POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest21.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

KOBIETY: odzyskały płynność

10.06.2018 Autor: ŁJ Źródło: własne


Od początku roku kobiecej drużynie Chrobrego Głogów nie szło najlepiej w 3 Lidze. Często na boisku nie wyglądało to wszystko źle, ale gorszy był wynik. Z końcem maja drużyna odniosła jednak pierwsze ligowe zwycięstwo, które jak się okazuje uskrzydliło. Po nim nastąpiło kolejne, a teraz dziewczyny Chrobrego zremisowały na wyjeździe z UKS Bierutów 2:2, choć przegrywały 0:2. 

Tym pierwszym, wyczekiwanym zwycięstwem było 2:0 z AZS-em III Wrocław. Tydzień później Chrobry pokonał u siebie Piasta Nowa Ruda 2:1 po tym, jak gola w ostatnich minutach zdobyła Wiktoria Lasota. Minął kolejny tydzień i jest kolejny punkt. W Bierutowie drużyna przegrywała już 0:2, ale do stworzonych w pierwszej połowie sytuacji na drugą dołożyła skuteczność i pokaźną dawkę motywacji, co w konsekwencji pozwoliło ugrać remis. Zapewniły go bramki Sary Trela i znów Wiktorii Lasota.

- Dziękuję zawodniczkom za walkę w tych niekorzystnych warunkach atmosferycznych - doceniał zaangażowanie swoich piłkarek trener Artur Przybył. - Podczas nieobecności niektórych naszych zawodniczek musieliśmy dokonać zmian w ustawieniu, co mogło wpłynąć na płynność gry w pierwszych minutach. Szkoda pierwszej połowy, w której popełniliśmy poważne błędy, a one kosztowały nas utratę dwóch bramek. Trzeba jednak pochwalić zawodniczki za drugą połowę, bo wtedy duża determinacja i dobra skuteczność pozwoliły doprowadzić do wyrównania. Mimo, że tabela tego nie pokazuje, oba zespoły prezentują dobry poziom. Przyjemnie było zagrać na dobrze przygotowanej murawie i z kibicami na trybunach. Przed nami kolejne spotkania, w których na pewno powalczymy o komplet punktów.

Te kolejne spotkanie to najbliższe domowe z Kolektywem Radwanice (sobota, godz. 11.00) i ostatnie wyjazdowe z Polonią Środa Śląska. Po nich nastąpi koniec sezonu, w którym głogowianki jak na razie zajmują dziewiąte miejsce. 


Chrobry Głogów - Piast Nowa Ruda 2:1 (1:0)
Bramki (Chrobry): Rimke 25, Lasota 74.
Chrobry: Surlas - Onufrak, Lewandowska, Anioł, Franas, Gajewska (60 Skokoń), Trela, Gniewosz, Momot (78 Kamieniecka), Pietrzak (45 Lasota), Rimke (77 Adamska).

UKS Bierutów - Chrobry Głogów 2:2 (2:0)
Bramki (Chrobry): Trela 42, Lasota 61.
Chrobry: Kowynia - Franas, Anioł, Lewandowska, Gniewosz, Pietrzak, Gajewska, Trela, Skokoń, Rimke, Lasota (70 Kamieniecka).
 

3 liga kobiet - wyniki i tabela

 

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#