POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest18.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pokaż tabelę:
Lp Drużyna M. P. Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.Miedź Legnica 20 44 13 5 2 36-15 7 2 1 19-7 6 3 1 17-8 0 0 0 0-0
2.Widzew Łódź 20 39 11 6 3 35-21 8 2 0 27-9 3 4 3 8-12 0 0 0 0-0
3.Korona Kielce 20 35 10 5 5 27-19 5 2 3 12-8 5 3 2 15-11 0 0 0 0-0
4.Podbeskidzie B-B 20 32 9 5 6 35-24 6 1 4 20-10 3 4 2 15-14 0 0 0 0-0
5.Sandecja Nowy Sącz 20 31 9 4 7 24-21 1 3 4 9-12 8 1 3 15-9 0 0 0 0-0
6.GKS Tychy 20 30 8 6 6 21-21 4 3 3 12-11 4 3 3 9-10 0 0 0 0-0
7.Chrobry Głogów 20 29 8 5 7 22-18 6 2 1 11-1 2 3 6 11-17 3 0 1 4-1
8.Odra Opole 20 29 8 5 7 28-28 6 3 2 17-11 2 2 5 11-17 2 0 1 4-3
9.Arka Gdynia 20 29 9 2 9 31-22 6 2 2 18-5 3 0 7 13-17 1 0 3 3-4
10.ŁKS Łódź 19 29 8 5 6 22-19 4 2 3 11-11 4 3 3 11-8 1 0 2 1-4
11.Resovia 20 27 7 6 7 22-22 3 4 4 11-11 4 2 3 11-11 1 0 1 1-1
12.Skra Częstochowa 20 27 7 6 7 13-19 1 2 2 3-6 6 4 5 10-13 1 0 1 1-1
13.GKS Katowice 20 23 5 8 7 25-33 4 4 2 17-16 1 4 5 8-17 0 0 0 0-0
14.Zagłębie Sosnowiec 20 21 5 6 9 27-30 3 3 4 14-11 2 3 5 13-19 0 0 0 0-0
15.Puszcza Niepołomice 19 19 5 4 10 21-28 2 3 6 14-16 3 1 4 7-12 0 0 0 0-0
16.Stomil Olsztyn 19 16 5 1 13 21-35 3 0 7 14-17 2 1 6 7-18 0 0 0 0-0
17.GKS Jastrzębie 19 13 2 7 10 15-33 2 3 6 7-17 0 4 4 8-16 1 0 0 3-1
18.Górnik Polkowice 20 13 1 10 9 20-37 1 7 4 14-16 0 3 5 6-21 0 0 1 1-3

Kolejka 1

Odra Opole Miedź Legnica 2021-07-30 18:00 1:4 (0:1)
Korona Kielce Skra Częstochowa 2021-07-30 20:00 2:0 (2:0)
GKS Tychy ŁKS Łódź 2021-07-30 20:30 1:1 (0:0)
GKS Katowice Resovia 2021-07-31 12:40 2:2 (1:0)
GKS Jastrzębie Puszcza Niepołomice 2021-07-31 18:00 0:2 (0:1)
Arka Gdynia Zagłębie Sosnowiec 2021-07-31 20:30 1:1 (0:0)
Widzew Łódź Sandecja Nowy Sącz 2021-08-01 12:40 3:0 (2:0)
Górnik Polkowice Podbeskidzie B-B 2021-08-01 15:00 1:1 (0:1)
Stomil Olsztyn Chrobry Głogów 2021-08-01 18:00 1:2  (0:2) 


Kolejka 2

Resovia GKS Tychy 2021-08-06 18:00 1:0 (1:0)
Podbeskidzie B-B Odra Opole 2021-08-06 20:30 0:3 (0:1)
Miedź Legnica GKS Katowice 2021-08-07 12:40 1:0 (1:0)
Górnik Polkowice Sandecja Nowy Sącz 2021-08-07 18:00 0:2 (0:1)
Arka Gdynia Chrobry Głogów 2021-08-07 20:30 0:2  (0:2) 
Zagłębie Sosnowiec Widzew Łódź 2021-08-08 12:40 1:2 (1:2)
GKS Jastrzębie Stomil Olsztyn 2021-08-08 15:00 1:0 (0:0)
ŁKS Łódź Skra Częstochowa 2021-08-08 18:00 3:2 (1:1)
Korona Kielce Puszcza Niepołomice 2021-08-09 18:00 3:1 (1:0)


Kolejka 3

Resovia Skra Częstochowa 2021-08-12 20:00 0:1 (0:0)
Puszcza Niepołomice ŁKS Łódź 2021-08-13 18:00 0:2 (0:0)
GKS Tychy Miedź Legnica 2021-08-13 20:30 0:3 (0:0)
Korona Kielce GKS Jastrzębie 2021-08-14 12:40 2:1 (2:1)
Stomil Olsztyn Arka Gdynia 2021-08-14 18:00 0:1 (0:0)
GKS Katowice Podbeskidzie B-B 2021-08-14 20:30 2:2 (1:2)
Widzew Łódź Chrobry Głogów 2021-08-15 12:40 2:0  (1:0) 
Górnik Polkowice Zagłębie Sosnowiec 2021-08-15 15:00 2:4 (2:2)
Odra Opole Sandecja Nowy Sącz 2021-08-15 18:00 1:2 (1:0)


Kolejka 4

Resovia Puszcza Niepołomice 2021-08-17 18:00 1:1 (1:1)
Miedź Legnica Skra Częstochowa 2021-08-17 18:00 1:1 (1:0)
Podbeskidzie B-B GKS Tychy 2021-08-17 20:30 0:0 (0:0)
Stomil Olsztyn Korona Kielce 2021-08-18 18:00 0:1 (0:1)
ŁKS Łódź GKS Jastrzębie 2021-08-18 18:00 2:2 (1:0)
Arka Gdynia Widzew Łódź 2021-08-18 20:30 3:1 (1:1)
Odra Opole Zagłębie Sosnowiec 2021-08-19 18:00 1:0 (1:0)
Górnik Polkowice Chrobry Głogów 2021-08-19 18:00 0:0  (0:0) 
GKS Katowice Sandecja Nowy Sącz 2021-08-19 20:30 0:0 (0:0)


Kolejka 5

Puszcza Niepołomice Miedź Legnica 2021-08-20 18:00 0:1 (0:0)
GKS Jastrzębie Resovia 2021-08-21 12:40 1:1 (1:1)
Korona Kielce ŁKS Łódź 2021-08-21 12:40 1:0 (0:0)
Widzew Łódź Stomil Olsztyn 2021-08-21 20:30 2:0 (1:0)
GKS Katowice Zagłębie Sosnowiec 2021-08-22 12:40 3:2 (0:2)
Górnik Polkowice Arka Gdynia 2021-08-22 15:00 5:1 (1:0)
GKS Tychy Sandecja Nowy Sącz 2021-08-22 18:00 2:1 (1:1)
Odra Opole Chrobry Głogów 2021-08-23 18:00 1:0  (0:0) 
Podbeskidzie B-B Skra Częstochowa 2021-08-23 20:30 1:0 (1:0)


Kolejka 6

Resovia Korona Kielce 2021-08-27 18:00 0:1 (0:0)
Stomil Olsztyn ŁKS Łódź 2021-08-27 20:30 0:3 (0:2)
Arka Gdynia Odra Opole 2021-08-28 12:40 3:0 (2:0)
Widzew Łódź Górnik Polkowice 2021-08-28 18:00 4:2 (1:1)
Miedź Legnica GKS Jastrzębie 2021-08-28 20:30 1:1 (0:0)
Chrobry Głogów GKS Katowice 2021-08-29 12:40 4:0  (2:0) 
Podbeskidzie B-B Puszcza Niepołomice 2021-08-29 15:00 4:0 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec GKS Tychy 2021-08-29 19:45 1:2 (1:2)
Sandecja Nowy Sącz Skra Częstochowa 2021-11-17 18:00 0:1 (0:0)


Kolejka 7

Korona Kielce Miedź Legnica 2021-09-03 20:30 0:0 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Skra Częstochowa 2021-09-04 12:40 0:0 (0:0)
ŁKS Łódź Resovia 2021-09-05 12:40 0:3 (0:2)
GKS Jastrzębie Podbeskidzie B-B 2021-09-05 15:00 0:1 (0:0)
Odra Opole Widzew Łódź 2021-09-05 18:00 0:0 (0:0)
Puszcza Niepołomice Sandecja Nowy Sącz 2021-09-15 18:00 1:2 (1:1)
GKS Katowice Arka Gdynia 2021-09-16 18:00 2:4 (0:0)
Górnik Polkowice Stomil Olsztyn 2021-09-16 20:30 2:2 (0:0)
GKS Tychy Chrobry Głogów 2021-09-16 20:30 1:0  (0:0) 


Kolejka 8

Chrobry Głogów Skra Częstochowa 2021-09-10 15:00 0:1  (0:0) 
Widzew Łódź GKS Katowice 2021-09-10 20:30 3:1 (1:0)
Podbeskidzie B-B Korona Kielce 2021-09-11 12:40 2:3 (1:1)
GKS Jastrzębie Sandecja Nowy Sącz 2021-09-11 18:00 0:3 (0:1)
Miedź Legnica ŁKS Łódź 2021-09-11 20:30 0:2 (0:0)
Arka Gdynia GKS Tychy 2021-09-12 12:40 0:1 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec Puszcza Niepołomice 2021-09-12 15:00 1:2 (1:1)
Górnik Polkowice Odra Opole 2021-09-12 18:00 1:1 (0:1)
Stomil Olsztyn Resovia 2021-09-13 18:00 4:2 (0:1)


Kolejka 9

GKS Jastrzębie Zagłębie Sosnowiec 2021-09-17 18:00 1:1 (0:1)
ŁKS Łódź Podbeskidzie B-B 2021-09-18 12:40 1:2 (1:1)
Korona Kielce Sandecja Nowy Sącz 2021-09-18 20:30 0:1 (0:1)
GKS Tychy Widzew Łódź 2021-09-19 12:40 1:1 (0:0)
Odra Opole Stomil Olsztyn 2021-09-19 15:00 2:0 (1:0)
Puszcza Niepołomice Chrobry Głogów 2021-09-19 18:00 2:2  (1:1) 
Skra Częstochowa Arka Gdynia 2021-09-20 18:00 2:1 (1:0)
Górnik Polkowice GKS Katowice 2021-09-20 20:30 1:1 (0:0)
Resovia Miedź Legnica 2021-10-19 18:00 0:2 (0:0)


Kolejka 10

Widzew Łódź Skra Częstochowa 2021-09-24 18:00 4:0 (1:0)
Górnik Polkowice GKS Tychy 2021-09-24 20:30 0:1 (0:1)
Odra Opole GKS Katowice 2021-09-25 12:40 4:2 (3:1)
Arka Gdynia Puszcza Niepołomice 2021-09-25 18:00 2:0 (1:0)
Chrobry Głogów GKS Jastrzębie 2021-09-25 20:30 2:0  (1:0) 
Podbeskidzie B-B Resovia 2021-09-26 12:40 2:0 (1:0)
Stomil Olsztyn Miedź Legnica 2021-09-26 15:00 3:0 (1:0)
Sandecja Nowy Sącz ŁKS Łódź 2021-09-26 18:00 0:1 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Korona Kielce 2021-09-27 18:00 0:0 (0:0)


Kolejka 11

Miedź Legnica Podbeskidzie B-B 2021-10-01 18:00 4:2 (2:1)
ŁKS Łódź Zagłębie Sosnowiec 2021-10-01 20:30 0:1 (0:0)
Puszcza Niepołomice Widzew Łódź 2021-10-02 12:40 0:1 (0:1)
Korona Kielce Chrobry Głogów 2021-10-02 18:00 2:2  (1:1) 
Resovia Sandecja Nowy Sącz 2021-10-02 20:30 0:1 (0:1)
GKS Tychy Odra Opole 2021-10-03 12:40 2:1 (1:0)
Górnik Polkowice Skra Częstochowa 2021-10-03 15:00 0:0 (0:0)
GKS Katowice Stomil Olsztyn 2021-10-03 18:00 2:1 (0:0)
GKS Jastrzębie Arka Gdynia 2021-10-04 18:00 1:5 (0:1)


Kolejka 12

Arka Gdynia Korona Kielce 2021-10-08 17:30 0:0 (0:0)
GKS Katowice GKS Tychy 2021-10-09 12:40 2:2 (2:0)
Zagłębie Sosnowiec Resovia 2021-10-10 12:40 0:1 (0:1)
Sandecja Nowy Sącz Miedź Legnica 2021-10-10 15:00 1:3 (0:1)
Widzew Łódź GKS Jastrzębie 2021-10-10 18:00 3:1 (2:1)
Górnik Polkowice Puszcza Niepołomice 2021-10-20 18:00 0:1 (0:0)
Odra Opole Skra Częstochowa 2021-10-20 20:30 1:0 (0:0)
Stomil Olsztyn Podbeskidzie B-B 2021-10-21 18:00 2:4 (2:3)
Chrobry Głogów ŁKS Łódź 2021-12-01 18:00 1:0  (0:0) 


Kolejka 13

Puszcza Niepołomice Odra Opole 2021-10-15 18:00 3:0 (2:0)
Korona Kielce Widzew Łódź 2021-10-15 20:30 0:1 (0:1)
Resovia Chrobry Głogów 2021-10-16 12:40 3:0  (2:0) 
GKS Jastrzębie Górnik Polkowice 2021-10-16 15:00 3:1 (2:0)
Miedź Legnica Zagłębie Sosnowiec 2021-10-16 18:00 4:0 (2:0)
Podbeskidzie B-B Sandecja Nowy Sącz 2021-10-16 18:00 0:1 (0:1)
Skra Częstochowa GKS Katowice 2021-10-16 20:30 0:0 (0:0)
ŁKS Łódź Arka Gdynia 2021-10-17 12:40 1:0 (1:0)
GKS Tychy Stomil Olsztyn 2021-10-18 18:00 1:2 (0:2)


Kolejka 14

Chrobry Głogów Miedź Legnica 2021-10-22 20:30 0:0  (0:0) 
Górnik Polkowice Korona Kielce 2021-10-23 12:40 2:2 (1:0)
Arka Gdynia Resovia 2021-10-23 15:00 2:0 (2:0)
GKS Katowice Puszcza Niepołomice 2021-10-23 18:00 1:0 (1:0)
GKS Tychy Skra Częstochowa 2021-10-23 20:30 0:0 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Podbeskidzie B-B 2021-10-24 12:40 2:2 (1:1)
Odra Opole GKS Jastrzębie 2021-10-24 15:00 2:2 (2:0)
Widzew Łódź ŁKS Łódź 2021-10-24 18:00 2:2 (1:2)
Stomil Olsztyn Sandecja Nowy Sącz 2021-10-25 18:00 1:2 (0:2)


Kolejka 15

Stomil Olsztyn Skra Częstochowa 2021-10-29 18:00 0:1 (0:1)
Korona Kielce Odra Opole 2021-10-29 20:30 2:1 (2:1)
GKS Jastrzębie GKS Katowice 2021-10-30 12:40 0:0 (0:0)
Resovia Widzew Łódź 2021-10-30 18:00 1:0 (1:0)
ŁKS Łódź Górnik Polkowice 2021-10-30 20:30 1:1 (1:0)
Miedź Legnica Arka Gdynia 2021-10-31 12:40 1:0 (0:0)
Sandecja Nowy Sącz Zagłębie Sosnowiec 2021-10-31 15:00 1:1 (0:0)
Podbeskidzie B-B Chrobry Głogów 2021-10-31 18:00 2:1  (1:1) 
Puszcza Niepołomice GKS Tychy 2021-10-31 20:30 2:2 (0:1)


Kolejka 16

Odra Opole ŁKS Łódź 2021-11-05 18:00 3:0 (2:0)
Puszcza Niepołomice Skra Częstochowa 2021-11-05 18:00 1:2 (1:0)
Arka Gdynia Podbeskidzie B-B 2021-11-05 20:30 1:0 (0:0)
GKS Katowice Korona Kielce 2021-11-06 12:40 1:0 (1:0)
Chrobry Głogów Sandecja Nowy Sącz 2021-11-06 18:00 1:0  (0:0) 
GKS Tychy GKS Jastrzębie 2021-11-06 20:30 4:1 (2:0)
Widzew Łódź Miedź Legnica 2021-11-07 12:40 1:1 (1:1)
Stomil Olsztyn Zagłębie Sosnowiec 2021-11-07 15:00 3:1 (2:1)
Resovia Górnik Polkowice 2021-11-07 18:00 0:0 (0:0)


Kolejka 17

Resovia Odra Opole 2021-11-12 17:30 3:3 (1:2)
Puszcza Niepołomice Stomil Olsztyn 2021-11-12 18:00 0:2 (0:0)
ŁKS Łódź GKS Katowice 2021-11-13 18:00 1:0 (0:0)
Podbeskidzie B-B Widzew Łódź 2021-11-13 20:30 4:0 (1:0)
GKS Jastrzębie Skra Częstochowa 2021-11-14 12:40 0:1 (0:1)
Sandecja Nowy Sącz Arka Gdynia 2021-11-14 15:00 3:1 (2:1)
Miedź Legnica Górnik Polkowice 2021-11-15 18:00 3:1 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Chrobry Głogów 2021-11-24 18:00 3:2  (3:0) 
Korona Kielce GKS Tychy 2021-11-24 20:30 0:1 (0:1)


Kolejka 18

Puszcza Niepołomice GKS Jastrzębie 2021-11-19 18:00 0:0 (0:0)
Miedź Legnica Odra Opole 2021-11-19 20:30 2:0 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Arka Gdynia 2021-11-20 12:40 1:0 (1:0)
Podbeskidzie B-B Górnik Polkowice 2021-11-20 18:00 4:0 (1:0)
Skra Częstochowa Korona Kielce 2021-11-20 20:30 1:4 (1:1)
ŁKS Łódź GKS Tychy 2021-11-21 12:40 2:0 (1:0)
Chrobry Głogów Stomil Olsztyn 2021-11-21 18:00 2:0  (1:0) 
Sandecja Nowy Sącz Widzew Łódź 2021-11-22 18:00 2:2 (0:1)
Resovia GKS Katowice 2021-12-01 12:30 2:2 (1:2)


Kolejka 19

Skra Częstochowa ŁKS Łódź 2021-11-26 18:00 0:0 (0:0)
GKS Katowice Miedź Legnica 2021-11-26 18:00 2:3 (1:1)
Odra Opole Podbeskidzie B-B 2021-11-26 20:30 1:1 (0:1)
Chrobry Głogów Arka Gdynia 2021-11-27 12:40 1:0  (0:0) 
Puszcza Niepołomice Korona Kielce 2021-11-27 20:30 5:2 (4:1)
GKS Tychy Resovia 2021-11-28 12:40 0:1 (0:0)
Sandecja Nowy Sącz Górnik Polkowice 2021-11-28 15:00 1:1 (1:0)
Widzew Łódź Zagłębie Sosnowiec 2021-11-28 18:00 3:2 (2:1)
Stomil Olsztyn GKS Jastrzębie 2022-03-16 18:00 -:- (-:-)


Kolejka 20

Zagłębie Sosnowiec Górnik Polkowice 2021-12-03 18:00 5:0 (2:0)
Miedź Legnica GKS Tychy 2021-12-03 20:30 2:0 (0:0)
Podbeskidzie B-B GKS Katowice 2021-12-04 12:40 1:2 (1:2)
Skra Częstochowa Resovia 2021-12-04 20:30 0:1 (0:1)
Arka Gdynia Stomil Olsztyn 2021-12-05 12:40 6:0 (1:0)
Chrobry Głogów Widzew Łódź 2021-12-05 15:00 0:0  (0:0) 
GKS Jastrzębie Korona Kielce 2021-12-05 18:00 0:2 (0:1)
Sandecja Nowy Sącz Odra Opole 2021-12-06 18:00 1:2 (1:1)
ŁKS Łódź Puszcza Niepołomice 2022-03-09 18:00 -:- (-:-)


Kolejka 21

Chrobry Głogów Górnik Polkowice 2022-02-26 00:00 -:-  (-:-)


Chrobry TV




więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#