POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest21.10.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Młokos nie pękł. Debiut 18-latka

03.06.2018 Autor: ŁJ Źródło: własne


18-letni Kacper Pietrzczyk meczem ze Stomilem Olsztyn zadebiutował w pierwszym zespole. Trenerzy Chrobrego odważnie postawili na zawodnika - do tej pory - grup młodzieżowych, bo ten mimo trudnej pozycji - środka obrony - zagrał od pierwszej minuty.

Ten rok układa się zdecydowanie dobrze młodemu obrońcy, który najpierw został zabrany przez sztab szkoleniowy na zgrupowanie do Władysławowa-Cetniewa, podpisał profesjonalny kontrakt z klubem, został powołany na konsultację szkoleniową reprezentacji Polski U-18, a następnie mocniej przedarł się do szerokiej kadry pierwszoligowej drużyny. Przed tygodniem był w meczowym składzie na wyjazdowe spotkanie z Bytovią Bytów, choć jeszcze wtedy na murawę nie wszedł. Szczególnie ważny dla niego moment nastąpił teraz - pierwszy występ w Nice 1 Lidze i od razu od pierwszej do dziewięćdziesiątej minuty. 

Debiut debiutem to jedno, ale zadebiutować i jeszcze spełnić pokładane i związane z tym nadzieje to drugie. On to zrobił i donoszą o tym ci, którzy mecz Chrobrego śledzili w telewizji. 
- Wyróżnić musimy za to siedemnastoletniego Kacpra Pietrzczyka, który debiutował w barwach Chrobrego. Młokos wyszedł w podstawowym składzie i bardzo dobrze wywiązywał się z zadań środkowego obrońcy. Jeśli wszystko ułoży się po jego myśli, to w przyszłym sezonie powinien znacznie częściej pojawiać się na boisku - napisał dziennikarz portalu weszlo.com.

18-letni Pietrzczyk pochodzi ze Wschowy. W wieku szesnastu lat opuścił miejscową Koronę rozpoczynając cykl szkoleniowy w Chrobrym Głogów, w tym w Szkole Mistrzostwa Sportowego. 

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#