Dzisiaj jest05.08.2021

ChG II: rezerwy gromią 5:0

28.04.2018 Autor: ŁJ Źródło: własne

Nie tylko juniorski, ale też drugi zespół Chrobrego kontynuuje serię meczów bez porażki. W dzisiejszym spotkaniu 4 Ligi pomarańczowo-czarni efektownie pokonali Nysę Zgorzelec 5:0.

W pierwszej połowie był to ciężki mecz do oglądania, ale drużynę rozlicza się za koniec. A koniec to jedno z najwyższych zwycięstw w tej rundzie (wyższe było tylko spotkanie z Włókniarzem Mirsk zakończone pogromem 6:0.). Worek z bramkami rozwiązał się w drugiej połowie, a głogowianie wykorzystywali wtedy błędy po stronie rywali i fakt, że Nysa od 57 minuty grała tylko w dziesięciu. W 48 minucie rzut karny skutecznie wykonał Bartosz Machaj, później trafiali jeszcze dwukrotnie Damian Kowalczyk, Paul Filipowicz oraz na koniec Łukasz Szczepaniak.

W tabeli Chrobry zajmuje czwarte miejsce, które może umocnić w najbliższy wtorek, kiedy to znów zagra u siebie, a u siebie w tym sezonie seryjnie punktuje, ani razu nie tracąc kompletu punktów. O godz. 12.00 pojedynek z Sudetami Giebułtów.

CHROBRY II GŁOGÓW - NYSA ZGORZELEC 5:0 (0:0)
1:0 Machaj B. 48
2:0 Filipowicz 59
3:0 Kowalczyk 68
4:0 Kowalczyk 79
5:0 Szczepaniak 88

CHROBRY II: Makuchowski - Serweta, Kierkiewicz, Dobrakowski (72 Dominiak), Filipowicz (64Tupiec), Magdziak, Machaj B., Nawrot (69 Susfał), Wawszczyk, Kowalczyk, Szczepaniak.

NYSA: Marcinkowski - Masalski, Łuszczyk, Pacak (30 Bogdaniec), Monik G., Jaworski, Buzała, Witowski, Machowski (70 Stępniewicz), Wójcik, Monik S.

ŻÓŁTE KARTKI: Pacak, Monik S., Wójcik (Nysa).

CZERWONE KARTKI: Wójcik 57 (Nysa - za drugą żółtą).