POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest26.09.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

NDZ. 12.45: CHROBRY-STOMIL

03.06.2018 Autor: ŁJ Źródło: własne


Pierwszoligowy Chrobry Głogów kończy sezon. Na sam koniec zagra u siebie przy Wita Stwosza i w tym miejscu podejmie Stomil Olsztyn. Początek meczu 34 kolejki Nice 1 Ligi o godz. 12.45. 

Kończy się sezon, w którym zespół awansował po wielu latach przerwy do ćwierćfinału Pucharu Polski, doprowadzał do derbów na szczycie i do tego, że nawet wiosną stał się jednym z kandydatów do awansu. Ostatnie etapy sezonu już tak dobre nie są i od ośmiu meczów drużyna nie może wygrać. To spowodowało spadek poza pierwszą ósemkę i choć nie przekreśla tego wszystkiego, co wydarzyło się wcześniej, przełamanie i oczekiwana wygrana trochę zatarłaby ten gorszy okres. 

Piłkarze Chrobrego zdobywają ostatnio sporo bramek. Problem w tym, że trzy gole w meczach ze Stalą Mielec i Bytovią Bytów dały tylko jeden punkt. Ta ilość w ofensywie w połączeniu z sytuacją rywali może zapowiadać dobry i emocjonujący jak na tę pogodę i nietypową porę mecz. Stomil zajmuje obecnie piętnaste, barażowe miejsce (drugoligowym przeciwnikiem w barażu będzie Garbarnia Kraków) i - mając tuż za sobą Górnika Łęczna - musi je obronić. Remis może nic nie dać, całe trzy - utrzymanie tej lokaty, a przy dodatkowemu szczęściu awans na ostatnie bezpieczne miejsce. Ten zespół nie przyjedzie z nastawieniem na to, co w tyłach. My mamy jednak nadzieję, że to Chrobremu na komplet punktów przełożą się chęci z przodu i ilość zdobywanych bramek. 

Stomil notuje ostatnio dobry dla siebie czas. W pewnym momencie zajmował przedostatnią pozycję, ale gdy zrobiło się bardzo niebezpiecznie, zebrał się w sobie i zaczął punktować. W kryzysowych momentach przydaje się charakter. Ten często najlepiej okazują swoi piłkarze, mocno związani z klubem i miastem. Takim jest 35-letni Grzegorz Lech, którego dwie bramki w ostatnich dwóch spotkaniach bardzo pomogły Stomilowi. Takiego należy spodziewać się Stomilu w Głogowie - zawziętego i zmotywowanego, a taki rywal to naprawdę dobra szansa dla Chrobrego, by chociaż na samym finiszu zwyciężyć i dobrze zakończyć ten dobry mimo wszystko sezon. 
 
Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion, na którym aktywna będzie Strefa Małego Kibica prowadzona przez zaprzyjaźnione Przedszkole Niepubliczne Poziomka Domek na Skraju. Bilety w kasach stadionowych bezpośrednio przed meczem są w cenach 10 / 20 zł.   


 
 
 

O KLUBIE

Pełna nazwa: Olsztyński Klub Sportowy Stomil Olsztyn
Rok powstania: 1945
Adres: Piłsudskiego 69a, 10-596 Olsztyn
Internet: www.stomilolsztyn.com (oficj.), www.stomil.olsztyn.pl (nieoficj.)
Barwy: biało-niebieskie
Sukcesy: 

- 6. miejsce w I lidze - 1995/96
- 1/4 finału Pucharu Polski - (2x) - 1998/99, 2000/01

Stadion:

- pojemność - 3100 miejsc
- oświetlenie - 1600lx
- boisko - 105 m x 67 m 
 
Bramkarze: Michał Leszczyński (94), Jakub Miszczuk (90), Piotr Skiba (82).
Obrońcy: Paweł Baranowski (90), Igor Biedrzycki (93), Janusz Bucholc (85), Wojciech Dziemidowicz (95), Ernest Dzięcioł (98), Adrian Karankiewicz (87), Lukas Kuban (87), Jakub Mosakowski (00), Łukasz Sołowiej (88), Marcel Ziemann (95), Remigiusz Szywacz (95), Tomasz Wełnicki (90).
Pomocnicy: Wiktor Biedrzycki (97), Paweł Głowacki (83), Piotr Głowacki (91), Grzegorz Lech (83), Daniel Mikołajewski (99), Dani Ramirez (92), Marcin Stromecki (94), Wołodymyr Tanczyk (91), Tomasz Zając (95).
Napastnicy: Paweł Abbott (82), Mateusz Mętlicki (99), Artur Siemaszko (97), Tomasz Zahorski (84).
Trener: Kamil Kiereś.  

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#