:0)
GKS Tychy Resovia 2020-09-25 19:00 2:1 (1:0)
Odra Opole GKS Bełchatów 2020-09-25 19:45 1:0 (0:0)
Stomil Olsztyn Zagłębie Sosnowiec 2020-09-25 19:45 1:0 (0:0)
Miedź Legnica Korona Kielce 2020-09-26 12:40 1:1 (0:1)
Górnik Łęczna Radomiak Radom 2020-09-26 16:00 2:1 (2:0)
ŁKS Łódź Sandecja Nowy Sącz 2020-09-27 12:40 4:1 (2:0)
Puszcza Niepołomice Chrobry Głogów 2020-09-27 16:00 2:0  (1:0) 


Kolejka 6

Widzew Łódź Zagłębie Sosnowiec 2020-09-29 18:10 1:1 (0:0)
Arka Gdynia GKS Tychy 2020-09-29 20:40 0:2 (0:1)
Sandecja Nowy Sącz Stomil Olsztyn 2020-09-30 16:00 1:4 (0:2)
Chrobry Głogów Górnik Łęczna 2020-09-30 18:00 1:1  (1:0) 
Korona Kielce Termalica Nieciecza 2020-09-30 18:10 0:3 (0:2)
Odra Opole Resovia 2020-09-30 18:30 1:0 (1:0)
GKS Bełchatów ŁKS Łódź 2020-09-30 19:00 1:3 (1:3)
Puszcza Niepołomice GKS Jastrzębie 2020-09-30 19:00 2:1 (0:0)
Radomiak Radom Miedź Legnica 2020-09-30 19:00 0:2 (0:1)


Kolejka 7

Zagłębie Sosnowiec Sandecja Nowy Sącz 2020-10-03 12:40 3:0 (2:0)
GKS Tychy Korona Kielce 2020-10-03 12:40 0:1 (0:1)
Miedź Legnica Chrobry Głogów 2020-10-03 16:00 2:2  (1:2) 
Puszcza Niepołomice Widzew Łódź 2020-10-04 12:40 1:0 (1:0)
ŁKS Łódź Resovia 2020-10-04 12:40 2:1 (1:0)
Odra Opole Arka Gdynia 2020-10-04 15:00 0:0 (0:0)
Stomil Olsztyn GKS Bełchatów 2020-10-04 17:00 0:0 (0:0)
Termalica Nieciecza Radomiak Radom 2020-10-04 19:00 3:2 (2:1)
Górnik Łęczna GKS Jastrzębie 2020-11-11 17:00 2:1 (1:1)


Kolejka 8

Widzew Łódź Sandecja Nowy Sącz 2020-10-09 17:40 2:1 (1:1)
Miedź Legnica GKS Jastrzębie 2020-10-09 18:00 1:1 (0:1)
Arka Gdynia ŁKS Łódź 2020-10-10 12:40 0:0 (0:0)
Stomil Olsztyn Resovia 2020-10-10 17:00 1:1 (0:1)
GKS Bełchatów Zagłębie Sosnowiec 2020-10-10 18:00 1:0 (1:0)
Korona Kielce Odra Opole 2020-10-11 12:40 0:2 (0:0)
Radomiak Radom GKS Tychy 2020-10-28 13:00 2:2 (1:1)
Chrobry Głogów Termalica Nieciecza 2020-11-04 12:30 0:2  (0:1) 
Puszcza Niepołomice Górnik Łęczna 2020-11-18 14:00 1:0 (1:0)


Kolejka 9

Miedź Legnica Puszcza Niepołomice 2020-10-16 18:00 1:1 (0:0)
Termalica Nieciecza GKS Jastrzębie 2020-10-16 18:00 2:0 (1:0)
Odra Opole Radomiak Radom 2020-10-16 19:45 1:1 (0:0)
GKS Tychy Chrobry Głogów 2020-10-16 20:30 4:0  (2:0) 
Górnik Łęczna Widzew Łódź 2020-10-17 12:40 0:0 (0:0)
Stomil Olsztyn Arka Gdynia 2020-10-17 14:00 1:1 (0:1)
Sandecja Nowy Sącz GKS Bełchatów 2020-10-18 14:00 0:0 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Resovia 2020-11-04 15:00 0:2 (0:1)
ŁKS Łódź Korona Kielce 2020-11-11 18:00 2:0 (1:0)


Kolejka 10

GKS Tychy GKS Jastrzębie 2020-10-23 17:40 3:1 (2:0)
Górnik Łęczna Miedź Legnica 2020-10-25 15:00 1:0 (0:0)
Widzew Łódź GKS Bełchatów 2020-11-10 18:00 0:0 (0:0)
Radomiak Radom ŁKS Łódź 2020-11-18 00:00 1:0 (0:0)
Resovia Sandecja Nowy Sącz 2020-11-18 12:00 0:0 (0:0)
Chrobry Głogów Odra Opole 2020-11-18 15:00 2:3  (1:0) 
Arka Gdynia Zagłębie Sosnowiec 2020-11-18 16:00 2:0 (1:0)
Korona Kielce Stomil Olsztyn 2020-11-18 17:00 1:3 (0:2)
Puszcza Niepołomice Termalica Nieciecza 2020-11-25 17:40 0:0 (0:0)


Kolejka 11

Miedź Legnica Widzew Łódź 2020-11-06 17:40 1:1 (0:0)
Stomil Olsztyn Radomiak Radom 2020-11-06 17:40 0:1 (0:0)
Odra Opole GKS Jastrzębie 2020-11-07 12:30 0:2 (0:1)
Termalica Nieciecza Górnik Łęczna 2020-11-07 12:40 2:1 (0:0)
ŁKS Łódź Chrobry Głogów 2020-11-07 12:40 4:0  (0:0) 
GKS Bełchatów Resovia 2020-11-07 17:00 3:0 (2:0)
Zagłębie Sosnowiec Korona Kielce 2020-11-07 17:00 1:3 (0:2)
GKS Tychy Puszcza Niepołomice 2020-11-08 12:40 1:1 (1:0)
Sandecja Nowy Sącz Arka Gdynia 2020-11-08 16:00 1:5 (0:0)


Kolejka 12

Arka Gdynia GKS Bełchatów 2020-11-13 16:00 1:2 (0:1)
Chrobry Głogów Stomil Olsztyn 2020-11-13 17:40 3:0  (1:0) 
Puszcza Niepołomice Odra Opole 2020-11-14 12:30 1:0 (0:0)
GKS Jastrzębie ŁKS Łódź 2020-11-14 12:30 0:3 (0:1)
Widzew Łódź Resovia 2020-11-14 12:40 2:0 (0:0)
Radomiak Radom Zagłębie Sosnowiec 2020-11-14 13:00 0:0 (0:0)
Korona Kielce Sandecja Nowy Sącz 2020-11-14 18:00 1:0 (1:0)
Miedź Legnica Termalica Nieciecza 2020-11-15 12:40 2:3 (0:0)
Górnik Łęczna GKS Tychy 2020-11-15 16:00 1:1 (0:0)


Kolejka 13

Termalica Nieciecza Widzew Łódź 2020-11-20 17:40 2:0 (1:0)
Resovia Arka Gdynia 2020-11-21 12:00 1:2 (0:1)
Stomil Olsztyn GKS Jastrzębie 2020-11-21 12:40 0:1 (0:1)
GKS Bełchatów Korona Kielce 2020-11-21 17:00 0:1 (0:0)
GKS Tychy Miedź Legnica 2020-11-21 17:00 0:2 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec Chrobry Głogów 2020-11-21 17:00 1:2  (1:1) 
Sandecja Nowy Sącz Radomiak Radom 2020-11-22 12:40 1:1 (1:1)
Odra Opole Górnik Łęczna 2020-11-22 12:40 1:1 (0:1)
ŁKS Łódź Puszcza Niepołomice 2020-11-22 12:40 4:4 (3:1)


Kolejka 14

Górnik Łęczna ŁKS Łódź 2020-11-27 17:40 2:0 (0:0)
Miedź Legnica Odra Opole 2020-11-27 17:40 4:2 (2:1)
Puszcza Niepołomice Stomil Olsztyn 2020-11-28 12:30 0:2 (0:0)
GKS Jastrzębie Zagłębie Sosnowiec 2020-11-28 12:30 2:1 (1:0)
Termalica Nieciecza GKS Tychy 2020-11-28 12:40 0:0 (0:0)
Chrobry Głogów Sandecja Nowy Sącz 2020-11-28 15:00 0:2  (0:1) 
Korona Kielce Resovia 2020-11-28 18:00 1:0 (0:0)
Radomiak Radom GKS Bełchatów 2020-11-28 19:10 2:0 (1:0)
Widzew Łódź Arka Gdynia 2020-11-29 12:40 2:1 (1:0)


Kolejka 15

Stomil Olsztyn Górnik Łęczna 2020-12-01 13:00 2:1 (1:0)
ŁKS Łódź Miedź Legnica 2020-12-01 20:30 3:4 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec Puszcza Niepołomice 2020-12-02 16:00 2:0 (0:0)
GKS Bełchatów Chrobry Głogów 2020-12-02 17:00 1:2  (0:1) 
Arka Gdynia Korona Kielce 2020-12-03 12:00 1:0 (1:0)
GKS Tychy Widzew Łódź 2020-12-03 18:00 2:1 (1:1)
Resovia Radomiak Radom 2020-12-09 12:00 0:0 (0:0)
Sandecja Nowy Sącz GKS Jastrzębie 2020-12-09 13:00 3:0 (2:0)
Termalica Nieciecza Odra Opole 2020-12-09 16:00 1:1 (0:1)


Kolejka 16

Miedź Legnica Stomil Olsztyn 2020-12-04 17:40 2:2 (2:2)
GKS Jastrzębie GKS Bełchatów 2020-12-05 12:30 3:2 (2:2)
Termalica Nieciecza ŁKS Łódź 2020-12-05 12:40 2:0 (1:0)
Chrobry Głogów Resovia 2020-12-05 15:00 3:0  (2:0) 
Radomiak Radom Arka Gdynia 2020-12-06 12:40 0:0 (0:0)
Puszcza Niepołomice Sandecja Nowy Sącz 2020-12-06 15:00 0:1 (0:0)
Górnik Łęczna Zagłębie Sosnowiec 2020-12-06 16:00 4:1 (1:0)
GKS Tychy Odra Opole 2020-12-06 17:00 2:0 (1:0)
Widzew Łódź Korona Kielce 2021-02-20 17:40 2:0 (2:0)


Kolejka 17

Resovia GKS Jastrzębie 2020-12-12 12:00 1:2 (0:0)
Stomil Olsztyn Termalica Nieciecza 2020-12-12 12:30 1:4 (0:3)
GKS Bełchatów Puszcza Niepołomice 2020-12-12 12:40 0:2 (0:1)
Arka Gdynia Chrobry Głogów 2020-12-12 14:00 1:1  (0:0) 
Zagłębie Sosnowiec Miedź Legnica 2020-12-12 16:00 0:2 (0:0)
Korona Kielce Radomiak Radom 2020-12-13 12:40 0:2 (0:1)
Sandecja Nowy Sącz Górnik Łęczna 2020-12-13 13:00 1:1 (0:1)
ŁKS Łódź GKS Tychy 2021-02-20 12:40 0:3 (0:1)
Odra Opole Widzew Łódź 2021-03-10 17:40 0:0 (0:0)


Kolejka 18

Resovia Puszcza Niepołomice 2021-02-26 14:00 2:1 (2:1)
Arka Gdynia GKS Jastrzębie 2021-02-26 16:00 1:0 (1:0)
Widzew Łódź Radomiak Radom 2021-02-26 17:40 1:1 (0:1)
ŁKS Łódź Odra Opole 2021-02-27 12:40 2:1 (2:0)
Sandecja Nowy Sącz Miedź Legnica 2021-02-27 13:00 2:0 (1:0)
Stomil Olsztyn GKS Tychy 2021-02-27 13:00 1:2 (1:1)
Zagłębie Sosnowiec Termalica Nieciecza 2021-02-27 15:00 1:1 (0:0)
GKS Bełchatów Górnik Łęczna 2021-02-27 16:00 1:2 (0:1)
Korona Kielce Chrobry Głogów 2021-02-28 12:40 2:2  (1:1) 


Kolejka 19

Odra Opole Stomil Olsztyn 2021-03-05 14:00 1:2 (1:1)
Miedź Legnica GKS Bełchatów 2021-03-05 17:00 3:0 (1:0)
Termalica Nieciecza Sandecja Nowy Sącz 2021-03-05 17:40 2:2 (1:0)
ŁKS Łódź Widzew Łódź 2021-03-06 12:40 2:2 (0:2)
Resovia Górnik Łęczna 2021-03-06 14:00 0:2 (0:1)
GKS Jastrzębie Korona Kielce 2021-03-06 14:30 2:0 (0:0)
Radomiak Radom Chrobry Głogów 2021-03-06 17:00 1:2  (0:2) 
GKS Tychy Zagłębie Sosnowiec 2021-03-07 12:40 3:1 (1:1)
Puszcza Niepołomice Arka Gdynia 2021-03-07 14:30 4:0 (0:0)


Kolejka 20

GKS Bełchatów Termalica Nieciecza 2021-03-12 17:40 1:2 (1:0)
Arka Gdynia Górnik Łęczna 2021-03-13 12:40 0:2 (0:0)
Sandecja Nowy Sącz GKS Tychy 2021-03-13 13:00 2:1 (1:1)
Stomil Olsztyn ŁKS Łódź 2021-03-13 13:00 0:2 (0:0)
Resovia Miedź Legnica 2021-03-13 15:00 0:0 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Odra Opole 2021-03-13 16:00 0:2 (0:0)
Korona Kielce Puszcza Niepołomice 2021-03-13 17:00 1:0 (1:0)
Radomiak Radom GKS Jastrzębie 2021-03-13 19:10 2:0 (1:0)
Widzew Łódź Chrobry Głogów 2021-03-14 12:40 1:0  (0:0) 


Kolejka 21

Odra Opole Sandecja Nowy Sącz 2021-03-19 14:00 1:1 (0:1)
Górnik Łęczna Korona Kielce 2021-03-19 20:30 0:1 (0:0)
Miedź Legnica Arka Gdynia 2021-03-20 12:40 1:2 (1:1)
GKS Jastrzębie Chrobry Głogów 2021-03-20 14:30 0:1  (0:0) 
Resovia Termalica Nieciecza 2021-03-20 15:00 3:1 (0:1)
GKS Tychy GKS Bełchatów 2021-03-20 17:00 0:0 (0:0)
ŁKS Łódź Zagłębie Sosnowiec 2021-03-20 18:00 0:0 (0:0)
Stomil Olsztyn Widzew Łódź 2021-03-21 12:40 0:1 (0:0)
Puszcza Niepołomice Radomiak Radom 2021-04-14 13:00 0:4 (0:2)


Kolejka 22

Korona Kielce Miedź Legnica 2021-03-26 20:30 0:0 (0:0)
Radomiak Radom Górnik Łęczna 2021-03-27 12:40 3:0 (1:0)
Sandecja Nowy Sącz ŁKS Łódź 2021-03-27 13:00 2:1 (1:0)
Resovia GKS Tychy 2021-03-27 15:00 0:0 (0:0)
Chrobry Głogów Puszcza Niepołomice 2021-03-27 16:00 0:2  (0:2) 
GKS Bełchatów Odra Opole 2021-03-27 16:00 1:1 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec Stomil Olsztyn 2021-03-27 16:00 2:1 (1:1)
Widzew Łódź GKS Jastrzębie 2021-03-28 12:40 2:0 (0:0)
Arka Gdynia Termalica Nieciecza 2021-04-21 00:00 1:1 (0:0)


Kolejka 23

Górnik Łęczna Chrobry Głogów 2021-04-01 17:00 3:0  (0:0) 
GKS Tychy Arka Gdynia 2021-04-01 17:40 1:0 (1:0)
Miedź Legnica Radomiak Radom 2021-04-03 12:40 0:1 (0:0)
GKS Jastrzębie Puszcza Niepołomice 2021-04-03 12:40 1:2 (1:2)
Resovia Odra Opole 2021-04-03 13:00 1:1 (0:1)
Stomil Olsztyn Sandecja Nowy Sącz 2021-04-03 14:00 0:5 (0:3)
Zagłębie Sosnowiec Widzew Łódź 2021-04-03 16:00 3:0 (2:0)
ŁKS Łódź GKS Bełchatów 2021-04-03 17:00 1:0 (0:0)
Termalica Nieciecza Korona Kielce 2021-05-05 19:00 6:2 (3:0)


Kolejka 24

Widzew Łódź Puszcza Niepołomice 2021-04-09 17:40 0:0 (0:0)
Korona Kielce GKS Tychy 2021-04-10 12:40 1:0 (0:0)
Resovia ŁKS Łódź 2021-04-10 15:00 1:0 (0:0)
Sandecja Nowy Sącz Zagłębie Sosnowiec 2021-04-10 16:00 2:1 (1:0)
GKS Bełchatów Stomil Olsztyn 2021-04-10 16:00 2:3 (0:2)
GKS Jastrzębie Górnik Łęczna 2021-04-10 16:00 1:1 (1:0)
Arka Gdynia Odra Opole 2021-04-11 12:40 1:1 (0:1)
Chrobry Głogów Miedź Legnica 2021-04-11 12:40 0:0  (0:0) 
Radomiak Radom Termalica Nieciecza 2021-05-12 18:00 -:- (-:-)


Kolejka 25

ŁKS Łódź Arka Gdynia 2021-04-16 17:40 1:2 (1:0)
Górnik Łęczna Puszcza Niepołomice 2021-04-17 12:40 0:0 (0:0)
Resovia Stomil Olsztyn 2021-04-17 15:00 1:0 (0:0)
Sandecja Nowy Sącz Widzew Łódź 2021-04-17 16:00 3:1 (2:0)
Odra Opole Korona Kielce 2021-04-18 12:40 1:0 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec GKS Bełchatów 2021-04-18 12:40 1:1 (1:0)
GKS Tychy Radomiak Radom 2021-04-20 17:40 1:0 (1:0)
GKS Jastrzębie Miedź Legnica 2021-05-05 17:00 1:2 (1:1)
Termalica Nieciecza Chrobry Głogów 2021-05-19 19:00 -:-  (-:-)


Kolejka 26

GKS Bełchatów Sandecja Nowy Sącz 2021-04-23 16:00 0:2 (0:1)
Widzew Łódź Górnik Łęczna 2021-04-23 17:40 0:0 (0:0)
Korona Kielce ŁKS Łódź 2021-04-24 12:40 1:2 (0:0)
Resovia Zagłębie Sosnowiec 2021-04-24 16:00 1:2 (1:1)
Chrobry Głogów GKS Tychy 2021-04-24 16:00 1:0  (0:0) 
GKS Jastrzębie Termalica Nieciecza 2021-04-24 16:00 0:0 (0:0)
Radomiak Radom Odra Opole 2021-04-24 19:10 1:0 (0:0)
Arka Gdynia Stomil Olsztyn 2021-04-25 12:40 2:0 (1:0)
Puszcza Niepołomice Miedź Legnica 2021-05-19 00:00 -:- (-:-)


Kolejka 27

Miedź Legnica Górnik Łęczna 2021-04-27 17:00 1:0 (0:0)
GKS Bełchatów Widzew Łódź 2021-04-27 17:40 2:3 (1:0)
Sandecja Nowy Sącz Resovia 2021-04-28 16:00 1:1 (0:0)
Stomil Olsztyn Korona Kielce 2021-04-28 16:00 2:0 (0:0)
Odra Opole Chrobry Głogów 2021-04-28 17:00 3:1  (1:0) 
Zagłębie Sosnowiec Arka Gdynia 2021-04-28 17:00 2:3 (2:1)
ŁKS Łódź Radomiak Radom 2021-04-28 17:40 1:1 (1:1)
Termalica Nieciecza Puszcza Niepołomice 2021-04-28 20:00 4:0 (2:0)
GKS Jastrzębie GKS Tychy 2021-04-29 17:40 0:1 (0:1)


Kolejka 28

Widzew Łódź Miedź Legnica 2021-04-30 17:40 0:0 (0:0)
Chrobry Głogów ŁKS Łódź 2021-05-01 12:40 1:0  (0:0) 
Korona Kielce Zagłębie Sosnowiec 2021-05-01 17:00 1:0 (0:0)
Resovia GKS Bełchatów 2021-05-02 12:00 1:3 (1:2)
Górnik Łęczna Termalica Nieciecza 2021-05-02 12:40 3:3 (1:2)
GKS Jastrzębie Odra Opole 2021-05-02 12:40 3:0 (1:0)
Puszcza Niepołomice GKS Tychy 2021-05-02 19:00 0:1 (0:1)
Radomiak Radom Stomil Olsztyn 2021-05-02 19:10 1:0 (1:0)
Arka Gdynia Sandecja Nowy Sącz 2021-05-19 17:40 -:- (-:-)


Kolejka 29

Odra Opole Puszcza Niepołomice 2021-05-07 17:00 1:0 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Radomiak Radom 2021-05-07 17:40 0:1 (0:0)
GKS Tychy Górnik Łęczna 2021-05-07 18:00 3:1 (2:0)
GKS Bełchatów Arka Gdynia 2021-05-08 12:40 0:3 (0:0)
Sandecja Nowy Sącz Korona Kielce 2021-05-08 16:00 2:1 (1:0)
Stomil Olsztyn Chrobry Głogów 2021-05-08 16:00 1:2  (0:2) 
Termalica Nieciecza Miedź Legnica 2021-05-08 20:00 0:2 (0:1)
Resovia Widzew Łódź 2021-05-09 12:40 2:0 (1:0)
ŁKS Łódź GKS Jastrzębie 2021-05-09 15:00 1:1 (1:0)


Kolejka 30

Arka Gdynia Resovia 2021-05-14 20:40 -:- (-:-)
Miedź Legnica GKS Tychy 2021-05-15 12:40 -:- (-:-)
Górnik Łęczna Odra Opole 2021-05-15 16:00 -:- (-:-)
Chrobry Głogów Zagłębie Sosnowiec 2021-05-15 17:00 -:-  (-:-)
Korona Kielce GKS Bełchatów 2021-05-15 17:00 -:- (-:-)
GKS Jastrzębie Stomil Olsztyn 2021-05-15 17:00 -:- (-:-)
Widzew Łódź Termalica Nieciecza 2021-05-16 12:40 -:- (-:-)
Radomiak Radom Sandecja Nowy Sącz 2021-05-16 19:10 -:- (-:-)
Puszcza Niepołomice ŁKS Łódź 2021-05-16 19:30 -:- (-:-)


Kolejka 31

ŁKS Łódź Górnik Łęczna 2021-05-21 17:40 -:- (-:-)
Odra Opole Miedź Legnica 2021-05-21 19:45 -:- (-:-)
GKS Bełchatów Radomiak Radom 2021-05-22 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec GKS Jastrzębie 2021-05-22 12:40 -:- (-:-)
GKS Tychy Termalica Nieciecza 2021-05-22 12:40 -:- (-:-)
Stomil Olsztyn Puszcza Niepołomice 2021-05-22 17:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Widzew Łódź 2021-05-23 12:40 -:- (-:-)
Resovia Korona Kielce 2021-05-23 19:05 -:- (-:-)
Sandecja Nowy Sącz Chrobry Głogów 2021-05-23 19:10 -:-  (-:-)


Kolejka 32

Miedź Legnica ŁKS Łódź 2021-05-29 00:00 -:- (-:-)
Puszcza Niepołomice Zagłębie Sosnowiec 2021-05-29 00:00 -:- (-:-)
Chrobry Głogów GKS Bełchatów 2021-05-29 00:00 -:-  (-:-)
Górnik Łęczna Stomil Olsztyn 2021-05-29 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Arka Gdynia 2021-05-29 00:00 -:- (-:-)
Odra Opole Termalica Nieciecza 2021-05-29 00:00 -:- (-:-)
GKS Jastrzębie Sandecja Nowy Sącz 2021-05-29 00:00 -:- (-:-)
Widzew Łódź GKS Tychy 2021-05-29 00:00 -:- (-:-)
Radomiak Radom Resovia 2021-05-29 00:00 -:- (-:-)


Kolejka 33

Sandecja Nowy Sącz Puszcza Niepołomice 2021-06-05 00:00 -:- (-:-)
GKS Bełchatów GKS Jastrzębie 2021-06-05 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Radomiak Radom 2021-06-05 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Widzew Łódź 2021-06-05 00:00 -:- (-:-)
Odra Opole GKS Tychy 2021-06-05 00:00 -:- (-:-)
ŁKS Łódź Termalica Nieciecza 2021-06-05 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Górnik Łęczna 2021-06-05 00:00 -:- (-:-)
Resovia Chrobry Głogów 2021-06-05 00:00 -:-  (-:-)
Stomil Olsztyn Miedź Legnica 2021-06-05 00:00 -:- (-:-)


Kolejka 34

Miedź Legnica Zagłębie Sosnowiec 2021-06-12 00:00 -:- (-:-)
Puszcza Niepołomice GKS Bełchatów 2021-06-12 00:00 -:- (-:-)
Chrobry Głogów Arka Gdynia 2021-06-12 00:00 -:-  (-:-)
Górnik Łęczna Sandecja Nowy Sącz 2021-06-12 00:00 -:- (-:-)
Termalica Nieciecza Stomil Olsztyn 2021-06-12 00:00 -:- (-:-)
GKS Jastrzębie Resovia 2021-06-12 00:00 -:- (-:-)
Widzew Łódź Odra Opole 2021-06-12 00:00 -:- (-:-)
Radomiak Radom Korona Kielce 2021-06-12 00:00 -:- (-:-)
GKS Tychy ŁKS Łódź 2021-06-12 00:00 -:- (-:-)


Chrobry TV



więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#