POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest22.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Juniorzy ChG grają o CLJ

22.06.2018 Autor: ŁJ Źródło: własne


W lidze spisywali się bardzo dobrze, ale to jeszcze nie koniec. Ostateczny moment sezonowej weryfikacji dopiero nadchodzi. W sobotę pierwszy mecz barażowy o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-17. Chrobry Głogów podejmie w nim Piasta Gliwice. Początek o godz. 15.00 na pierwszej płycie stadionu. 

Drużynę prowadzą trenerzy Andrzej Kwaśnik i dobrze znany z boiska Krzysztof Kaliciak. Robią to dobrze, bo ta od początku nie zawodzi. Na koniec rundy jesiennej zajęła trzecie miejsce w Dolnośląskiej Lidze Juniorów Młodszych, co spowodowało jej obecność pośród ośmiu zespołów, które na wiosnę utworzyły I Wojewódzką Ligę JM. W niej rywalizacja trwała do samego końca, ale okazała się pomyślna dla pomarańczowo-czarnych, którzy w decydującym spotkaniu pokonali na wyjeździe WKS Śląsk Wrocław 2:0, wygrali ligę i przedłużyli emocje w sezonie. Te zostały skierowane na dwumecz barażowy.

Rywal Chrobrego, Piast Gliwice, udział w barażach zapewnił sobie w ten sam dzień, również pokonując najgroźniejszego konkurenta - Rekord Bielsko-Biała 4:3. 

Chrobry przed rokiem po raz pierwszy doszedł na poziom centralny, awansując do CLJ U-19. W związku z reorganizacją rozgrywek tej ligi nie udało się utrzymać (a utrzymywała się tylko najlepsza szóstka), jednak za sprawą juniorów młodszych klub może mieć tak wysoko inny rocznik. Wszystko wyjaśni się w najbliższych dniach. Pierwszy mecz właśnie w sobotę w Głogowie, rewanż w środę w Gliwicach.  

Wejście na stadion będzie odbywać się boczną bramą od strony hali widowiskowo-sportowej. 

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#