POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest03.12.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pokaż tabelę:
Lp Drużyna M. P. Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.Mewa Kunice 16 34 11 1 4 35-27 6 1 1 16-10 5 0 3 19-17 2 0 0 3-1
2.Granit Roztoka 16 34 10 4 2 36-22 5 2 1 23-16 5 2 1 13-6 0 1 1 2-3
3.Chrobry II Głogów 16 34 11 1 4 57-16 7 0 2 40-8 4 1 2 17-8 0 1 1 1-2
4.Łużyce Lubań 16 31 9 4 3 30-20 5 2 1 15-9 4 2 2 15-11 0 0 0 0-0
5.Górnik Złotoryja 16 28 8 4 4 34-22 3 3 2 17-11 5 1 2 17-11 0 0 0 0-0
6.Apis Jędrzychowice 16 26 8 2 6 29-23 4 1 3 12-10 4 1 3 17-13 1 0 0 3-2
7.Prochowiczanka Prochowice 16 26 8 2 6 40-29 4 1 3 21-13 4 1 3 19-16 0 0 1 2-3
8.Sparta Rudna 16 24 7 3 6 46-40 5 0 3 26-17 2 3 3 20-23 0 0 0 0-0
9.Odra Ścinawa 16 23 7 2 7 39-31 5 1 2 24-12 2 1 5 15-19 1 0 0 3-1
10.Kuźnia Jawor 16 23 7 2 7 34-27 6 0 2 24-11 1 2 5 10-16 0 0 1 1-3
11.Sparta Grębocice 16 21 6 3 7 37-45 5 2 1 29-21 1 1 6 8-24 0 0 0 0-0
12.Leśnik Osiecznica 16 17 4 5 7 28-43 2 3 3 13-22 2 2 4 15-21 0 0 0 0-0
13.Kaczawa Bieniowice 16 12 4 0 12 23-58 1 0 7 7-20 3 0 5 16-38 0 0 0 0-0
14.Pogoń Świerzawa 16 11 2 5 9 18-31 1 3 4 10-16 1 2 5 8-15 0 2 0 2-2
15.Iskra Księginice 16 11 3 2 11 28-48 1 1 5 10-15 2 1 6 18-33 0 2 0 2-2
16.Stal Chocianów 16 8 2 2 12 17-49 1 1 6 8-25 1 1 6 9-24 0 0 0 0-0

Kolejka 1

Chrobry II Głogów Apis Jędrzychowice 2021-08-14 15:00 4:0  (1:0) 
Górnik Złotoryja Sparta Rudna 2021-08-14 15:00 3:3 (0:0)
Kuźnia Jawor Prochowiczanka Prochowice 2021-08-14 17:00 5:1 (0:0)
Leśnik Osiecznica Sparta Grębocice 2021-08-14 17:00 1:0 (0:0)
Stal Chocianów Granit Roztoka 2021-08-14 17:00 2:4 (0:0)
Iskra Księginice Pogoń Świerzawa 2021-08-14 17:00 1:1 (0:0)
Kaczawa Bieniowice Mewa Kunice 2021-08-15 15:00 1:5 (0:0)
Odra Ścinawa Łużyce Lubań 2021-08-15 17:00 0:2 (0:0)


Kolejka 2

Prochowiczanka Prochowice Leśnik Osiecznica 2021-08-21 17:00 1:2 (0:0)
Mewa Kunice Górnik Złotoryja 2021-08-21 17:00 0:2 (0:0)
Granit Roztoka Kaczawa Bieniowice 2021-08-21 17:00 7:3 (0:0)
Łużyce Lubań Stal Chocianów 2021-08-21 17:00 0:0 (0:0)
Iskra Księginice Odra Ścinawa 2021-08-21 17:00 1:3 (0:0)
Pogoń Świerzawa Sparta Grębocice 2021-08-21 17:00 3:2 (0:0)
Apis Jędrzychowice Kuźnia Jawor 2021-08-22 11:00 3:1 (0:0)
Sparta Rudna Chrobry II Głogów 2021-08-22 18:00 2:0  (0:0) 


Kolejka 3

Chrobry II Głogów Mewa Kunice 2021-08-28 15:00 0:1  (0:0) 
Stal Chocianów Iskra Księginice 2021-08-28 17:00 2:3 (0:0)
Kaczawa Bieniowice Łużyce Lubań 2021-08-28 17:00 1:2 (0:0)
Górnik Złotoryja Granit Roztoka 2021-08-28 17:00 0:0 (0:0)
Kuźnia Jawor Sparta Rudna 2021-08-28 17:00 6:1 (0:0)
Sparta Grębocice Prochowiczanka Prochowice 2021-08-28 17:00 4:3 (0:0)
Leśnik Osiecznica Apis Jędrzychowice 2021-08-28 17:00 1:7 (0:0)
Odra Ścinawa Pogoń Świerzawa 2021-08-29 17:00 2:0 (0:0)


Kolejka 4

Granit Roztoka Chrobry II Głogów 2021-09-04 11:00 1:1  (0:0) 
Iskra Księginice Kaczawa Bieniowice 2021-09-04 17:00 0:3 (0:0)
Odra Ścinawa Stal Chocianów 2021-09-04 17:00 3:0 (0:0)
Pogoń Świerzawa Prochowiczanka Prochowice 2021-09-04 17:00 1:1 (0:0)
Łużyce Lubań Górnik Złotoryja 2021-09-04 17:00 3:1 (0:0)
Mewa Kunice Kuźnia Jawor 2021-09-04 17:00 1:0 (0:0)
Apis Jędrzychowice Sparta Grębocice 2021-09-05 11:00 1:0 (0:0)
Sparta Rudna Leśnik Osiecznica 2021-09-05 18:00 7:3 (0:0)


Kolejka 5

Prochowiczanka Prochowice Apis Jędrzychowice 2021-09-11 12:00 2:3 (0:0)
Kaczawa Bieniowice Odra Ścinawa 2021-09-11 16:00 1:2 (0:0)
Górnik Złotoryja Iskra Księginice 2021-09-11 16:00 6:1 (0:0)
Leśnik Osiecznica Mewa Kunice 2021-09-11 16:00 1:3 (0:0)
Kuźnia Jawor Granit Roztoka 2021-09-11 16:00 0:1 (0:0)
Stal Chocianów Pogoń Świerzawa 2021-09-11 16:00 2:1 (0:0)
Chrobry II Głogów Łużyce Lubań 2021-09-12 11:00 4:1  (0:0) 
Sparta Grębocice Sparta Rudna 2021-09-12 16:00 4:4 (0:0)


Kolejka 6

Pogoń Świerzawa Apis Jędrzychowice 2021-09-18 15:00 2:3 (0:0)
Sparta Rudna Prochowiczanka Prochowice 2021-09-18 15:00 1:2 (0:0)
Łużyce Lubań Kuźnia Jawor 2021-09-18 16:00 2:2 (0:0)
Granit Roztoka Leśnik Osiecznica 2021-09-18 16:00 2:4 (0:0)
Mewa Kunice Sparta Grębocice 2021-09-18 16:00 1:1 (0:0)
Stal Chocianów Kaczawa Bieniowice 2021-09-18 16:00 1:4 (0:0)
Chrobry II Głogów Iskra Księginice 2021-09-18 17:00 6:0  (1:0) 
Odra Ścinawa Górnik Złotoryja 2021-09-19 16:00 0:5 (0:0)


Kolejka 7

Kaczawa Bieniowice Pogoń Świerzawa 2021-09-25 16:00 2:1 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Mewa Kunice 2021-09-25 16:00 4:1 (0:0)
Leśnik Osiecznica Łużyce Lubań 2021-09-25 16:00 2:2 (0:0)
Sparta Grębocice Granit Roztoka 2021-09-25 16:00 1:2 (0:0)
Kuźnia Jawor Iskra Księginice 2021-09-25 16:00 5:4 (0:0)
Górnik Złotoryja Stal Chocianów 2021-09-25 16:00 2:0 (0:0)
Apis Jędrzychowice Sparta Rudna 2021-09-26 11:00 2:0 (0:0)
Chrobry II Głogów Odra Ścinawa 2021-09-26 13:00 3:2  (0:2) 


Kolejka 8

Kaczawa Bieniowice Górnik Złotoryja 2021-10-02 16:00 1:2 (0:0)
Łużyce Lubań Sparta Grębocice 2021-10-02 16:00 3:1 (0:0)
Pogoń Świerzawa Sparta Rudna 2021-10-02 16:00 2:2 (0:0)
Granit Roztoka Prochowiczanka Prochowice 2021-10-02 16:00 3:2 (0:0)
Mewa Kunice Apis Jędrzychowice 2021-10-02 16:00 1:0 (0:0)
Iskra Księginice Leśnik Osiecznica 2021-10-02 16:00 3:0 (0:0)
Stal Chocianów Chrobry II Głogów 2021-10-03 11:00 0:2  (0:1) 
Odra Ścinawa Kuźnia Jawor 2021-10-03 16:00 3:1 (0:0)


Kolejka 9

Prochowiczanka Prochowice Łużyce Lubań 2021-10-09 15:00 0:4 (0:0)
Leśnik Osiecznica Odra Ścinawa 2021-10-09 15:00 1:1 (0:0)
Sparta Grębocice Iskra Księginice 2021-10-09 15:00 5:3 (0:0)
Kuźnia Jawor Stal Chocianów 2021-10-09 15:00 1:2 (0:0)
Górnik Złotoryja Pogoń Świerzawa 2021-10-09 15:00 3:0 (0:0)
Sparta Rudna Mewa Kunice 2021-10-09 17:00 7:4 (0:0)
Chrobry II Głogów Kaczawa Bieniowice 2021-10-10 11:00 17:2  (6:0) 
Apis Jędrzychowice Granit Roztoka 2021-10-10 11:00 0:0 (0:0)


Kolejka 10

Kaczawa Bieniowice Kuźnia Jawor 2021-10-16 15:00 1:3 (0:0)
Łużyce Lubań Apis Jędrzychowice 2021-10-16 15:00 2:0 (0:0)
Górnik Złotoryja Chrobry II Głogów 2021-10-16 15:00 1:4  (1:1) 
Pogoń Świerzawa Mewa Kunice 2021-10-16 15:00 0:2 (0:0)
Granit Roztoka Sparta Rudna 2021-10-16 15:00 3:2 (0:0)
Stal Chocianów Leśnik Osiecznica 2021-10-16 15:00 1:1 (0:0)
Iskra Księginice Prochowiczanka Prochowice 2021-10-17 14:00 1:2 (0:0)
Odra Ścinawa Sparta Grębocice 2021-10-17 15:00 11:2 (0:0)


Kolejka 11

Leśnik Osiecznica Kaczawa Bieniowice 2021-10-23 15:00 4:1 (0:0)
Sparta Grębocice Stal Chocianów 2021-10-23 15:00 6:2 (0:0)
Kuźnia Jawor Górnik Złotoryja 2021-10-23 15:00 3:1 (0:0)
Chrobry II Głogów Pogoń Świerzawa 2021-10-24 11:00 0:2  (0:2) 
Apis Jędrzychowice Iskra Księginice 2021-10-24 11:00 1:2 (0:0)
Sparta Rudna Łużyce Lubań 2021-10-24 14:00 2:1 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Odra Ścinawa 2021-10-24 15:00 4:2 (0:0)
Mewa Kunice Granit Roztoka 2021-10-24 15:00 2:1 (0:0)


Kolejka 12

Kaczawa Bieniowice Sparta Grębocice 2021-10-30 15:00 0:2 (0:0)
Łużyce Lubań Mewa Kunice 2021-10-30 15:00 0:2 (0:0)
Górnik Złotoryja Leśnik Osiecznica 2021-10-30 15:00 1:1 (0:0)
Pogoń Świerzawa Granit Roztoka 2021-10-30 15:00 0:3 (0:0)
Iskra Księginice Sparta Rudna 2021-10-30 15:00 3:4 (0:0)
Chrobry II Głogów Kuźnia Jawor 2021-10-30 16:00 2:0  (2:0) 
Stal Chocianów Prochowiczanka Prochowice 2021-10-31 11:00 0:6 (0:0)
Odra Ścinawa Apis Jędrzychowice 2021-10-31 15:00 1:1 (0:0)


Kolejka 13

Mewa Kunice Iskra Księginice 2021-11-06 13:30 5:3 (0:0)
Granit Roztoka Łużyce Lubań 2021-11-06 13:30 1:1 (0:0)
Leśnik Osiecznica Chrobry II Głogów 2021-11-06 13:30 0:5  (0:5) 
Prochowiczanka Prochowice Kaczawa Bieniowice 2021-11-06 13:30 6:0 (0:0)
Sparta Rudna Odra Ścinawa 2021-11-06 16:00 4:2 (0:0)
Kuźnia Jawor Pogoń Świerzawa 2021-11-07 11:00 2:0 (0:0)
Apis Jędrzychowice Stal Chocianów 2021-11-07 11:00 4:1 (0:0)
Sparta Grębocice Górnik Złotoryja 2021-11-07 14:30 2:2 (0:0)


Kolejka 14

Iskra Księginice Granit Roztoka 2021-11-11 11:00 1:2 (0:0)
Kaczawa Bieniowice Apis Jędrzychowice 2021-11-11 13:30 0:3 (0:0)
Chrobry II Głogów Sparta Grębocice 2021-11-11 13:30 4:0  (1:0) 
Odra Ścinawa Mewa Kunice 2021-11-11 13:30 4:1 (0:0)
Pogoń Świerzawa Łużyce Lubań 2021-11-11 13:30 1:2 (0:0)
Kuźnia Jawor Leśnik Osiecznica 2021-11-11 13:30 2:1 (0:0)
Górnik Złotoryja Prochowiczanka Prochowice 2021-11-11 14:00 1:2 (0:0)
Stal Chocianów Sparta Rudna 2021-11-11 14:00 0:4 (0:0)


Kolejka 15

Łużyce Lubań Iskra Księginice 2021-11-13 12:00 2:1 (0:0)
Apis Jędrzychowice Górnik Złotoryja 2021-11-14 11:00 0:1 (0:0)
Granit Roztoka Odra Ścinawa 2021-11-14 13:30 2:1 (0:0)
Leśnik Osiecznica Pogoń Świerzawa 2021-11-14 13:30 3:3 (0:0)
Sparta Grębocice Kuźnia Jawor 2021-11-14 13:30 3:2 (0:0)
Sparta Rudna Kaczawa Bieniowice 2021-11-14 13:30 1:2 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Chrobry II Głogów 2021-11-14 13:30 3:0  (3:0) 
Mewa Kunice Stal Chocianów 2021-11-14 14:00 4:2 (0:0)


Kolejka 16

Prochowiczanka Prochowice Kuźnia Jawor 2021-11-20 13:00 1:1 (0:0)
Łużyce Lubań Odra Ścinawa 2021-11-20 13:00 3:2 (0:0)
Pogoń Świerzawa Iskra Księginice 2021-11-20 13:00 1:1 (0:0)
Granit Roztoka Stal Chocianów 2021-11-20 13:00 4:2 (0:0)
Mewa Kunice Kaczawa Bieniowice 2021-11-20 13:00 2:1 (0:0)
Apis Jędrzychowice Chrobry II Głogów 2021-11-21 11:00 1:5  (0:1) 
Sparta Grębocice Leśnik Osiecznica 2021-11-21 13:00 4:3 (0:0)
Sparta Rudna Górnik Złotoryja 2021-11-21 14:00 2:3 (0:0)


Chrobry TV




więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#