POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest21.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

CLJ: dobry okres zespołu

09.04.2018 Autor: ŁJ Źródło: własne


Dobry czas Chrobrego z Centralnej Ligi Juniorów, ale też Seweryna Dybizbańskiego. Jego bramka dała wczoraj zwycięstwo w Zielonej Górze z Falubazem. Wiosną zdobył już cztery, trafiając w każdym ze spotkań z pełną zdobyczą: Warta Poznań 2:1, Piast Gliwice 2:1 i teraz Falubaz 1:0. 
 
- Ważne zwycięstwo na niełatwym terenie - mówił trener Paweł Rząsa. - Graliśmy trzeci mecz z rzędu na przełomie tygodnia i cieszę się, że chłopaki to wytrzymali. Przed zdobyciem bramki mieliśmy swoje trzy sytuacje, Siudaka oraz Flisa w pierwszej połowie. W drugiej natomiast idealne podanie w pole karne otrzymał Prychod, który bardzo dobrze uderzył w okienko, lecz bramkarz fenomenalnie to wybronił. Falubaz również miał dwie groźne okazje, ale świetnie w tym dniu bronił Konrad Skóra. Zwycięskiego gola zdobył skuteczny Seweryn Dybizbański, który potrafi wziąć ciężar gry. W decydującym momencie uderzył w lewy róg z przedpola. Chciałbym pochwalić cały zespół za to spotkanie, teraz szykujemy się na ważny mecz z Podbeskidziem Bielsko Biała, który chcemy wygrać.
 
W tym roku pomarańczowo-czarni zdobyli już dziesięć punktów i pierwszy dla siebie sezon na tym poziomie będą próbowali zakończyć w pierwszej dziesiątce. Ważny w realizacji tego celu będzie najbliższy mecz, z ósmym Podbeskidziem Bielsko-Biała. Ten w sobotę o godz. 12.00 w Głogowie. 
 
 
 

CLJ: Falubaz Zielona Góra - Chrobry Głogów 0:1 (0:0)
0:1 Dybizbański 68
Chrobry: Skóra - Żołądziewski, Stachurski (90 Susfał), Skiba, Siudak, Kotyla, Jóźwiak, Flis (88 Tupiec), Dybizbański, Prychod (85 Wojtaszek), Kulchawy.  
 

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW - WYNIKI I TABELA

 

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#