POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest22.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Maraton, najpierw CLJ, potem 4 Liga

28.04.2018 Autor: ŁJ Źródło: własne


Jeśli ktoś zdecyduje się obejrzeć dzisiejsze mecze Chrobrego w 4 Lidze oraz Centralnej Lidze Juniorów (pierwszy o 15.00, drugi wcześniej - o 12.00), poświęci na to kilka godzin, ale nie powinien żałować. Obie drużyny wiosną są niepokonane i podejmując rywali będących niżej, do swoich spotkań przystąpią z zamiarem podtrzymania świetnej serii.

Za reklamę meczów rezerw robią ostatnie wyniki zespołu, włącznie z bramkami w okolicach 90 minuty: 2:2, 3:2, 2:2 i 2:2. Teraz będący na czwartym miejscu Chrobry podejmie czternastą Nysę Zgorzelec i jeśli zapunktuje, przedłuży swoją serię bez porażki do dziesięciu meczów. 

W CLJ ta passa jest nieco krótsza (siedem), ale też inne położenie Chrobrego w tabeli. Kończący pierwszy sezon na najwyższym juniorskim poziomie pomarańczowo-czarni wiosną odważnie zaatakowali i pną się w górę. W tabeli uwzględniającej tylko tę wiosenną część ligi, lepiej punktującymi od głogowian są jedynie Arka Gdynia i Lech Poznań. Obecnie, po cennym remisie w Zabrzu z Górnikiem, zamykają dziesiątkę, mając szansę na awans o jedną pozycję. Mogą też zostawić kolejnego rywala mocniej za sobą, bo naprzeciwko Chrobrego stanie Odra Opole - dwunasta drużyna rozgrywek. Warto dołożyć do konta kolejny komplet, bo zaraz najtrudniejszy etap rundy i pojedynki kolejno z Pogonią Szczecin, Lechem Poznań oraz Lechią Gdańsk.
 
 

Sobota, 28 kwietnia

12.00 Chrobry Głogów - Odra Opole (Centralna Liga Juniorów)
Głogów, II płyta

15.00 Chrobry II Głogów - Nysa Zgorzelec (4 Liga)
Głogów, II płyta 

Tagi
Oferta sponsora


Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#