POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest21.10.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Chrobry na Dzień Dziecka. Na sportowo

30.05.2018 Autor: AM / ŁJ Źródło: własne


Z okazji Dnia Dziecka w piątek 1 czerwca zapraszamy pod ratusz. Chrobry Głogów będzie miał swoją strefą dla wszystkich najmłodszych gości rozpoczynających się wtedy Dni Głogowa. Jedną z atrakcji będzie turniej 1x1 na miniboisku z nagrodami.  

Podobnie jak w ubiegłym roku w pierwszy dzień Dni Głogowa spotykamy się pod ratuszem z najmłodszymi kibicami. 1 czerwca od godziny 16.00 do godz. 18.00 prowadzona będzie strefa gier dla małych piłkarzy, w tym turniej 1x1 na miniboisku z atrakcyjnymi nagrodami. Nie zabraknie znanej ze stadionu Strefy Małego Kibica, w której wspólnie z naszym zaprzyjaźnionym przedszkolem Poziomka Domek na Skraju oraz Galerią Glogovia zorganizujemy konkurs plastyczny i malowanie twarzy w klubowe barwy. 

Dla zwycięzców przygotowanych konkurencji przewidujemy atrakcyjne nagrody. Nasze stoisko odwiedzą w tym czasie piłkarze pierwszego zespołu, będzie możliwość zdobycia ich kart, plakatów, autografów i zrobienia zdjęcia. Z pewnością wszystkich ucieszy również obecność Tygryska.

Sportowe zajęcia w strefie poprowadzą trenerzy Akademii Piłki Nożnej Chrobrego. Będzie też punkt informacyjny dotyczący treningów w APN i głównego w tym roku naboru, który został zaplanowany na sierpień. 

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#