POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest05.08.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

ChG II: remis, którego trochę szkoda

18.04.2018 Autor: ŁJ Źródło: własne


Drugi Chrobry w meczu 4 Ligi zremisował u siebie z liderującym Apisem Jędrzychowice 2:2. Nie było to łatwe spotkanie i choć rywale udowodnili, że zależy im na wygranej stwarzając dobre sytuacje, ostatecznego rozstrzygnięcia można żałować. Ostatnia bramka dla Apisu padła już w doliczonym czasie gry.

Goście prowadzili od 24 minuty, ale w końcówce tej części pięknego gola - z przewrotki z ok. 16 metrów - zdobył Konrad Kaczmarek. Końcówka meczu mogła zdecydowanie należeć do Chrobrego, mimo że wcześniej dopisało trochę szczęścia przy okazjach dla rywali. Należała tylko połowicznie, bo w 86 minucie innego ładnego gola po ciekawie rozegranym wolnym strzelił inny przedstawiciel pierwszoligowców - Damian Kowalczyk. Po chwili mogło być 3:1, lecz w sytuacji sam na sam z Robertem Mandryszem górą był bramkarz Apisu. Dlatego piszemy o połowicznym sukcesie. To trochę się zemściło i już w doliczonym czasie gry Anatoli Gospodinov po raz drugi musiał wyjąć piłkę z własnej bramki. 

Z jednej strony trochę szkoda, z drugiej Chrobry pozostaje niepokonanym w tym roku zespołem. Trzeba też pamiętać, że to on w dwóch wcześniejszych pojedynkach trafiał w podobnych okolicznościach, w samej końcówce, w ten sposób zgarniając łącznie cztery punkty. W czwartoligowej tabeli jest na czwartym miejscu. 
CHROBRY II GŁOGÓW - APIS JĘDRZYCHOWICE 2:2 (1:1)
0:1 Bystryk 24
1:1 Kaczmarek 43
2:1 Kowalczyk 86
2:2 Germanao Filho 90

CHROBRY II: Gospodinov - Serweta, Kierkiewicz, Mandrysz, Dobrakowski, Kaczmarek (46 Kowalczyk), Machaj B. (83 Tupiec), Dybizbański, Wawszczyk (65 Filipowicz), Michalski (46 Wajsak), Szczepaniak (46 Nawrot)

APIS: Gawlik - Migalski, Woźniczka, Bystryk (85 Medvediev), Ganczarek, Germano Filho, Zieliński, Krawczun, Chodyga, Kościuk, Wojciechowski (68 Paradowski). 

ŻÓŁTE KARTKI: Kierkiewicz, Dobrakowski (Chrobry II). 
 
WIDZÓW: 80.


4 LIGA - WYNIKI I TABELA 

 

Tagi

apis jedrzychowice    chrobry2    rezerwy   

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#